0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar, 5 yaşında bir kızım var. Çoçuk sahibi olmak istiyorum. 6 aydır olmuyor. Geçen ay doktora gittim klomeb yazdı. Kullandım. 17.06.2023 tarihinde çatlatma iğnesi vuruldum. İğnenin üzerinden 12 gün geçti. Sabah gebelik testi yaptım. İlk başta çıkmadı ama 5 dk sonra çok silik bir çizgi çıktı. Sizce iğne etkisi mi yoksa pozitif mi?

image

7 Cevaplar

0 oy
(13,889 puan) tarafından
15 gün geçsin bir daha yap var gibi sanki
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Çatlama iğnesi yaptın diye hemen tutacak diye bir şey yok 

Ben 2 ay yaptım olmadı strese okadar girdimki artık o masaya çıkmak bana ölüm gibi geliyordu 

3.ay iğne yapmiycam dedim ne bu kendime eziyetim 2 kızım var zaten Allah a şükür Rabbim isterse olur zaten dedim ve 3.ay hamile kaldım ben 3 yıl bekledim olmadı ondan sonra iğneye başladım 
(33 puan) tarafından
Yok ben stres yapmıyorum da merak ediyor insan işte
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Çok sende kahverengi  gibi bir leke oldumu arkadaşım da aşılama yaptı  o yüzden sordum inşallah vardır hamilelik  kan testi yap netlesir
(33 puan) tarafından
Yok lekelenmem olmadı hiç ama diğer aylardan farklı olarak yumurtlama döneminden sonra akıntım oldu.
(3,323 puan) tarafından
Benimde hamile kalınca akıntim çok oldu  cnm
0 oy
tarafından
Gözün aydın gebelik var gibi çıktı çok yeni istersen kan var ama gebelik var dimm sana 
0 oy
(679 puan) tarafından
Normalde adetin ne zaman? 
(33 puan) tarafından
Adetime 3 gün var.
0 oy
(679 puan) tarafından
Çatlama iğnesinden bir ıkı gun sonra yapılsaydı hormondan dolayı olurdu üzerinden 12 gün gecmiş ve adet döneminizse veya gecıyor sa gebelik var kesin olmasını isterseniz kan tahlili verin ama gebelik var normalde Dr larda çatlama iğnesinden sonra 10 gun 15 gun sonra test yapın dıyorlar
(33 puan) tarafından
Adetime 3 gün var daha. Bacak ağrım şuan çok var adet olacam gibi ama hayırlısı olsun.
(679 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun hakkında inş gönlünden geçen olur ama istersen kan ver belli olur zaten
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ayyyy ilk kez test yaptığım zaman geldi aklıma canım hayırlısı olsun var gibi duruyor kan ver istersen canım benim de öyleydi hatta acilde vermiştim sağlık ocağı almamıştı bir sürü mide ilacı içiyorum diye yapmışlardı 1 saate çıkar demişlerdi ona bile 2 kere daha evde yapmıştım hayırlısı olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eylülün annesi (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
0 cevap 54 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Annemm (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.

378,282 soru