0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (1,611 puan) tarafından
Sezeryan oldum gaz sancim var ne yapsam gecer

6 Cevaplar

0 oy
(3,102 puan) tarafından
Nescafe ic ve gelirse kesinlikle tutma saal gitsin.ve tuvalette sknti olur erik kayisi falan ye .ablam bana cilek erik kayisi biselr cekti robotta onlari ictim ve bol kimyon ictim.gaz olmasin dye.okadar rahat tuvalete ciktmki anlamadim.
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından
Kayısılı meyve suyu iç ve bol bol yürümeye gayret göster 
0 oy
(1,341 puan) tarafından
Bol bol yururseniz faydasi olur
(1,611 puan) tarafından
Cok yuruyorm ama olmuyo
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Sade nescafe, dondurma, kayısı hoşafı ve bol yürüyüş canım
(1,611 puan) tarafından
Dondurma soguk olur ama nasl yicem neskafe iciyorm yuruyus de yapiyorm bol bol cok yatmiyorm yani
0 oy
(4 puan) tarafından
Aynı sorun bndede var resmen bı şey yiyemiyorum gaz yapmasın diye herşey mi gaz yapar ya
(1,611 puan) tarafından
Valla ya dikis yerim de agrimaya basladi ya
(4 puan) tarafından
Karpuz kiraz soğan domates daha buna benzer herşey gaz yapyor
(1,611 puan) tarafından
Kati bisey yiyemiyorm doymuyorm da sutum de yok oyuzden napcagmi sasrdim cocuk zaten kuvez de
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Asla tutma canım çok kötü bişey olursan kimse ayıplamaz onu anladım hastanede yürürken geldi üni hastanesi'nde yaptım doğumu annem zorla odur demişti yanımda bir tabur asker ordusu gibi dr lar vardı ve osurmak zorunda kalsım asla bakmadılar bile ama gör beni anneme anne osırucam nolur hızlı yürü nolur diye diye söylendim sanki gel gör bebek çıkacak sanki öyle bir telaş ama asla yapma kayısı çok işe yarıyor 
(1,611 puan) tarafından
Yok valla kim olursa olsun yaninda saliyom da yinede agrisi oluyo ya tamamen cikaramiyom

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 84 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde turuncukafaliiii (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.

396,482 soru

11,859,789 cevap

35,957 kullanıcı

...