0 oy
747 göst.
Aile kategorisinde (293 puan) tarafından
Eşimin ailesine bayrama gittik ben arefe günleri çalışıyorum iki bayramdır neyse geç gittik köye biz gidene kadar görümcem temizliği bitirmiş hele geçen bayram nerdeyse iftarda yetiştik yani anca oldu. İki seferdir tavır yapıyor temizliğe gelmedim diye ya çalışıyorum ben kendi evimi parayla temizlettim. Kendi evde bekar bu arada ne olmuş yani annenin evini temizliyorsun. Parayla gelen varsa ben vereyim çağır da dedim kayınvalideme ama köy yeri yokmuş. Görümcem de bi afralar tafralar konuşmaz yemek yenir sofranın başından kalkıp yatmaya gider odasına kapanır yemek hazır olana kadar çıkmaz odadan yer çekilir 35 yaşında bunu yapan da. Eşim de sinir oldu hareketlerine neyse onu geçtik kaynım da bağırdı bana milletin içinde üstelik hiç üstüne vazife olmayan bi konu hakkında eşim de sen karışma dedi ona. Sonra da bana hadi toparlan gidiyoruz dedi geldik evimize. Niyetimiz daha bugün dönmekti ama ilk gün geldik güle oynaya bayram yapmaya gidiyoruz olanlara bak. Barışır mısınız siz olsanız. Eşim bi daha onlar varken gitmem zaten diyor. 

25 Cevaplar

0 oy
(150 puan) tarafından
Helal olsun esine ne güzel seni alıp cikmis
-Reklam-
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Kız nasıl yuzsuzmus kaynanayla.yasasan neyse bunu demeye haki var diyelim ne yani evlenince onların malımı oluyoruz güzel bı küfür edesim var ama onun için günaha girmiyim
(293 puan) tarafından
Aynen hiç değmez onun gibi biri için Allah kalbine göre versin
(1,198 puan) tarafından
Amin cnm oda gelin olunca gorecem onu kaynanası gelir onun evini temizler boylelerin şansı öyle oluyor
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Hic sesini cikarma kocan madem yeri gelince goruyo yapilanlari ne barış de ne de barışma ona tabi ol 
(293 puan) tarafından
Gerektiği yerde gerektiği kadar konuşrum bende eşim de öyle dedi zaten evlenecek şükür az görüşürüz artık
(2,704 puan) tarafından
O da gorsun bakalim koca tarafi nasil oluyomus :)
0 oy
(13,635 puan) tarafından
Senin pislettigini temizlemek zorunda değilim zoruna gidiyorsa temizleme b.kun içinde sen oturacaksın benim umurumda olmaz deseydin 
(293 puan) tarafından
:) öyle demesem de benzerini dedim
0 oy
(943 puan) tarafından
Temizlik yapıp ne yapcak sanki 35 yaşında kadın kendi durduğu evi temizleyemiyorsa ne diyim bide çocuk gibi trip senin bir zorunluluğun yok erkenden gidip evi temizlemeye sana o gün ki paranı vermiyorlar kaynında üstüne vazife olmayan bir şeye karışmış eşin de çok güzel yapmış bazıları ne olursa olsun karısını zor durumda bırakıyor ne güzel arkanda durmuş 
(293 puan) tarafından
Sağolsun eşim o konuda ezdirmez haklıysam Allah onların da kalbine göre versin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 540 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 362 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Azizeak (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 966 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 739 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde Gunes1997 (3,255 puan) tarafından soruldu

383,476 soru

11,475,963 cevap

35,083 kullanıcı