0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Lenğen süzgeç saklama kapları bu tarz plastik şeyleri nereye koyuyorsunuz Ben sığdıramıyorum özellikle de Kapaklı olanlara sinir oldum var mı bir pratiği bilmiyorum ki siz nasıl yapıyorsunuz

8 Cevaplar

0 oy
(1,293 puan) tarafından

İç içe koyup evye altına koyuyorum :D benim de yer yok ya. Küçük mutfak zor

(1,369 puan) tarafından
Aynen dama taşı gibi yer değişiyor
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bende bıktım küçük mutfaktan kayınpederin evinde oturuyoruz onlar başka yerdeler küçücük mutfak yaa en sonunda elime balta alıp kırdım oldum 

Lavobonun altına koyuyorum bazılarıda tencekerelerin orda duruyor 
(1,369 puan) tarafından
Çok kötü bi durum ya bi oraya koy bi oraya
0 oy
(11,257 puan) tarafından
2 tane çok amaçlı dolabim 1 tane 3 çekmeceli emekliyim var ayriyeten 1 dolaba erzak koyuyorum birine altına yağ şeker vidon/poşetlerini öyle ölünce 2 göz boşa çıktı birinde legenler var birinde saklama kaplari
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende bıktım bir erzak dolabı aldım başka odaya koydum olmadi küçük bir madem var mutfakta onun üzerine koyuyorum evye altında aritiic var
(1,369 puan) tarafından
Çok amaçlı dolap şart
0 oy
(2,761 puan) tarafından
benim mutfak dolaplarım tezgah üstünde yok bile. ama minimal bir yasam sevdiğim için bir tane olan şeyden evde iki tane olmaz. bana dolaplar yetip de artıyor. bende dolap azlığından ziyade çok eşyaya sahibiz :)
(1,369 puan) tarafından
Aynen gereksiz eşya almamaya çalışırım bende ama bazen farketmixyoruz
0 oy
tarafından
Cok esya almayın emin ol yarısınida kullanmiyorsundur
(1,369 puan) tarafından
Çok almamaya çalışırım genelde ama farketmeden de o şekilde yaptığımız oluyrodur bence de
0 oy
(5,946 puan) tarafından
Akardiyon gibi olanlar var ya, bir şekilde öyle olanlara geçin. Sığmıyor. Büyükleri buzdolabı üzerine koyuyorum, diğerlerini iç içe geçirmeye çalışıyorum hep
0 oy
(886 puan) tarafından
 Trendyolda 5 katlı kitaplık var bazı şeyleri ona bırak kalan dolaplarında da leğen vb şeyler koy fiyatta çok uygun 
(1,369 puan) tarafından
Aynen ya çok amaçlı bi dolap alcam en iyisi o
(886 puan) tarafından
Bende aynı şekilde kullanıyorum memnunum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 210 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 241224 (5,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 365 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy