0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızım daha 15 aylık ve cocuk istemiyorum suan adetim 3 gün gecikti kaza oldu ama yumurtlama gunuyle alakasi yok diye ella almadım ertesi gun hapi yani almadim cunku adetten 6 gün sonra yasandı yumurtlama gunume daha cok vardi eczaneler kapali meraktan patlicam cok korkuyorum hamile kalmıs olabilirmiyim genelde adetim cok duzenlidir ama cok nadir 1 2 gun aksar belki ondan gecikmistir diye ümit ediyorum :( yumurtlamadan once hamile kalan varmi

17 Cevaplar

0 oy
(613 puan) tarafından
Valla olur mu olur canım korunmamışsaniz yüksek ihtimalle kalırsın hamile nöbetçi eczane uzak mi alamaz misin test
(77 puan) tarafından
Korundukta kondom patlakmış farketmedik zaten hissedince hemen kalktım yıkandım falan ama bilmiyorum adetimde gecikti normalde cok duzenlidir 25 26 si dedinmi olurum ya dua edin yoktur insallah baktim simdi evime 10 dk yurume mesafesinde varmis bebegim yatiyor uyansin gibip alıcam
(223 puan) tarafından
Patlak olduğunu nasıl anladın uc kısmı mı patlakmış benımde şüphem var dolanıyom buralarda Bi çare
-Reklam-
0 oy
tarafından

Adetten 6 gun sonra, yumurtlama gunu adetten 10. Gun baslad bazı kadınlarda 7. Gun :D nasıl yumurtlama gununden coook alakasız :D kızıma adetten 2 gun sonra hamıle kaldım ben

(77 puan) tarafından
Benim genellikle adetin 14 gunu yumurtlama gunum cokta duzenlidir adetim of bilmiyorum delircem insallah yoktur hamilelik :(
tarafından
Yumurtlama gunu herkeste degısır :D kız olur mu oyle sey 6. Gunde baya ıyı yanı onu dıyım :D al test yap emın ol
(77 puan) tarafından
Off Allahim nolur olmasin bebegim daha cok kucuk ya benim ilgime bana çok ihtiyacı vaar :(
0 oy
(2,208 puan) tarafından
Sperm rehimde 72 saate kadar canlı kalabiliyomuş canım yani yumurtlama zamanına gelmiş olabilir. Bide her zaman aynı dönemde yumurtlama olcak diye bişey yok ki. Bazı zamanlarda 2 adet arasında 2 kez yumurtlama görenler var yani. Bunu uygulamaya göre yaptıysan hiç mantıklı olmamış yumurtlama testleri en doğru sonucu verir ne zaman yumurtladığına dair
(77 puan) tarafından
Adetim düzenlidir genellikle 14 gun yyumurtlamam olur hatta bilirim seffaf akinti artar ay bilmiyorum ama umarım yoktu hamileleik
(2,208 puan) tarafından
Yani bende takip ettiğim için biliyorum kendi tarihimi ama bu gebeliğim geç döllenme oldu yani 2. Yumurtlamada oldu o yüzden güvenemezsin ki korunmasız olmuş sonuçta
(77 puan) tarafından
İsteyerek olmadı kondom yırtıkmı farkedince hemen yıkandım ettim yatmadim insallah olmamıştır
(2,208 puan) tarafından
Anladım canım hakkında en hayırlısını verir Allah bunu da düşün. Ben 10 aylıkken isteyerek hamile kaldım çok şükür Rabbım isteyen herkese nasip etsin. Hakkında hayırlısı olsun
(77 puan) tarafından
Amin insallah Rabbim olmayanlara versin insallah
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Sperm ler içeride 5 güne kadar yaşayabiliyor o şekilde karşılaşmış olabilirler yumurtayla 
(77 puan) tarafından
Off umarım oyle birsey yoktur kafayi yerim kizim hic durmuyor mahvoluyorum zaten
0 oy
(486 puan) tarafından
Ben de adetten sonra hamile kaldım maalesef kalınıyor. Imkansiz değil ki 
(77 puan) tarafından
Yaa korkuyorum iyice nobetci eczane buldum yakinlarda gidip alıcam birazdan insallah yoktur daha dogum kilolarini bile veremedim ustune tekrar hamileleik cok kotu olur :(
(486 puan) tarafından
Yaptın miii merak ettim
0 oy
(219 puan) tarafından
Gittinmi eczaneye canım postunu gördüğümde bir saat önce nöbetçi eczaneye gideceğim demişsin merak ettim sonucu
(77 puan) tarafından
Gittim geldim çok sükür negatiff hamilelik yok
(219 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım bende ikinci kızıma hamile kaldigimda 15 aylıktı ilk bebeğim
(77 puan) tarafından
Rabbim olmayanlara versin insallah Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin
0 oy
tarafından
Ne şekil korunuyordun? Gebeysen mutlaka yaz bana merak ettim ama çoçuğunda bnm çoçukla yaşıt olmuşsada olmştr yapacak bir şey yok herşeyn hayırlısı 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bende de aynı şüphe var vallahi korkuyorum.    Ama geçen sene 8 aylık bebeğim varken bı gebe kalmışım günü gelmeden test net çıkmıştı fakat düşük oldu. 
0 oy
tarafından
Bilinmez olabilir olmayabilir
(77 puan) tarafından
Degilim coo sukur test yaptim
tarafından
İyi bari :)
0 oy
(2,901 puan) tarafından
Adetten 6 gün sonra korunmasız ilişkiyle gebe kalma ihtimali çok yüksek 
0 oy
(710 puan) tarafından
Naptınız? Hamile misiniz? 
0 oy
(14,190 puan) tarafından
Adet biter bitmez olan ilişkide bile hamile kalinabiliyor. Seninki tamda yumurtlama zamani sanirim. Adetim 28 günde bir olur. Adet bitiminden 4 gün sonra yumurtlama başliyor ve 1 haftaya yakin riskli günler oluyor. Seninkide aslinda en riskli günlerde olmuş. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Adet bitiminden 6 gün sonra ise gebelik yüksektir zaten yumurtlama döneminde alınca hap işe yaramıyor yumurtlama öncesi alacaksın ki spermler bir kaçgün rahimde yaşıor yumurtlarsan gebelik olur hapı içiyosun ki içeride hali hazırda bekleyen spermler yumurta ile buluşup gebelik oluşmasın diye
0 oy
(3,613 puan) tarafından
Valla ben de yumurtlama gununde degildim ve tek iliski ama kaldim yani olabiliyo hakkinda hayirlisi olsun
0 oy
(672 puan) tarafından
Hemen test almalısın 6. Gün demek 10 12 gün yapar adetle yurtlamış olabilirsin 
0 oy
(330 puan) tarafından
Ablam adetten 1 gun sonra tek gecelik iliskide hamile kaldi olma olasiligi cok yuksek
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Sperm uygun ortamda iki uc gun yasayabilir illa yumurtlama gunu ve sonrasi olmasi gerekmez

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 175 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (154 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 380 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rozakayalp (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 383 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,560 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 887 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu

386,450 soru

11,553,760 cevap

35,234 kullanıcı

...