0 oy
1,246 göst.
Diğer kategorisinde (811 puan) tarafından
Oğlumla oynuyorlardı sonra elini oğlumun bezine götürdü poposuna doğru bezin mi sıktı dedi. Bi an görünce şaşırdım şok oldum. Kötü bi niyetle mi yaptı yoksa sadece bezini kontrol amaçlı mı çözemedim. Anneme de diyemedim daha. Ne yapmalıyım kızlar nolur bi tavsiye verin bana..

42 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çocuk rahatsız olmuştur belki benimkide iki gudnur kasindiriyor sıcaktan sürekli cekistiriyor belki dokunmuştur oğlun o yüzden kontrol etmek istemiştir aklıma kötü bişey gteirmek istemem
(811 puan) tarafından
Bende getirmek istemem canım inşallah öyledir ya çünkü dokunmazdı hiç çocuğa öyle bi daha bezini bile o yokken değiştiricem içim rahat değil
-Reklam-
+1 oy
(703 puan) tarafından
Baka kaldım yanı bezı sıkmıs mı dıye bakmıs adam ne var bunda art nıye dusundugune göre babandan şüphen var
(811 puan) tarafından
Ya yok canım neler duyuyoruz görüyoruz insanlar değişiyor bu devirde babana bile güvenmeyeceksin diyorlar ya o yüzden içim rahat değildi sizinle paylaşmak istedim. Boşa mı kuruntu yapıyorum acaba diye.
(703 puan) tarafından
babana bıle guvenme dıyorlar dıye babana mı guvenmeyeceksın aranızdaki ılıskı kopuk sanırım bılemedım benım babam yerı geldı cocugumun altını da degıstırdım butun gun baktı da güven mılletın lafına göre degıl senın deneyımlerınle olusacak yada kaybedilecek bırseydır
(811 puan) tarafından
Yani biraz öyle samimi değiliz çok fazla bu zamana kadar görmedim öyle bişeyini ama kötü düşünmek istemiyorum Allah’ım kötü niyetlilere fırsat vermesin inşallah
+1 oy
(119,248 puan) tarafından

babamizdan bile suphe edecek hale geldik :'(

+1 oy
(867 puan) tarafından

Ne hale geldik böyle babamızdan kocamızdan şüphelenir olduk Allah korktuğumuzla sınamasın :(

