0 oy
854 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Çok kötüyüm birlikte oturuyoruz eşim bı poşet istedi benden bende vestiyere koydum eşim getir dedi bende küstüm onunla ters ters baktım bana bağırdı kayinbabam alırsam kafanda kırarım o posedi neye ters bakiyon dedi bende ne yaptım da baba dedim üzerime yürüdü dövmeye kalktı eşim zor tuttu babasını odamdayim şimdi eşim ayrılmayı istiyo ama reddeder diye çok korkuyo hüngür hüngür ağlıyorum ne yapayım sizce

27 Cevaplar

+4 oy
(7,706 puan) tarafından
Bence evden ayrılmak için çok güzel bir koz
(48,634 puan) tarafından
bencede
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne biçim bir eşin var korkmak nedir tutsn kolundan çıkarsın o evden seni dövmek nedir ya noluyor bu millete 
+1 oy
(1,911 puan) tarafından
Eşin adamım diye dolaşmasın da. 
0 oy
(732 puan) tarafından
Kayinbabana ne sende ne hemen agliyon . Deseydin onla benim aramda diye
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Ailenle konuş ikincisi bugun Kayın peder denilicek ** yarın aynısını yapar onların yanında yaşanılmaz
0 oy
(119,248 puan) tarafından
kocasi doveni gordumde kayinpeder bunu yaparsa kiz senin anan baban uyuyomu hadi sen yapamiyonda baban nerde bacim kizi bu durumdayken baban napiyo
(119,248 puan) tarafından
kiz koca adam olsa zaten babasi o hareketi yapamaz
tarafından
Koca adam olsa zaten birlik oturmaz
(48,634 puan) tarafından
sevdanin yorumdan sonra aynisini yazacaktim hadi dedim yazmiym zaten kendine guvense bir oturmazdi
tarafından
Güveni boş ver ikbal adam olsa baştan oturtmaz babasını ailesini en tanıyan insan sonuçta ******** adam yeminle öyle adamları gotune bıçağı sokacan geberene kadar çekmiycen
(48,634 puan) tarafından
anam o nasil katletme sekli ☺️ iste kendine güvenmediği icin ayri eve cikamiyo bildigi icin korktugu icin
0 oy
tarafından
Nye ters ters baktın ki  vala kayın baban yaşından başından utansın sanane kocama ters bakuyorum sanami baktım deseydin 
0 oy
(3,348 puan) tarafından
Benim kayinpederim  bana elini  kaldırsa  eşim birdaha beni o eve getirmez  onlarla   birlikte yaşarsam   bile hemen evini ayırtır o kim ki sana el.kaldirmaya kalkışıyor  bide  eşinin  yanında 
(163 puan) tarafından
Valaha eşim kimseye tek.laf bile getirtirmez bana
Annesi olsa dahi sükür olsun odunlugu var ama bu konularda asla ezdirmez hatta kendini kimseye ezdirme lafin altinda kalma dedi   kim olursa olsun dedi
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Nasil silik adamlarla evleniyorsunuz ya size bunun garantisini vermeden nasil.evleniyorsunuz ya da kendi evini tutacak gucu olmayan evlenmesin ya da okullarda falan bunun egitimi verilse keske her aile kendi evinde yasar evlenen herkesin kendine ait bir evi olmalidir baskasinin evinin icine evlilik kurulmaz ikincisi kayinpederinin asla ama asla sana o sekilde davranmaya hakki yok o korkak esini beklemektense anneni babani arayacaksin gelip seni alacaklar senin sana ait bir evin olmadan da gondermeyecekler.
0 oy
(993 puan) tarafından
Ne münasebet ya kim oluyor hangi hakla terbiyesiz adam 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yani gaz vermek.gibi.olmasin ama dünyayı başına.yikarim. 
0 oy
(649 puan) tarafından
Bence çocuğun yoksa kaç kurtar kendini al sana fırsat
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Oha çüş diyorum baskada birsey demiyorum
0 oy
tarafından
Senin kocanda iş yok o kim ki seni dövmeye kalkacak senin kocan diyemedi mi karıma böyle davranamazsın diye bencede sen o aileyle yaşama 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yanlış anlama da sen nasıl hala o evde duruyorsun al pilini pirtini git bir zahmet 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Asla müsaade edemem kendime böyle davranılmasına. Yanında yaşanacak aile değilmiş gün yüzü gibi ortada 
0 oy
(586 puan) tarafından
Bence hem kayınpederine ağzına geleni say hemde kocana.. o evi yak yık o kim köpek oluyo el kaldırıyo.. Kocanda korkmicak maddi açıdan dahi olsa borçla falan kesinlikle ayrıl şeytan görsün öyle mahlukatlari
0 oy
(48,634 puan) tarafından
poset kırılmaz diyeydin ona ne oluyo 
0 oy
(93 puan) tarafından
Bende aynı bugün eşimin sigarası bitti al dedi babasından misafirler vardı kaş göz ettim misafirlerin içinde el hareketi çekti şok oldum. Al sana der gibi ..****** işte nefret ediyorum ondan ..konusmucam ayrilcaz zaten bizi hizmetci olarak görüyorlar 
0 oy
(212 puan) tarafından
O kim de ya kendi kızına evladına yapılsa herşeye karışmayı ne çok seviyorlar özel hayat yok karı koca küserde barışırda. Tepkini koy ve geri adım atma buna nasış cesaret eder kendi baban bir kez vurmamıştır o kim hadsiz tepki göster ki anlasın herkes 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 857 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,119 göst.
31 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.