0 oy
539 göst.
Aile kategorisinde (70 puan) tarafından
Kızlar 10 buçuk aylık oğlum var bugün test yaptirdim. Hamile olduğumu öğrendim. Eşim korunuyordu artı geri çekilme yapıyorduk ama yinede Hamile kaldım:( kısmet böyleymiş yapacak bir şey yok ama oğlum daha küçük bi de emziriyorum ve mama veriyorum. Nasıl olucak bilmiyorum hani ikisini bakabilir miyim zorlanırmiyim çok endişe ediyorum yardımcı olur musunuz? Biraz morele ihtiyacım var. İstemsizce ağlıyorum korkuyorum 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hem prezervatıf hemde gerı cekılmeyle mı hamıle kaldınız? Bu sıtede nıye herkes boyle hamıle kalıyor ya bınde bir olucak butun Alllahın hıkmetı sıtede 5kısıden4unde
(7,253 puan) tarafından
Nasip canım biraz kendini toparla kızını büyüt ileride istersin belki. Seni iyi anlıyorum bı düşük bide erken doğumum var oğlum. Şuan başta düşükten çok korktum. Şuanda erken doğum korkusu sardı yaşamayan bilemez gerçekten ☹️
(7,253 puan) tarafından
Kızın vardı demi unutksnim şu ara baya da
tarafından
Evet canım 2 buçuk yaşında kızım var çok şükür Rabbım acılarını göstermesin inşallah sende sağlıkla sağ salim kucağına alırsın gerçekten çok zor ☹
(7,253 puan) tarafından
Amin inşallah canım ♥️
(9,614 puan) tarafından
Şuan hamile misin s.Polat :)))
-Reklam-
0 oy
(10,962 puan) tarafından
Canım beben simdi 10 aylık doğana kadar 19 aylık olacak yani artik bebek değil çocuk olacak korkma o vakite uykusu düzene girmiş her yemeği yiyiyor olacak
0 oy
(311 puan) tarafından
Yani olan olmuş ağlamayın hem stres 10 aylık bebeğinizi de huzursuz eder demekki hayırlı olan buymuş biraz zor olur ama geçip gider o günler ikisi beraber büyür sizde sonrasında rahat etmiş olursunuz içinizi ferah tutun güzel düşünün güzel olsun 
0 oy
(61 puan) tarafından
Canım hiç endişelenme Allaha güven Allah bir şekilde sabrını verir ne de olsa buda Allahtan geldi ... doğum yaptığın zaman büyüğüne yada kucugune öyle bir sakinlik durgunluk ahlakında guzellik verirki rabbim şaşıp kalırsın  ikisenede yetersin sen Allaha güven Allah kimseye kaldiramamayacagi yükü vermezmis üzülme güçlü ol 
(70 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah dediginiz gibi olur Rabbım yardim eder. İnşallah üstesinden gelebilirjm
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Ben de öyle  3 sene korundim eşim aklıyla ikinci karar verdim şimdi hamileyim ama hiç sevinemiyorum herşey üst üste geliyor memleketdeyim

Annemin yanında hasta .eesimde bı umursamazlık neyime güvendim yaptim bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Aramıza hoşgeldin ben Moral vermeye değil almaya geldim bende kaza kurşunu:D 14 aylık olucak 2 aylık hamileyim supriz oldu 
(934 puan) tarafından
Sizin ki nasıl sürpriz oldu
tarafından
Geri çekilmeyle korunduk demeyelim de işte :) 14ay sonra oldu bir kaza ben başka bir korunma yöntemi uygulamiyordum istemiyordum ama olursada kabulumdu sonuçta bakalım herseyin hayırlısı
0 oy
(375 puan) tarafından
Kız tek başıma ikiz bebek büyütüyorum valla hiçte denilen gibi zor değil aksine çok zevkli ben bile ikiz bebek büyütüyorsam sen biri büyümüş iki tane çocuğa çok rahat bakarsin Allah öyle güzel yoluna koyuyor ki kimseye muhtaç etmiyor hiç endişe etme sağlıkla gelsin inşallah hayırlı olsun..
(70 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah dediginiz gibi olur. Rabbım yardim eder inşallah
0 oy
(677 puan) tarafından
Bebeğini meme bırakmak istediğinde fazla zorlanmazsın mama veriyormuşsun benim öle şansım yok ne yazık ki mama içermiyorum kansızlık var bende kilo almam gereken yerde çok fazla zayıflıyorum oğlum iyice memeye düştü :(( 
0 oy
tarafından

