0 oy
161 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,071 puan) tarafından
Kızlar biz eşim ve kızlarına tatile çıktık. Bu sabah otelde kahvlti yaparken karşımıza bir adam oturdu eşimin arkası dönüktü adama.. Adam öküz gibi bütün khvalti boyunca mal gibi baktı. Eşime desem yer degiselim hemen kim bakıyor neyden rahatsız oldun diye. İki tane kızım var masa da olay çıkacak yavrularının aklı oynayacak ama adamdan aşırı rahatsız oldum.. Öküz gibi ne bakıyorsun diyememk içimde kaldı... Ne mide bulandırıcı insanlar var

4 Cevaplar

0 oy
(3,102 puan) tarafından
Keske esinle yer degistirseydin madem
(1,071 puan) tarafından
Canım değiştirsem adım gibi eminim olay çıkacak ney seni rahatsız etti sen umursamaz raaht bir insansın diye
-Reklam-
0 oy
(7,762 puan) tarafından
Çocukları bahane edip yer değiştirin bir daha olursa. İnsan olay çıkmasın diye eşine de söyleyemiyor bazen. Çok sinir bozucu, ağzının payını vermek lazım onların ama. Başka bir yerde denk gelirseniz görevlilere falan söyleyin olmadı adamı uyarısınlar
(1,071 puan) tarafından
Canım eşim dibimden hiç ayrılmıyor ki fırsat kolladim aslında sigara falan içmeye çıksa verecektim ağzının payını içimde kaldı böyle ahkam insanlara ders vermek lazım ama yılda bir tatile çıkıyoruz zaten eşime de.cocuklara da bana da zehir olacak diye korktum
(7,762 puan) tarafından
O kadar haklısınız ki dün benim de başıma geldi, 33haftalı hamileyim, acayip şişim. Bakılacak bir tarafım da yok :) kendi derdime düşmüşüm. Hastaneye yakınımızı ziyarete gittik, ne idüğü belirsiz iki tip bu halimle öküz gibi baktı. Eşim, kayınvalidem, kayınbabam onlar da yanımda. Bir şey desem bunlar saldırıya da geçer. Sustum geçtim maalesef ama içimde kaldı resmen.
(1,071 puan) tarafından
Böyleleri harbi sapik yeminle
0 oy
tarafından
cocuga yemek yedirir gibi yapip yerini degisseydin ya da gunes var. buranin manzarasi daha iyi vs gibi degisim yapip adama da cevap verebilirdin
(1,071 puan) tarafından
Kapalı salondaydik eşimde ufaklığı yanıma oturtturdu bende yemiyor diye çocuğu veya bahane edecek bir güneş yoktu. Bişey desem kullanacak bir tip eşim. Çocuklarım huzursuz olacaktı ttailde yarıda kesilecekti eminim ki.. ama.boyle tiplere bişey diyememekte koyuyor insana bir halt saniyolar kendilerini
0 oy
(6,525 puan) tarafından
Kocanın yanına geçip gel aşkım bı foto cekinelim deseydin bı bahane ile oraya otursaydin keşke 
(1,071 puan) tarafından
Ufak kızım var yemiyor diye o çocuğu oturttu yanıma eşimin yanına gitsem çocuk orda sen niye yanımdasın noldu neyden kimden rahatsız oldun deyip bir cingar çıkardı kesin
(6,525 puan) tarafından
Haşlanmış yumurtayı dom.uz diye kafasına firlatsaydin keşke bende sinir oldum
(1,071 puan) tarafından
Valla içimde kaldı bişey yapamamak.. böyle saoiklrin olduğu dünya y birde 2 kız çocuğu büyütüyorum
(6,525 puan) tarafından
Bende iki kız büyütüyorum veee en büyük korkum böyle hanzolar
(1,071 puan) tarafından
Malesef benim de canım... Rabbim korusun esirgesin hepsini böyle şeytan kiliklilardan
(6,525 puan) tarafından
Amin inşallah canım bütün kız erkek çocuklarımızı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 404 göst.
0 oy
6 cevap 363 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kartanesi10 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy