0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından

Kızlar kzım 3 aya kadar cok guzel emmisti ama 3.ayda bi meme reddi belası geldi bidaha kesinlikle ağzına bile sürmedi emzik biberon vs.hicbirsey kullanmamama rağmen:'(

Simdi 4 aylik tekrar hamileyim insallah bu beni severek emermi kizlar? Kızımın boyle yapmasi hala beni cok uzer oysaki 4 yasina cıktı bile:'(

Beni gibi olup 2.çocuğu duzenli emen var mi nolur sevindirin beni?:(

6 Cevaplar

+1 oy
(1,054 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

İlk çocuğum küveze girdi 20 gün kaldı biberona alismşti hiç bi şekilde beni emmesi

Bikaç ay sağarak verdim kendiliğndn kesildi süt 

Bende çok üzüldüm fln 

Ama ikinci çocuğum 31 aylık olana dek emzirdm hatta arada gelip yine emmek istyo 

Bende 4 aylk 3. Bebeğime hamileyim inş bu da emmer en az 2 yaşına kadar 

Üzülme doğar doğmaz ben emzik dahi ağzina vermedm hemen goğsumu verdim öyle emdi 

(1,785 puan) tarafından
Ayyy insallah canim ya bende hic biberon falanda vermedim ki emzikde almamisti sütümde varken niye boyle yapti anlayamadim kenedimi cok sucladim cok uzuldum hatta psikolojim bozulma dercesine gelmisti hala icim cız eder düşününce insallah allahim bu defa hayirlisyla emzirme duygusunu doya doya yasattirir bana. Bide ilk bebegimde cok şükür sütüm guzeldi ikincide de oyle guzel olur mu ki?
(1,054 puan) tarafından
Canm stres yapma hep olumlu düşün ki olumlu olsn
Benim ilki sütüm inmeden kesildi gibi bişy oldu
2. De daha fazla sütun olur , emin ol
Sadece sık sık emzir yarım saat e bi , bi saate bi emzirdm hep
Bebeğin emdikçe sütun çoğalr zaten
Yakın zamanlarda doğum yapcz aralk ayında :)
İnş sağlikla vaktinde kucağımiza alırız yavrularımızi
-Reklam-
+1 oy
(10,922 puan) tarafından
Bennnn kızım değil 3 ay bir kere ağzına almadı memeyi.hep sagdim.ikinci şu an 2.5 yaşında biraktiramiyorum
(1,785 puan) tarafından
Ayyyy kirk bir kere masallah canim ya valla boyle okuyunca gözlerim doldu nolur banada dua et doya doya emziriyim yavrumu nolur :(
0 oy
(307 puan) tarafından

benim kizlar hic emmedi biberona sagipda verdim onuda 6 hafta ictiler tek canim ama oglum 1 yasina kadar tek emdi sonra birakti yani üzülme stresde olma ilki emmesede sonraki cocugun emme ihtimali var :)

(1,785 puan) tarafından
Benimde kizim hamile simdi hamileyim erkekmis 4 buçuk aylik oldu insallah benimkide emer yillardir emme hasreti çekiyorum kizim 4 yasinda sen hesap et o 3 aylikken birakti :(
(307 puan) tarafından
insallah canim Allah gönlüne göre versin.Allah kucagina saglicakla almayi nasip etsin
0 oy
(312 puan) tarafından
Ilk oglum meme reddinde 5 aylikken birakti beni 2 oglum 16 aylik hala emiyo allaha sukur
(1,785 puan) tarafından
Ayyy masallah canim ya Allah bidaha yasatmasin inşaallah ikimizede. Benim kziim birakinca kaynanamgil falan hep beni sucladi hala da lafi gecince bana emzirmedin cocugu derler oysaki kizim 4 yaşında senelerdir aklima gelince bile gözlerim doluyor Allah biliyor :(
(312 puan) tarafından
Allah bilsin canim
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Ark oğlu doğduğu gibi mamaya başladılar kızı 13 aylık maşallah emiyor 
(1,785 puan) tarafından
Masallah insallah rabbim banada bu duyguyu bidaha yaşatır ve hic birakmaz inşallah :(
0 oy
(583 puan) tarafından
İlkini emziremedim tutmadı sağdım verdim ikinci emer inşallah derdim doğdu küveze gitti 18 günlük oldu 15 güm yoğun bakımda kaldı biberona alıştı yine sağıyorum delircem artık tutmuyor ya 
(1,785 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım ne kadar üzüldüğünü emin ol tahmin edebiliyorum :( sen israrla ugras dicem ama bende cok uğraştım almadi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 49 göst.
0 oy
14 cevap 207 göst.
1 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 96 göst.
0 oy
5 cevap 122 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu

379,845 soru