0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (247 puan) tarafından
Arife gununden beri rehir ediyor bana ses etmiyorum ama birgun iyi patlayip ne olacaksa olacak cocuk mocuk gormicek gozum o seye gelecem sabir diyorum esimin izni yok caliscak kurbanligida kayinbabam almis bize sormadan gecensene de oleydi gittim bn esim calisti kaynim kesti kurbani ama ben herkezin etine yardim ettim bnm et en sona kalica herkez dagildi kaldim 1 basima bi sekilde ayarladim esimede hakli olarak ve guzelce dedim bak izin varsa gidelim yoksa gitmeyelim ben baskasina muhtac olup rezil etmek istemiyorum gecen seneki gibi olmasin dedim ve anlattim onceki kurbani bi afra tafra sustum ortak araba aldi satti arkadasiyla o para bizde kurbana o paradan verecekti 6bine kurban aldil 10milyaz goturcek oldu bende dedimki araba parasi 6bin kurbansa 1milyarda yol parsi vs olsun gerisini koy dedim carpti parayi kaynanama baklava yaptim beklede tepsiyi bosaltim kutuda gitsin tepsi lazim olur nesini bolecen vs sinir olup bagirdim ben bolupde evime ala koymam anana katacam tepsi bana lazim olur basina bisy gelir tepsim yok dedim pogcada yaptim ikisini aldi cikti geri dondu geldi gotrmicem senn bisyini dedi bak ayip olur annen bnden bekliyor kimse yapmaz dedim kes kapa dedi aldim dolaba koydum 15dk sonra disari cikar goturcem dedi gitti tavirli geldi yatti yemk hazirliyim dedim ses etmedi kendi yedi yatti namazdan geldi hala tavirli kurban keserken de ilk yapacaz biri cagiralim yada annm gile gidelim abimle yap dedim bagirdi sustum ustelemedim kestik kiymaya annm gile gittik hallettik saolsunlar hersyimi yaptilar ablam annem dun de hic bisy yok diyet yapiyorum ve az yiyince aciktim isden geldi sofrayi koydum kzimda 1saat once cikolatali ekmek yedi sofraya gelmedi karni tokmu bende su kadar sundan yedi dedim hic yemek yicmiz belli neden yediriyon vs bsgirdi biktim artik hesyden sogdum yoruldum her bayram zehir oluyor vs dedi agzimi acip tek kelime demedim karnimi doyurdum yemedi cikti disari iyilikle gittim bayram kirilmayalim diye sofra ortada ye gelme birak dedi bahceye cikti kaldirdim sofrayi dolanip gelelim konusmuyor cocugu aldim dolndim geldim durmus durmus da bayram gun budama isi yapar kapinin onunun heryerini batrdi bende topluyorum supuruyom bayram gun ugrastigin seye bak dedim bu yine bi bagirma diyorki istedigin oldu diyor koye gitmedin daha ne istiyon ananda kalmakmi istiyordun kalsaydin diyor bu otdan boktan tartismanin sebebbini anladim koye gitmedim diyeymis burda rahatca isden sonra gezdmedi icemedi ya oymus derdi dedim kalmak isteseydim kalirdim annem gilde gitmemi istersende giderim sorun degil dedim ondan sonra cocuk var sus konusma tartisma yeter biktim sole bole sen bagrrkn cocuk yok konusurken solerkn bisy yok ben konusmaya baslayinca sikinti demi sen haklisin tamm dedim girdim iceri ya ne bu adamlarin derdi her bayram anayin babayin abinin ablanin gotunu bekleyemem ki mecburmuyum kaydanm da ayri bi dert aradim konusmuyor bayramlastik nabarsiniz dedim ugrasiyoz dedi nabtiniz bitmsdimi vs dedim konusmak icin ugrasiyoz diyo susuyr hic siz nabtiniz cocuk nerde nasil vs hic koly gelsin kpattim yani bu kadar derdiniz ne ben her bayram 1 2 hafta sonra annrme gidiyomda bolr sorun yapmiyorum ayip ya ama 3gundur aglattilar ya beni rabbimde onlari aglatsin aglarken gozyasi yerine kan gelsin bole beni bayramda sizim sizim silatti ya rabbimde bizden ayri onu sizlatsin baska bisy demiyorum k.b uzun oldu ama cok dolmustum

1 cevap

0 oy
tarafından
Namazdan geldi dedin okumayı bıraktım.. 

İman olup imansızlik yapan kadınına kötü davranan adam amuda bile kalksa benim gözümde sıfırdır..

Allah size sabır versin ben dayanamazdim
(247 puan) tarafından
Cok dogru valla amin canim amin
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 295 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy