0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Hayırlı geceler kızlar. Başta mesajimi okuyan herkesin bayramı mübarek olsun inşallah. Bugün hamile olduğumu öğrendim. Kızım 14 şubatta doğdu daha yeni 4 buçuk aylık nasil yapacağım bilmiyorum üzgünüm korkuyorum .allahin verdiği cana da kiymak istemiyorum.kizima yetebilecekmiyim,benim gibi olanınız var mı nasıl bir yol cizmem gerek inanın zerre uykum gelmiyor kızıma bakıp sadece ağlıyorum. Hayalim onu 4 yaşına kadar güzel bir şeklide eğitmek sevmek ilgi sevgi vermek yine seveceğim ilgileneceğim Kızım ama neden böyle oldu nasıl oldu çok şaşkınım. Yarın bayram duanızda bana da yer verin inşallah güzel sozlerinze ihtiyacım var iyi bir anne olabilirmiyim iki küçük bebekle

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yapmışsınız olmuş bacim daha ne dert ediyorsun kendine..

Kaza kurşunu demeyin bizde bu yolları biliyoruz 
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşadım şu an kızım 2 buçuk yaşında diğer kızımda 1 buçuk yaşında vee ben korunmamiza rağmen gene hamile kaldım bir ay sonrada doğum yapicam ve şunu söylemek istiyorum ki zor gercekten zor Allah yardımcımız olsun
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Rabbim sana bu mutluluğu bahşettiyse tekrar sevin canım olan olmuş hem bebek doğana kadar kızın 1 yaşını gecicek ikiz bebek büyütüyormus gibi düşün zor olacak ama altından kalkamayacağın bir zorluk değil hayırlı olsun rabbim vatanına milletine dinine hayırlı bir bebek olmayı nasip etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Özür dileyerek soruyorum nasıl koruyordunuz acaba. Bnm de oğlum 8 aylık ve bi kazaya kurban gitmekten bnde çok korkuyorum. 
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Kayınvalidem hep çocuk çocukla oyalanır der ikinci çocuk emekleyip diğerine uyana kadar dert olur ama aralarında rekabet kıskançlık olmaz birlikte ortak yaramazlıklar yaparlar sadece:) iyi düşün iyi olsun canım Rabbim nasip etmişse bize şükür etmek düşer sağlıkla al kucağına 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Canim benimde iki çocuğumun arasi az,hic kötü düşünme suanki hallerini görüyorum iyi ki olmuş diyorum vallahi,sen annesin tabi ki yetebilirsin ilgi sevgi kesinlikle bölünmez yetemem diye düşünme Allah öyle güzel kolaylığını veriyo ki nasıl büyüyorlar anlamazsın bile <3 

Bu ara da seninde bayramın mübarek olsun <3

0 oy
tarafından
Korunarak mı gebe kaldın?
0 oy
(470 puan) tarafından
Zaten bebek hemen doğmayacak ki öyle düşün o da yaşına falan girer benimde abimle aramda 1 yaş var arkadaş gibiydik 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 458 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsr0103 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 718 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 967 göst.
28 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Rabişş01 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 539 göst.