0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (305 puan) tarafından

Hanim öncelikle iyi günler, ikizleriminden biri sürekli ne bulursa yerlere atiyo üstüne basiyo bu su ekmek yemek akliniza ne gelirse. bu davranisdan nasil vazgecirebilirim yada nasil davranmam gerekir yardimci olursaniz sevinirim işin içinden cikamadim bir türlü:ermm: 

5 Cevaplar

0 oy
(1,247 puan) tarafından
Öyle yaparak ilgi çekmeye çalışıyor olabilir öyle yaptığında hiçbir tepki vermeyin ilgilenmeyin
(305 puan) tarafından
kaşiga yemegi alip arkaya dogru firlatiyor canim gelde tepki verme .her aksam tepkisiz kalacagim diyorum ama bi zmndan sonra sabir kalmiyo napcami şaştim
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından

Benim oğlum 20 aylık. Koltuğa çıkar oturmadan önce koltuğun üstünde ne varsa tek tek aşağı atar. Bi odadan başka odaya geçiyor diyelim. Baktı koridorda ki dolabın kenarında ısla mendil var geri döner onu yere atardı. Suyunu içer sonra itinayla suluğu ters çevirip döküyor :D

Ben görüyorum Len oğlum niye atıyon len diyorum. Allah seni salihlerden etsin emi diyorum. Geçiyorum. Nasıl olsa gün gelecek bunu yapmayacak. Çokta şey etmemek lazım. 

(305 puan) tarafından
valla canim 2 bucuk yasinda ikizler + 1 yasinda bebekle sabir falan kalmiyo birde ikizlerim hic yemek yemek istemiyo surekli onlarla ugrasiyorum
(1,189 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsun işin zor üçüz büyütüyorum desene şuna
(305 puan) tarafından
Aminn aynen oyle sayilir canim birde tekim eşim calisiyo ailede yok yardimci olacak bakacak falan. o yuzden buraya sordum belki bilen vardir diye
(1,189 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
(305 puan) tarafından
Aminnnm sagol canim
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bunu benimkide yapıyor yemek yiyoruz mesela karnı doyuyor oynamaya başlıyor nimetle oyun olmaz hayır yapma diyorum ve en çok kızdığım şeylerden biri yapmasın diye eline vuruyorum ama acıtmıycak şekilde tabiki ama ciddi şekilde yüzümü kızgın yapıp söylüyorum ama ne fayda Hiçbir şekilde vazgeçiremedim meyvesuyu u içiyor mesela canı istemediğinden ters çevirip halıya koltuğa döküyor bardakta su içiyor içesi gelmediği zaman ya deviriyor yere ya elini içine sokuyor 

Nasıl vazgeçircem bilmiyorum çok şikayçiyim bende bu durumdan 
(305 puan) tarafından
ayy ayni benim kiz bende bulamadim canim nasil vazgecircegimi guzellikle soyluyorum dinlemiyo kiziyorum dinlemiyo
(1,022 puan) tarafından
Bende bilmiyorum hani öyle görüp örnek olabileceği bir insan da yok nerden şey yapıyor bunları bilmiyorum 2 3 güne bir koltuk siliyorum halı desen ayda bir alıcıda neredeyse
(305 puan) tarafından
bende halilari komple kaldirdim aksama kadar surekli döküyolar. Allah kolaylik versin anne olmak cok zormus insan nasil davranacagini şaşıyo
0 oy
tarafından
Bendede var bitane karnini bir güzel doyurur asla yere bir parça dökmez bakti karnı doymuş hemen ufala dök yık dağınıklığı çok sever oyuncaklariula oynamasa bile her odaya atıyor düzgün çekmece bırakmaz hepsini indirir aşağı tepkisiz kalıyorum gene devam ediyor bakalım ne zmn bitecek
(305 puan) tarafından
kac yasinda düzelirler acaba ne zaman gecer bu durum
tarafından
Bilemiyorum kii emeklemeye başladığı günden beri böyle şuan 18 aylık bende alıştım
(305 puan) tarafından
benimkiler 12 aylikda bi başladilar şuan 29 ayliklar halaa ayni devam üstüne katiyo ama azalmiyo
tarafından
Allah yardım etsin senin iki tane bir birlerine bakara daha çok yaparlar benim bir tane ama halen devam bakalım gerçekten çok zor gitmiş yeni yıkadigim halıya cikolata sürmüş
(305 puan) tarafından
Aminn canim Allah sizlerinde yardimcisi olsun
0 oy
(982 puan) tarafından
Şuan valla oğlum yere çift atıyor gözümün içine baka baka topla diyorum kafasını sallayarak hayır dedi son 2haftadir bilinçli yapıyor bende aynı durumdayım 
(305 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim sizde yeni baslamis bol sabirlar diliyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 131 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 393 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ♥️♥️HİRANURRR♥️♥️ (5,913 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 604 göst.
25 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...