0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından
Kızlar 8 aylık 2. Defa yataktan düşüşü bu eşim gececi yanıma aldım yatırdım duvar tarafındaydi nasıl oldu benim üstümden mi geçti anlamadım bi anda yerde buldum onu 1 saat uyutmadim bişeyi yoktu hatta yürütece koydum TV açtım dolandı izledi biraz babası görüntülü aradı onu görünce ağlamaya başladı uyuttum artık bende kendimi çok kötü hissediyorum önceden böyle değildim şimdi geceleri uyandı mi alıp onu emziriyorum ama uykum öyle ağırlaştı ki bazen kucağımda uyuyup kalıyorum önce yerine yatırır yatakta döne döne uyuyamazdim :(

7 Cevaplar

0 oy
(6,306 puan) tarafından
Bebeğin gece sık mı uyanıyor 
(342 puan) tarafından
Yok uyanmiyor artık eskisi gibi gece 11 de uyuturum 2 defa yada 3 belkide 1 defa uyanır belli olmuyor ama ben uyuyamiyorum düzenim çok bozuk :( uykum olsa dahi uyuyamiyorum panik atak gibi bişey oldum sanırım birde bu deprem beni etkiledi Manisa'da yaşıyorum ama yinede her zaman aklımda bişey olursa çocuğu alamazsam falan diye korkuyorum eşim de yokken ondan yanıma alıyorum artık almicam
(6,306 puan) tarafından
Canım o zaman yer yatağı yap olmaz mı çok geçmiş olsun
(342 puan) tarafından
Çok sağol canım bilmiyorum bir süre böyle deniycem eşim bir daha geceye geçene kadar bakalım nasıl olcak ona göre hareket edicem olmazsa son çarem o yer yatağı
-Reklam-
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Düştükten sonra kustu mu veya çok ağladı mi. Morarma şişme oldu mu. Bişe olmaz inşallah canım korkma. Düşe kalka büyüyecek çocuk bu.
(342 puan) tarafından
Yok yok çok şükür olmadı bidaha yanıma almicam zaten benimde uyku düzenim bozuldu iyice
(8,860 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Benimki de geçen düştü  bir şey olmadı canim morarmasi falan olmadı 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm yere yatak at.omce yataginda uyu yanina alacgn zaman yerdeki yataga yat.onlara gore duzen olusturuyoruz.mis gibi cift kisilik kocaman yatagimda yatmayali inan 2 yıl oldu.sütten kesince gececegim insallah

Cok gecmis olsn
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım korkma inslalah bişey olmaz ben eşim yokken salonda yere yatak açıyorum olur ki uyanmam diye sende öyle yao
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Bacım düzenini bebeğe göre ayarla. Bunun tekrarı olmayacağının garantisini veremezsin. Yere yatak at. 6 yıldır yatağımı doğru düzgün kullanmıyor. Çocukların keyfini yapmaktan kambur oldum ama düşme korkusu yiyeceğime n olursam oluyum
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yani bir kere düşer kaza derim de iki kere düşüyorsa ihmaldir yatakta yatırma yer yatağı yap yanında yat bence 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 182 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Melek06 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 771 göst.
21 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 179 göst.