0 oy
293 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (190 puan) tarafından
   Öncelikle kusura bakmayin     Dün de yazmistim ilişki sonrasi kanama diye 

Acile gittimmm Bi türlu geçmedi bu ayin 8 inde adet gördum dün de iliski sonrasi kanama gekdi sümüklü her lavobiya girdigimde geliyo dedii silince cikiyo kasgimda agri var dedim kasıyö beni

Adet gorüyorsun normaldir dedi oldum ama ben dedim

Iliski sonrasi normaldir dedi

Ama agrim var dedim kasiliyorum ve agirili kan geliuo dedim normaldir dedi v ne kaydimi yapti ne bi ultrasyon alltan bakmasina da raziydim hicbysey demeden göndrdi 27 30 civari bi genc tövbe yarrabim hala kan var ve hala sancim var 

6 Cevaplar

0 oy
(6,299 puan) tarafından
Doktor kadın doğum doktoru değilse bu tarz davranması normal alanı değil çünkü. Haftaya randevu alıp mutlaka bir uzmana görünün. Acillerde genelde asistan doktorlar oluyor
(190 puan) tarafından
Aldim bakalim ayin 12 sinde gidicem ağrim olmasa umursamam zaten eşim çalisyor cocuga bakan yok agridan dolasamiyirum
-Reklam-
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Canım acile değil kadin dogum uzmanına gideceksin acildeki ne anlasın gecmis olsun
(190 puan) tarafından
Kadın acile gittim zaten orasi bakiyor     
Genelde acilik durumum var kanama var agri kasilma
Illa kafammi yarilmasi gerekiyor bakmadi için bu dvraniş iyi degildi en azindan kaydimi acip bakmadi gerekirdi ulstrsosyanu 5 dkkasini almaz
0 oy
(805 puan) tarafından
Büyük ihtimalle kist yada yara vardır mutlaka smer ve alttan ultrason ile baktır. Ben ilişki sonrası kasik ağrısı yüzünden mahvoldum kaç kere doktora gittinm sonra ki doktor smer alaacgim ve alttan bakmam gerekli dedi smer aldı ve muayene de yaran var dedi bir ilaç verdi fitil verdi devlet karşılamıyordu o zaman çok iyi para verdim. İlk adetin çok ağrılı geçecek hastanelik olursan mutlaka şöyle doktora acilde ki dedi dediği gibi de acillik oldum . Bir iğne yedim bir daha asla yara olmadı ağrım da olmadı. Bu işin ehli bir doktora gitmen gerekli
(190 puan) tarafından
Gitmem gerek ayin 12 sine verdi randevugu acilllik durumum söyle ağrim ve kasılmam var eşim işte  kimse yok cocugu birakacak   ha diyede cikip gidemem en azindan kaydimi açip bi ultrasyon ile baksaydi bari    bana denk geldigine eminim böyle tiplerin
0 oy
(7,390 puan) tarafından
Tobe estağfurullah bi daha git bacım enfeksiyon kalmışsın bende de oldu o aynı anlattigin gibi 
(190 puan) tarafından
Mi ara migdem ariyordu acil doktoru idrar istedi enfeksiyonun var dedi evt 4 5 gündür kullaniyorum verdigi hapi ama farki brsy yok suhan kasigima agri yapiuor cok gitsemde ayni kisiyle karişilasirsam bu sefer susmam    en iyisi pzrtesi giderim polikinlige
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Acil doktoru anlamaz canım. Kadın doğuma al randevu en kısa zamanda 
(190 puan) tarafından
Acil doktoru dedigim kadın acill doktoru var
Bi ara hamileyken giridgimde kızda bahsur vardi tanimiyirum onu ona bile bakmişti dha önce bu konuya bakmamsi şasirtttiii yani işine geliyor korona döneminde atanmiştir yoksa zor otururdu o koltuğa
0 oy
(3,478 puan) tarafından
Canım buyuk ihtimal enfeksiyon olmusun ben evliligimin ilk ayi yasadım bunu antibiyotiksiZ gecmez  hem balayi sistidi oldum hem vajinal enfeksiyon balayim berbat gecmisti
(190 puan) tarafından
Enfeksiyon hapi vermisti doktor
Kann gelirmi yine kullamdigıma rhmen
(3,478 puan) tarafından
Ben 1 hafta da anca toplanmistim ama her birlikteligimizde hemen banyo yapmazsam oyalanirsam hemen tekrarliyordu 1 ay boyunca boyle sürdü canım sonra evlilige alıstım sanırım artık olmuyor bence kadın dpgumla bir gorus canım
(190 puan) tarafından
Tmmm tsk ederim
(3,478 puan) tarafından
Gecmis olsun rabbim sifa versin

İlgili bir soru bulunamadı

382,443 soru

11,449,949 cevap

35,025 kullanıcı

...