0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kizlar herkesin bayramı mübarek olsun çok acil bir sorum olacak kızım 1 buçuk yaşında geçen ay 13 kiloydu 1ayds 9 kiloya düştü sürekli hasta ve çok zayıfladı çok üzülüyorum sürekli ağlıyorum ne yapsam bana bir çare söyleyin kurban oljm nasıl kilo aldırcam doktora sürekli gidiyoruz bu arada bayramdan snra Adana'ya sevk edildi göğüs doktoruna nesi var ozmn anliyacaz sürekli nefes alış verişi hızlanıyor ne grip oliyor ne soğuk alıyor birdenbire nefesi kötüleşiyor kalp doktoruna vs hepsine gittik hamd olsun kalbinde bı sknti çıkmadı ama çok zayıfladı lütfen yardımcı olun lutten 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım şifa versin inşallah canım uzman doktor doğru tedaviyle düzelir inşallah sıkma canını 
(28 puan) tarafından
Ya öyle ama çok zayiflyiyor ne yedirssem ne versem de kilosunu geri toparlasa bı tavsiye arıyorum iştahı da kalmadı artık
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yiyemiyor mu çocuk? 
(28 puan) tarafından
Herşeyi yiyior ama son 1 haftadır iştahı iyice kapandı eskidi kadar çok yemiyor
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Şuan birsey verme canım gögüs doktoruna götürücem diyorsun doktor mutlaka bir şey verir canım üzülme birsey yoktur cigerlerine bakarlar burdan sana kimse bunu ver diyemez farklı etki olur busefer cok gecmış olsun canım 
(1,056 puan) tarafından
Ben sipraktin veriyorum yarım cay kaşığı yan etkisi uyku yapıyor tabi içeriği iyi degil ama cay kaşıgıyla cok etki etmedi uyku yönden iştahını actı zaten yan etkisi iştah açıcı uyumayan cocuklara yemeyen cocuklara veriliyor al ver demem doktoruna sor daha iyi olur Canım
(28 puan) tarafından
Onu bana vermişlerdi 11 aylıktı ayreten birde başka bı ilaç daha vermişlerdi adını unuttum buyjk şişe oda uyumuyordu diye verilmişti canm
(1,056 puan) tarafından
Zaten yan etkileri uykusuzluk birde iştahsızlık prakten var oda aynı yarım cay kaşığı veriyorum hergün vermiyorum birde içeriği cok hoş değil sarı vitamin şurub var adını unuttum oda cok guzel iştah acmıştı ben az vermiştim
(28 puan) tarafından
Polivit c ondedigin sarı olan
(1,056 puan) tarafından
Oydu herhalde bize cok iyi geldi
0 oy
tarafından
Allah şifa versin de kiloya bu kadar takılmayın önemli olan vücudundaki değerlerin sağlıklı düzgün olması oğlum 2 yaşını 2 ay geçti 11.300 gram bende isterim kilo alsın ama ne yapabilirim almıyor bünyesi öyle 
(28 puan) tarafından
Şu şekilde benm kızın düzenli olarak kilo alıyordu öyle aman aman bı kilo değil ama alıyordu takildigim kilo alması değil bir ayda 3 buçuk kilo vermesi canmm oryaa takıldım almasa sabit kalsa tamam derim normal diye ama zayıflaması sıktı canımı
0 oy
(2,913 puan) tarafından
Boyle beslenme sıkıntısı olan çocuklara bakan bir bölüm var adını hatırlayamadım. Üniversite hastanelerine götürsen orda daha araştırıyorlar 
(28 puan) tarafından
Hangi bölüm acaba araştırayım bir teşekkür ederim Allah razı olsun canm
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Argivit focus al 
(28 puan) tarafından
İşe yarıyor mu canım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
2 buçuk aylik12 kilo yiyiyor ama almıyor fazla takilma tetikleri temiz çıksın yeter 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Valla benimkide 4 yaşında 12.600 faalan yiyor almiyo bir süre sonra 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
0 oy
5 cevap 356 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (54 puan) tarafından soruldu