O şans bi bana vurmuyor herhal :Dhayırlı olsun 

0 oy
(1,350 puan) tarafından
Valla bende hep yakın hayalimdi ama eşim istemediği için olmadı ve hala istemiyor kızım 28 ay oldu şimdi de ona inat ben istemiyorum 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım nasibi varmış sonuçta korunurken olmuş oglunda 18  aylık falan olur  bir buçuk yaşında olur doğuma bence dert etme Allah sabrını verir 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ohh ne guzel işte beraber buyurler ben büyüttüm 4 yaş olacak pişmanım canm araya yaş girmemesi en iyisi
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Hem korunup hem geri çekildiyse eğer o bebek senden değildir :Dsorry ama beynim yandı. Bunca tedbire rağmen gebe kaldıysan eğer biz sana değil sen bize moral ver bacım
0 oy
(677 puan) tarafından
Az önce biri de hamile kalamiyorum diye post açmıştı Allah in hikmetinden sual olunmuyor arkadaş gibi büyürler gelişimi açısından çok destegi olur canim hayırlı olsun inşallah 
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Hiç ağlama canım. Sana o evladı nasip eden rabbim koymuştur her şeyi yoluna. Üzülme hiç. Mis gibi de bakarsın. Başta düzenini oturtana kadar zor olur birazcık ama sonra ohhhh iyiki dersin. Sizi verene kurban olurum der der seversin. 3 çocuk annesi olarak söylüyorum bunu. Benimkilerin yaş araları da 2 bucuk yaş hep 3. Yavrum süpriz olduğunda seninle aynı şeyleri hissetmiştim . Şimdi yavrum 18 aylık oldu bile ve iyiki varlar. İyiki olmuş. Sen şimdi doğuma kadar tek yavruna odaklan oyna eğlen ilgilen sez gez toz neyse zevk aldığınız onu yapın. Beraber kardeşe hazırlnın bir yandan. Gerisini rabbime havale et. Sağlıkla al inşallah kucağına. Size bolluk bereket getirsin yavrun
0 oy
(880 puan) tarafından
Senınkı yıne 10 bucuk aylık cnm bnm kızım 4 aylıkken hamıle oldugumu ogrendm sımdı 2 yasında olck kucugu de 1 yasında olck korkutmak ıcın demyrm ztn yasayacaksn uyku yok gece gunduz buyugu kucugu dovecek kovacak ıstemıyecek kısaknclık ayrı birsey olck bunların hepsi olck qmq 1 yasına geldıgınde gucugu buyugu de buyugu dunde elinde cayın kahven olck bır oh diyip rahatlıcaksınız evde cocuk sesleri cıvıl cıvıl hem cocugınuz yanlız kalmıcak evde arkadsı olck bu zmn degısmıs cnm guvenemyr insan her bır zorluğun arkasından guzl gunler var ve mutlu olmanız gerek cocugunuza arkads yoldas olck sureklı dısarıdan yada komsuların cocugu ıcın aglamıcak bu arada hayırlı olsn cnm bende kondomla korunyrm sizde mi oyle korunarak oldunuz daha cokk korkmaya basladm boku yerım o zmn 
0 oy
(636 puan) tarafından
Bende senin gibiydim ama bnm kızım 1.5 yaşındaydı. Bu dünya da rızkı varmış.  Maddi manevi zorlanacaksiniz ama ilerisi çok güzel oluyo. 
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Nasıl korunuyor du eşin 
(70 puan) tarafından
Prezervatif +geri cekilme ile
(3,181 puan) tarafından
Ee nasıl hamile kaldın patlakmıydı acaba bende öyle korrunuyroum
0 oy
(7 puan) tarafından
Bende ilk ogrendigimde cok agladim nasil yapicam diye suan 37+1olduk ayni kaygilar tekrar basladi birde esim askere gidiyor burda olmicak dogumda buyuk ihtimal nasil olcak bipmiyorum  karnimdaki 5 aylik olana kadar emzirdim oglumu sonra biraktim ben 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
3 buçuk yaşında ve 6 aylık bebeğim varken hamile kaldım. Şimdi  21 aylık ve 6 aylık oldular bile oğlumda 4u bitirdi. Zorlanıyorum evet ama gücü oluyor insanin rabbim yardım ediyor. Eşin yardımcı oluosa sıkıntı olmaz sana. Emzirme de ben bebeğim doğduktan sonra 3 ay da birlikte emzirdim. Kızımı 18 ay bitince sütten kestim. İkisi aynı anda uyanmaya basliolardi zorlaniodum o yüzden kestm. 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 627 göst.
0 oy
17 cevap 369 göst.
0 oy
8 cevap 169 göst.
0 oy
9 cevap 185 göst.
3 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,582 cevap