0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (10,947 puan) tarafından
Bu gün ailecek denize gittik.annem kardeşim çocuklarım ve ben.mis gibi aileler vardı .insanlar güler yüzlü vs.bir anda alt yedi tane Suriyelimidir Afgan mıdır her ne Allah'ın cezası ise geldiler.onca insanın içinde kıyafetlerini çıkarıp iç çamaşırı ile kaldilar.****** gibi her kadına kıza dikip gözlerini bakıyorlar.herkes rahatsız olup kalktı.bende kalkalım yada ben karakollugum bu gece dedim apar topar kalktık.bu nedir Allah aşkına ya.kendi vatanimda topragimda ben rahatsız olup kalkıyorum yerimden.zaten bir tanesine hayırdır diye ters bir şekilde bağırdım bize doğru bakınca.adamlarin en ufak bir uyum gosterme çabası bile yok .

7 Cevaplar

+2 oy
(2,651 puan) tarafından
Çok saygı değer cb göndermiyo canım benim o yünden çok sevgili din kardeşleşlerimiz gitmiyolar silivri soğuk derler bu konuda benim ağzım durmuyo bebeğim ufak gitmeyim oralara 
(10,947 puan) tarafından
Ya Almanya'ya giden Türklere bak mecbur uyum sagglayacaksin diyor uyum sağlıyorlar adamlarda en ufak bir çaba yok
(2,651 puan) tarafından
Uyum da ne lütfen biz onlara uyum sağlamalıyız
-Reklam-
+2 oy
(3,519 puan) tarafından
Valla cogunluk memnun onlardan bence kimse ses cikarmiyor ilerde kotu seyler oldugunda biz demiştik olacak ama yapacak bi sey yok 
+1 oy
(758 puan) tarafından
Millet vatanı için canını feda etsin anne babalar evlatsiz kalsın. Bunlar ülkede rahat rahat keyf yapsiin diye
+1 oy
(4,651 puan) tarafından
Gitmeyecekler. Niye gitsinler ki burda üreyip devletten destek alıp yasiyorlar. Sapiklilari da cabası. 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bacim denize nasi girsinler soyuncaklar tabiki
haa bu arada bende tiksiniyom afkan ve suriye irkindan
(10,947 puan) tarafından
Biz nasıl giriyoruz ? İç çamaşırı ile mi? Adamlar pantalonlari sıyırdı boxer ile denize giriyor
hayir ic camasiriyla degil ama bikini maya erkekse debiz sortuyla
(10,947 puan) tarafından
Adam boxer ile giriyor onca insanin içinde.
iiiyyykkkkk
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Onlar bizi göndermeden biryere gitmezler. En sonunda biz çekip gidecez. 
(10,947 puan) tarafından
Adamlar çoluk çocuk kadın demeden boxer ile denize giriyor ya
(13,869 puan) tarafından
Medeniyet görmemişler işte ne bekliyorsunki.
0 oy
(3,397 puan) tarafından
Onları burda tutanlar sağ olsun  ülkelerinde  savaş  filan  yok  burda parayı bulmuşlar  hiç giderler mi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 161 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
13 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kurabiye0 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 252 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,725 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...