0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
............

12 Cevaplar

+1 oy
(48,731 puan) tarafından
k.pederlerde cosmus bugun
(6,512 puan) tarafından
Yazmaya geldiğim yorum ++++
(48,731 puan) tarafından
biri hareket cekiyo biri dovmeye kalkiyo
(6,512 puan) tarafından
Valla yaa kanım dondu bugün bu kayınpederlerden
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay ne münasebet ben istemezdim :D

(93 puan) tarafından
Onunda sigarası bittiğinde gelip bana al dediginde eşimden aliyodum sesi çıkmıyordu
tarafından
Gülücük yanlış olmuş canım sen kocandan istersin ama kayinbabadadan ben istemem
0 oy
(6,103 puan) tarafından
Tövbe tövbe ne oluyor bu koca koca adamlara hiç utanma yok mu
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Eşinin babasindan sigara al demesi ve seninde gidip istemende hoş degil eşim cebinde paket belli olmasin diye babasi varken yaninda bulundurmaz k.babanin yaptigi harekette ayrica rezalet 
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Ay bende konuşmazdım onun karşısında kızı yok gelini var kafayı yiyolar büyüdükce koca koca adam ya 
0 oy
(240 puan) tarafından
Istemeyecegim icin bole bir durum yasanmazdi
0 oy
tarafından
Eşine soyledin mi bu durumu? Tepkisi ne oldu?
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun bacimsular bu kayinpederlerin akılları gotlerine kaçmış bu aralar kaçıncı kayinpeder postu bu 
0 oy
tarafından
Kayınpeder o hareketi yapmış misafirler ne tepki verdi ve kocan bişey demedimi babasına.sende de suç var sen niye istiyorsun ki.ya bizimkilerin içtiğini bilirler babaları ama .çocukları da hala gizli içerler.niye dersen SAYGİDAN
(93 puan) tarafından
Bnmkide saygıdan onun yanında içmez..harbi ben niye istiyorsam gitsin annesine desin o alsın ..işte bazen insanı beyni duruyor ..ben salondan işaret ettim hareket edince şok oldum odama gittim..annem kızmış kayınpedere iyi misafirlere laf verdin diye naptilar bilmiyorum  zaten nefret ediyodum hepten ettim ..annem diyo niye kıza hareket çektin işte neymiş bnm bebeğim ismi Taha ..tahanin şeyini içsin dedim ne var bunda diyo ..kafadan biseler uyduruyor hicde öyle bişey demedi haaa öyle bişe dedin bana niye diyon git oğluna yap pislik adam
tarafından
Doğru Dion bı boşluğuna gelmiş istemissin ama artık o adamla gorusmemende fayda var .öyle bişey olabilir mi ya.aile içinde bile yapılmaz saygısız adam.esin bile tavır koymalı babasina.asla gorusmeeeee.bugun bunu yapan başka gün neler yapmaz.ben orda misafir olarak otursaydim ve şahit olsaydım kalkar giderdim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Esin ne dedi bu duruma 
0 oy
tarafından
Utanmıyor musun diye bagırırdım misafirlerin ıcinde o utanmasa ben hıc utanmam vala bır gün kaynanamı gezmeye götürdük onu goturmedık yer yoktu çok zoruna gıttı yani heryere gıdıyon o kadının da gezmek hakkı akşam geç geldık diye küfür ettı bagırdım rezıl ettım bır daha bu kadına küfür etme edeceksen de kendı razıysa da ben gelınınım bır daha benım yanımda küfür etmeyeceksin dedım lafı degıstırsı sanki sana mı ediyorum falan dedım onada edemezsın eşime söyledim zaten duydu eşimde baba küfür mü ettın dedı korkudan yok dedı ana küfür mu ettı dedı kaynanam da yok oğlum falan dedi ama eşim tabiki duydu asla böyle şeylere göz yumamam ki kaynanam da kendı halındedur kocası cekılmes 
(93 puan) tarafından
Yok zaten daha bnmle işi olmasın ..derse afedersin edicem ağzına ..aynı evdeyiz diye bu ne saygısızlık pislik adam annem daha demin kızdı niye yptin diye neymiş ben oğlumun şeyini yesin demiş ne varmış bunda nasılslda lafı ceviriyolar duydum sustum yarın gelsin bı desin oradaki misafirleri arattirip demismi demismi sorarım ki annemde ordaydi ztn
tarafından
Ney ney daha iğrenç şekilde demiş yani ayy of ya ne pislik kocana demedın mi
(93 puan) tarafından
Dedim kızdı ama bişey demedi o hay vana zaten nefret ediyor konuşmuyor onunla daha konuşmaz gitcez ztn bıktım aynı evde yaşamaktan ..agzida durmuyo onu getir bunu getir sürekli bişey ister hizmetçi arar ölse gram üzülmem bu kdrmi nefret ediyorum
tarafından
Sapık yemın ederım başka bır sey olamaz
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Bugün kayınpeder günü biriside vurmaya kalkmış tövbe yarabbim Allah korusun böylelerinden evlatlarımızı.

İlgili bir soru bulunamadı

381,006 soru

11,406,669 cevap

34,943 kullanıcı

...