+1 oy
(711 puan) tarafından
Üzgünüm ama bu devirde n olacağını bilemiyorum. Bu zamanda bırakın kadınları, çocukları elektrik direkleri bile güvende değil. Allahım bizi ve evlatlarımızı öylelerinden ve öyle olmaktan korusun. Amin. 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Kontrol etmek amaçlı yapmış olabilir babanı en iyi sen tanırsın 
(811 puan) tarafından
Belki de canım bilemiyorum bi anlık gözüm ona takıldı çünkü telefonla bişeye bakıyordum bi anlık gördüm o hareketini
(7,444 puan) tarafından
Kontrol etmiştir olabilir torununu düşünmüş olabilir küçük geldiğini düşünmüş olabilir bezin
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Kız annene söyleme bişey yok bunda bizimkiler neler yapiyor
(811 puan) tarafından
Bi tereddütte kaldım zaten ama anneme ayıp olur
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Valla demekki sen ordan kötü bir his almışsın yoksa bunu yazmaya post açmaya gerek duymazdin
(2,728 puan) tarafından
Peki baban dokunurken bezenmi sıktı dediğin de kendi gibi miydi yoksa ses tonu dokunması bakışı normalin bir tık dışında miydi
(465 puan) tarafından
Günümüz de herşey anormal izler misiniz bilmem bir ara Müge Anlı ya kafayı takmıştım hani şu gelinine tecavüz eden kayinpeder kendinden olan çocuğa da bunu hak görmüştü !!!!
Baska bir olay da komsunun küçücük kızını gözüne kestiren hurda toplayan zavallı amca denilecek boyutta olan biri açıklaması beni 3 gün kendime getirememisti
(2,728 puan) tarafından
Senin söylediğin şeyler çok farklı boyutta bir şey Evet hiç kimseye güvenmememiz ve çocuklarımızı korumamız gerekiyor Bunun zaten farkında ve bilincindeyiz ama benim posta sahibine demek istediğim Ortada hiçbir şey yokken böyle bir şüphe duymak iftiraya girer babasına iftira atıyor durumuna düşer Bu sefer ama Ortada bir şey varmış ki şüphelendi Belki de adam Kötü bir ses tonuyla konuştu kötü bir bakış sergiledi Ben her şeyi de izliyorum Ayrıca Merak etmeyin her şeyin çok güzel takibindeyim Ortada bir şey yokken bir insanı suçlamak da iftiraya girer Siz de Bunu biliyorsunuz umarım
(465 puan) tarafından
Evet biliyorum merak etmeyin demek ki birşeyden şüphe duydu yada gördüğü görüntü hoşuna gitmedi ki aklına takıldı anne yüreği olarak sorma gereği duydu
(2,728 puan) tarafından
Aynı şeyi söylüyoruz :)
0 oy
tarafından
Yok kiz daha neler bende yigenime derim bez mi sıktı diye
(811 puan) tarafından
Diyebilirsin belki ama burda temas var o yüzden sordum canım yaptığı bi bana mı tuhaf geliyo yoksa ben mi abartıyorum kafamda şekillendiremiyorum bi türlü
tarafından
Canim babanı en iyi sen bilirsin yaşadın mı böyle bir şey daha önce
(811 puan) tarafından
Hayır ilk kez gördüm böyle bişey. Aksini düşünmek dahi istemiyorum. Çok karmaşık duygular içindeyim.
0 oy
tarafından
Şüphe tek gerçektir. Ben de kimseye güvenmem. Ama nasıl dokundu ya da baktı o önemli. Gerçi size bunu düşündürdüyse hep gözlem yapın. Biz okulda çocuklara bile diyoruz iyi dokunma kötü dokunma. Biri size kötü dokunduğunda kendinizi kötü hissedersiniz. Çocuk anlamaz ama hisler önemlidir. Sizde de aynı durum geçerli kötü hissettirdiyse takip edin derim. Kötü niyetle yapmamoşsa da içiniz rahat eder. 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız bezine bakmistir benim babamda eşimde arada çocuğun bezini bakar dolumu diye onları islatmasin diye
tarafından
Bizimkilerde kokluyor kavun gibi :) eşim babam kardeşim kaka yapmışım diye bakarlar ama dokunmaktan ziyade koklarlar
(1,189 puan) tarafından
Yani herkez aynı olacak diye bişey yok bazıları koklar bazıları öyle kontrol eder
0 oy
(465 puan) tarafından
Belki kontrol amaçlı yapmıştır ama şahsi fikrim dikkat et
0 oy
(15,159 puan) tarafından
Poposunu sevmiştir belki vurup da sevilir ya. Eşim de ben de öyle yaparız mesela öyle severiz yani. Babanı sen tanırsın tabi. Öyle bi egilimi var mı. Ben babam yapsa asla aklıma böyle bişey gelmez mesela. Babamı bilirim çünkü 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Bezini kontrol amaçlı yapmıştır bence babanın nasıl biri oldugunu sen bizden dha iyi bilirsin niyetini falan.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kötü adam olsaydı sana o yönde kötülüğü olurdu diye düşünüyorum
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bence bunu sen bilirsin çünkü babanı en iyi sen tanırsın, mesela benim babam yapsa yanlış anlamam, bilirim ki oğlumu düşündüğü için yaptı, yani sen bilirsin bunu
0 oy
tarafından
Oha oha oha seni baban taciz ettiği küçükken  oğluna yapacak 
0 oy
(433 puan) tarafından
Normalde babanızı tanıyorsanız hareketleri size tuaf geliyorsa olayı bu şeklde görmeniz normal olacak fakat öyle bi sonuçla karşılaşmadıysanız normaldir onlarda bizim gibi oynarlar bebeklerle kötü bişey hiç ama hiç değil bence
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Belki gercekten bezi slklyomu diye bakiyodur yani bide yapsa oyle bisey alip baska odaya goturur senin onunde yapmaz
0 oy
(189 puan) tarafından
Bennd buna benzer bir post açacaktım  beni linclerler diye açamadım benim 3 yaşında kızım var babam onla sürekli oynuyor video çekiyor ve ben çok rahatsız oluyorum ve gerçekten kötü niyeten değil bizim düşüncelerimiz kötü o kadar kötü şeyler gördük seyretik duydukki ister istemez icimize sıkıntı giriyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 531 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,878 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 368 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 280 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 372 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,479 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı