0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (1,096 puan) tarafından
Benim kızımın saclari hem cansiz hem yavaş uzuyor nerdeyse 3 yasina girecek  aMa saclari sadece2 cimcime oluyor.  Ben değişik modeller yapmayi cok istiyorum ama saclar kisa diy3 olmuyor uzatacak bisey var mı acaba

9 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla hiç bir şey yapmadim sadece uçlarından iki parmak kırıklarını aldım sonuç bu
tarafından
Bence sen kaldır kızın fotosunu kem göz çok maşallah masallahh
(6,512 puan) tarafından
Anam korkttunuz beni kaldırdım kaldırdım ☺️
tarafından
Ahahaha ben pek paylaşamıyorum kızı hemen birseyle oluyor sjsjsjs
(6,512 puan) tarafından
Allah nazardan korusun kızlarımızı ☺️
tarafından
Amin aminn insallah
-Reklam-
0 oy
(12,616 puan) tarafından
13 aylık benim kizinda çok seyrek yaa
0 oy
tarafından
Doğal zeytinyağlı sarımsaklı bi kür yapmıştı kuzenim kızı için çok işe yaradığını söylemişti. 
0 oy
(800 puan) tarafından
Bi dönem yılan yağı badem yağı ikisini karıştırip duştan yarım saat önce sürüyodum sonra yikiyodum iyice benim kız da 3.5 yasinda şuan beline geliyo saçları 
0 oy
(5,030 puan) tarafından
Öyle dışardan müdahaleyle olmuyor maalesef :D biraz genetik biraz vitamin meselesi yani. Kızım 1 yaşına kadar keldi resmen. 1 yaş kontrolünde doktoru çinko başlayalım hem değeri sınırda hemde biraz saçları gürleşsin dedi. Şimdi 2,5 yaşında beline geliyor saçları. Hem uzadı hem çoğaldı. Bence bi değerlerine baktır sende
(6,327 puan) tarafından
Evde çinko var ama sadece ishal oldu diye doktor yazmıştı ishal bitince bırak demişti 2 gün kullandı fazlası zarar biliyorum ama en azından haftada 1 kullanayım dedim yok dedi. Siz nasıl kullandınız kan değerinde eksiklik mi çıkmıştı
(5,030 puan) tarafından
Biz 2 kutu kullandık. Düşük değildi ama sınırdaydı. Yani normal değer 20 ise kızımın 21 çıkmıştı. İlk kutuyu kullan rahatsız etmezse 1 tane daha kullan demişti doktoru
0 oy
(596 puan) tarafından
Benim arkadaşın kızının da saçları epey kısaydı ve hiç uzamiyordu bende Argan yağı vardı onu verdim kısa sürede uzadı tavsiye ederim 
0 oy
(2,711 puan) tarafından
Dp nin saç  losyonunu kullaniyorum hem kolay taraniyo hem uzattı  tavsiye ederim
0 oy
(92 puan) tarafından
Benim arkadaşımın kızının hiç saçı yoktu.  Badem yağı aldı haftada iki defa sürüp bi süre bekletip banyo yaptiriyo şu anda saçları baya var
0 oy
(1,465 puan) tarafından

Hiç bir şey yapmıyorum poposundaydı saçları geçtim omuzlarına kadar çünkü çok dökülüyordu aşırı derecede doktora götürdüm belki değerlerinde bişey vardır diye doktor oralı olmadı kan da almadı günde 100 150 tel dökülmesi normal dedi bnde bn normal görmüyorum heleki bu yaştaki çocukta hiç duymadım görmedim dedim genç olsa neyse ama yok bişey yapmadı bnde önce biraz kestim 3 4 parmak kadar baktım durmadı vurdum makası kestim bu kez baya üzüldüm çünkü kızımda uzun saç severim kendimde yapamıyorum çünkü dökülmesi kaç senedir durmuyor bu yüzden saçlarım kedi kuyruğu gibi incecik kaldı o yüzden uzun saç sevdiğimden kızımınkini uzatıyordum onu da dökülüyordu diye kestin nazar mıydı bilmiyorum kim görse aaa saçları ne güzel ne kullanıyorsunuz falan derdi belkide nazardan gözdendi aşırı dökülmesi

image

image

image

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,398 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 59 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (314 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 140 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kübraaaaa (1,426 puan) tarafından soruldu

379,594 soru

11,363,416 cevap

34,839 kullanıcı

...