0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (1,303 puan) tarafından
Geçen hafta bı tanıdığım eşiyle çok büyük kavga etti bir tane kızları var kocası kızının yanında karısına bıçak çekmiş çocuk okula gittikten sonra kadını dağa çıkarıp silah dayamış kadının üstünü başını yirtmis kadının korkudan çenesi kilitlenmiş bir süre konusamamis şimdi küs gitti ailesine

Bugün arkadaşımı aradım bayram için arkadaşım anlattı kocasıyla 1 aydır ayrı yasiyormus kaynanası ve kayınpederi 1 hafta kalıp gittikten sonra arkadaşımın ailesini arayıp biz sizin kızınızı istememiştim kızınız oğlumuza yapıştı birkmadi zorla evlendi kızınız saygısız kızınızın dostu var bile demişler arkadaşımın eşi de hicbirsey dememiş arkadaşımda ailesinin yanına küs gitmiş sonra kocası barışmak isteyince dün evine dönmüş 

Bugün ablamı bayram için aradım onunda eltisi geliniyle kavga etmiş kocasida annesinin tarafını tutmuş gelinde annesine küs gitmiş bosanacağim diyormus kavga nedeni de onları az çok tanıyorum kaynanası tam kaynanadir herşeyini karışır kocasida annesinin huyunu bildiği halde susar annecidir. İki tane kızları var kızları da alsın istemiyorum yeter artık bosanacağim demiş eşyalarını toplayıp annesine gitmiş

Allah aşkına ne oluyor bu evliliklere ya kıyamet alameti midir bunlarda artık bunların hepsi çocuklu insanlar 

6 Cevaplar

+1 oy
(3,680 puan) tarafından
Erkeklerden dolayı hep evliliği kaldıramıyorlar karılarının yanında olamıyorlar ya bi aldatma ya anneye babaya yapışık kendi fikirleriyle hareket edemeyen adaklar yüzünden oluyor 
-Reklam-
0 oy
(6,148 puan) tarafından
Eğitimsizlik, ailelerin çocuklarını ağam, paşam diye büyütmesi, kadınların birbirine yaptığı zulüm. Ailelerinin çocuklarının yanında durmaması ya da her şeylerine çok karışması. Allah kadınlara güç versin, ekonomik özgürlük versin çekmesin böyle adamları. O adamlar da bulurlar cezalarını inşallah 
(1,303 puan) tarafından
Aslında bu anlattığım kadınların hepsi çalışıyor birinin abiye dükkanı var biri bı markette müdür biri de anasınıfı öğretmeni
(6,148 puan) tarafından
Ne çekiyorlar o zaman! Ya çocuklar babasız büyümesin diye ya da toplum baskısı. Dul sıfatını almamak için. Ahh ahhh
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Aileler yüzünden olan kadınlara çocuklara oluyor. İnsan gibi çocuk yetiştirmiyorlar 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim ablamin kocasida ablami dovdu burnunu kirdi  darp raporu aldik sikayetci olduk hic bisey olmadi kocasina suan daha bosanma asamasinda   yani olan ablama  oldu okadar kafasina vurmuski ablamin akli dengesi bile yerinde degil kocasi cezasini bile cekmedi  boyle bi  dunyada  daha bir suru kadin ölür ve öldüren cezasini bile cekmez 
(2,704 puan) tarafından
Elleri kirilsin insallah. Adalet hukuk yok bu ulkede koruyabilen kendini korusun kocamdan degil ama disarda bi sapiktan psikopattan basima bisey gelse gram ceza çekeceğini dusunmuyorum inancim yok
(1,271 puan) tarafından
Aynen oyle canim  cekmiyolar kanit var hersey var ama ne karar vermis hakim bi daha olursa 5 yil yatarsin demis yani bidaha kine oldurse se öldür kimsenin umrunda olmaz
(2,704 puan) tarafından
Kiyamaam hakim amcasi bi de parmak sallasaymis da azicik korksaymis cani pislik. Ne sacmalik ya
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Vaa hep çevre ben evlendim benim evlendigimi duyan kiz arkadaşım hemen birini buldu 5 ayda evlendi sonuç hüsran ya ben 6 yıldır tanıyorum sana noluyo yani 
0 oy
(13,386 puan) tarafından
Ikinci olaydaki durum dikkatimi çekti kadının ahlakına namusuna laf edilmiş açık açık istemiyoruz denmiş koca tek laf etmemiş öküz gibi bakmış sonra evine dönmüş orası şimdi gerçekten onun evi mi simdi o ahlakına laf edilirken ağzını açmayan adama kocam deyip sarılıp uyuyacak mı bence en önemli sebep bu kadınların susması veya susmak zorunda kalması 
(1,303 puan) tarafından
O kız anasınıfı öğretmeni mesleği var ailesi arkasında durumları iyi ama çocuğum için döndüm dedi bende şaşırdım

İlgili bir soru bulunamadı

381,601 soru

11,423,861 cevap

34,981 kullanıcı

...