0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar yaa  önceki bayramlar pandemiydi geçen ramazan bayramı depreme denk geldi bırakın bayram yapmayı başka illere dağıldık darmadağındik.Bu bayramı dört gözle bekliyordum kayınvalidemde kalıyoruz.Bayramliklar aldık Allah nasip ederse kurban kesecegiz tatlılar sarmalar yaptık aşırı heyecan ve hevesle bekliyordum.Kizim hastalandi ateşi düşmüyor.uc gündür şimdi baktım vücudunda döküntüler var muhtemelen kızamık yada su çiçeği olmuş .Doktora götüreceğim birazdan . Çocuğuma ayrı üzülüyorum bu bayramı bayram gibi geçiremeycegime ayrı üzülüyorum.Baskalaeina bulaşır diye evde oturup duracağım mecbur çok üzgünüm.umarim hepinizin bayramı güzel geçer hayırlı güzel bayramlar hepinize :)

4 Cevaplar

0 oy
(745 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah sifa versin inşallah 
(309 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(3,607 puan) tarafından
Viral bir enfeksiyon olabilir. Kızamık olmayabilir. Hemen düşmeeyin moralinizi yüksek tutun.Dr da söyler. Çok geçmiş olsun iyi bayramlar 
(309 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizede iyi bayramlar.Gittik onlara benzemiyor dedi ama kızım çok tuhaf yutmada filan da sıkıntısı var anlamafm hiç
(3,607 puan) tarafından
Tmm işte viral bir şey bu boğaz enfeksiyon ateş ile döküntü oluşmuş. Bol sıvı verin rahatlar inşallah
0 oy
(219 puan) tarafından
Uzun süren ateş sonrası vücutta dökülmeler olabiliyor canım endişelenme bukadar doktora götürdüğünde için rahatlar merak etme
(309 puan) tarafından
teşekkür ederim doktor da alerji gibi dedi ama çok tuhaf pek belli.birseyi.yok ama ateşi bir türlü bitmedi
0 oy
(1,289 puan) tarafından

Geçmiş olsun, hayırlı bayramlar. Rabbim daha büyük dertler vermesin. Sağlıklı olana her gün bayram :) zaten kurban bayramı ilk 2 gün insanlar kurban telaşında oluyorlar. Belki toparlar 3. 4. Güne :)

(309 puan) tarafından
Haklısın canım.amin Rabb'im hepimize sağlık sıhhat versin doktora götürdüm alerji dedi ama ateşimiz geçmiyor bir türlü sürekli az da olsa çok.da.olsa var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 388 göst.
10 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 395 göst.
24 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,338 soru

11,324,257 cevap

34,775 kullanıcı