0 oy
1,106 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,447 puan) tarafından
Kızlar ya hani zibin giydiriyoruz ya ip askılı kalın askılı falan. Bir de uzun kollular var süslü dışı. Onu nasıl giydiriyorsunuz. Zibin in üstüne tekrar çıtçıtlı badi mi giydiriyorsunuz? Citcitlari üst üste gelince rahatsız eder mi ki? 

7 Cevaplar

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Süslü olankar yaz mevsimi için iyi bence. Tek kadar giyer biter. İki zıbın olunca alttanda sıkıyor gibi geliyor bana
(2,447 puan) tarafından
Lcw de dantel yakalı uzun kollu badi gördüm de heves ettim ama nasıl giyer bilemedim :)
(5,323 puan) tarafından
Olmafı alırsın altını çıtçıtlamazsın
(2,447 puan) tarafından
Atletle denemek daha mantıklı geliyor sankii
-Reklam-
0 oy
(15,654 puan) tarafından
İki çıtçıtlı saçma olur boyun kısmı neyse de alttan baglamali ise olmaz 

Ben uzun kol yada kısa kollu çıtçıtlı badi giydiririm üzerine swittsort yada pijama üstü giydirir ince ise hırka yada yelek eklerim 
(2,447 puan) tarafından
Acaba içine atlet mi giydiriliyor ya iki çıtçıt ben olsam bende rahat etmem çünkü
(15,654 puan) tarafından
Ben atlet niyetine kullanıyorum işte ama süslü falan ise altına atlet giydir üzerine onu ama soğuk ise bi şey daha goydir
(2,447 puan) tarafından
Astronot tulumu var kuzum
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Içine atlet giydirmek en mantiklisi..ama tek zibinla da ortam sıcaklığına dikkat etmelisin üşür çünkü, biraz büyük alıp baharda giydirsen daha iyi olur sanki 
(2,447 puan) tarafından
O zamana başka çıkar :)
0 oy
(843 puan) tarafından
Bez var rahatsı, olmazki 
(2,447 puan) tarafından
Aynen canim ya en iyisi atlet üstüne giydirmek
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Havalar buz gibi ben Bi kilot atlet giydiriyorum bide uzun kol zibin biri ictr biri dışta kaliyo yani icinde olani  kilota bağlıyorum altına bu yedek giydiriyorum üstündeki bide ona bağlıyorum Bi sorun olmuyo 
(2,447 puan) tarafından
Dışarı çıkarken astronot giydiriyorum kuzum o sıcacık tutuyor
(12,777 puan) tarafından
O zaman atlet üstüne zibin giydir cnm
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Evde kisa kollu citcitli badi uzerine uzun kol sweat ve yelek bazen hirka. Disari cikarken kisa kollu citcitli badi uzerine uzun kollu citcitli badi onunda uzerine sweat picamasi da genelde iki kat giydiriyorum corapta iki tane. Yazin tek zibin .
(2,447 puan) tarafından
Dışarı çıkarken giydirdigin 2 çıtçıtlı badi nasil duruyo canım rahatsız ediyor mu ki bebeği. Benim sorum da o hesap
(1,567 puan) tarafından
Yok canim biri kisa kollu dogeri uzun kollu bir sorun yasamadik cok sukur
(2,447 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler
(1,567 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(759 puan) tarafından
Ben bazen süslü püslü uzun kollu zıbınlarını giydirmek istediğimde altına sıfr kollu zıbın giydiriyom üstüne onu bez olduğu için sıkmıyo 
(2,447 puan) tarafından
Ust üste çıtçıt rahatsiz eder diye düşündüm de mutlakta kaldım canım
(759 puan) tarafından
Yok canım bez olmasa veya küçükse eder ama benim dediğim gibi bi skntı olmuyo şuan bile öyle
(2,447 puan) tarafından
Teşekkürler canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,874 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 840 göst.
0 oy
1 cevap 81 göst.
16 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

379,363 soru

11,355,620 cevap

34,831 kullanıcı

...