0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Çocuğa kızınca bağırıyorum. Çocuklarınız da ne gibi tepkiler oluştu içe kapanma korkak olma gibi nasıl baş ettiniz bu durumla yardımcı olur musunuz 1.5 yaşında oğlum var ve geç kalmadan buna çözüm bulmak istiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(2,821 puan) tarafından
Bağırarak sessiz olmasını beklemek çok yersiz. Bir hatanızda eşiniz doğruyu bağırarak söylese size hoşunuza gider mi? Empati kuracaksınız özgüvenli evlat yetiştirmek için sakin kalmaya gayret göstereceksiniz. Bu yaramazlıkla alakalı değil anne babanın yapısında olan bir şey çocuğun en ufak hareketine aşırı tepki veriyorlar 
(92 puan) tarafından
Bizim anne babalarda bize böyle yapınca sağlıklı ebeveyn olamadık bundan sonrası için sabretmek istiyorum
-Reklam-
0 oy
(4,367 puan) tarafından
Bir bucuk yas çok. Erken gibi canm :( o an neye kızıyosan. Ayrıl yanından. Zaten hemen tepkı evrmeynce anlıcaksın bagtmanın anlamsız oldugunu. 
(92 puan) tarafından
Evet yapacağım inşallah
0 oy
(415 puan) tarafından
Bulursan bnada haber et bnde de aynı dert var bnde 2.5yasında kızıma braz fazla bgrdm bu aralar cocuk korkup kacıyor bnden
(92 puan) tarafından
Benimki çekingen olmaya başladı ondan üzülüyorum dışa dönük bir çocuk içe kapanmasından korkuyorum
(415 puan) tarafından
Al bnden de o kadar cnm bnde yptm o hatayı smdı duzeltemıyorum da zamnla duzeltıcem insallah
(92 puan) tarafından
İnşallah kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (5,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birerkekannesiii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 245 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu