0 oy
623 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar ablam aşırı kıskanç bir insan zaten beraberde buyumedik ben yıllar sonra ogrendim bunun varligini neyse evlenirken karıştı yok rızası yokmus bakan büyütenler onay verdi halbuki sonra gebe kalmaya karar verdimde onla paylastim ne dese begenirsiniz sen dogurma kendi cocugun olmasin evlatlik al bogarsin cocugunu bebek bakmak zor yok gece havale riski var sen 5 yasinda evlatlik cocuk edin koruyucu aile ol bilmem ne akıl veriyo ben ne yapayim Bu ablayi Bn kendi cocugumu bogmam ama bunu bogacam galiba az kaldı bide şimdi hamileyim uzaktan beni soruomus ne yapilir buna siz soleyin halbuki aylardır gorusmuyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(4,389 puan) tarafından
önce bi sakinles derim canim
(20 puan) tarafından
Olamıyorum suan hamilelik hormonlari da tavan kaynima soruomus hamilemi diye
-Reklam-
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Gorusmemeye devam bacim
(11,013 puan) tarafından
Sil hayatindan .hiç ne muhatap ol ne evine sok
(20 puan) tarafından
Muhtemelen dogurunca gelir kapıma küçük yerdeyim herkes bizden duydugunu otuo bu biyolojik tarafa insanlar lafci
(11,013 puan) tarafından
Alma yavrum alma.boyle insani da saklama.sorana patır patır bundan almıyorum de
(20 puan) tarafından
Ablamimi saklamiyim
tarafından
Millete nedenini söyle yapacak bişey yok
Kendinden uzak tut bulaşır sana
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Tövbeee varlığını nasıl sonradan öğrendin kız anne ayrı mı 
(20 puan) tarafından
Aynen anne ayrı Bn Bi de biara kocamla sorunlarimi anlatiodum ona sinirlendim kocama ailesine çok ezdirio cunku kocsmin girtlagina yapistim ama bogmadim şimdi Allah var vicdan yaptim bunu ona anlatinca kendi cocugumada mi yaparim sanmış anlamadim ya hamilelikte bile takintili oldum bebege bisi olmasin diye ne yiyip iceyim diye doktorlarin basinin etini yiyorum tokzoplazma bilmem ne vs bu dönemde canimi sikana agzinin payini veriom bebege stres geçmesin  diye bu malın da şimdi hamileligimi duymasini istemiyorum zaten öncesinde stres yaratti
0 oy
(5,921 puan) tarafından
Sakinleş ve görüşme. Yani senin için bişey ifade etmiyorsa sinirlenme bile çıkar hayatından 
(20 puan) tarafından
Bebegimi bile saklıyorum huzursuz etmesin diye bni
(5,921 puan) tarafından
Tamamen sil ozaman bacım ne gerek var hayatında olmasına zaten senin için abla değil ki o
(20 puan) tarafından
Cnm sildim zaten insanlar buna yetistiriomus küçük bir yerde yasiyorumda duyarsa ne olcak diye hergun tedirginim
0 oy
(13,845 puan) tarafından
Yapılacak en güzel şey git tedavi ol demek ve bence o kendi üremesin belli ki kafası değişik psikolojik sorunlarını çözmeden çocuk falan yapmasın çocuk büyütmek zor diye git evlatlık al diyen kafa bana çok sağlıklı gelmedi 
(20 puan) tarafından
Cocuklari var ve hepside düşman basina zaten
(20 puan) tarafından
Yani bncede bogcak olsa insan evlatliki da boğar demi bu ne saçma Bi öneri demi
0 oy
(2,729 puan) tarafından

Yani mantıklı onu boğabilirsin :D abi ne diyorum ben yaa

0 oy
(4,460 puan) tarafından
He de geç bosver
0 oy
tarafından
Görüşme hiçbişeyini de anlatma bilmesin gizle. Hayrını istemiyor gibi 
(20 puan) tarafından
Olede cnm ayni memleketteyim gobegim gün geçtikçe büyüyor hamileligimi nasıl saklicam insanlar çok lafci burda biz onla görüşmesek solemesek insanlar yetistirio
tarafından
Bırak boşver ondan bundan duysun herkesin duyabileceği şeyler o zaten. Bebeğini inşallah büyüttüğünde al gözüne sok dediklerini. Allah dünyada rızkını versin  yardım etsin yeter dünyaya gelen büyüyor
(20 puan) tarafından
Haklisin tatlim öle yapcam onun cocuklarindan bin kat iyi çocuk gördüğünde karsisinda utancak dediklerinden
0 oy
(48,963 puan) tarafından
mesafeyi daha da ac kaynini falan da tembihle habernucurmasinlar
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Valla ben beraber büyüdüğüm bacimla konuşmuyorum her seferinde bı kavga cikartiyo en son sabah uyandiginda suratını astin diye kavga çıkardı ondan beri 7 aydır konuşmuyorum bide hastlenip duruyo hiç çekemem sende çekmek zorunda değilsin boşver gitsin ne hali varsa görsün 
(20 puan) tarafından
Bu kardeşler neden bu kadar kıskanç anlamıyorum ikinci çocuğu yapmaya korkarim sırf bu yüzden
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Gorusmuyormussun zaten doğru olanı yapmışsın etrafta duyduğun laflarida umursama 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 247 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 389 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Merve1997 (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 479 göst.
1 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yagmurarli (850 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 295 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,134 puan) tarafından soruldu

384,923 soru

11,512,915 cevap

35,174 kullanıcı

...