0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (748 puan) tarafından

Göğsümün birinden  nornal süt geliyor ama diğerinden damla damla geliyor sadece ve ilk sandığımda bulanık geliyor o süt neden öyle olur o göğsümdeki süt yararsız mi acaba :(

4 Cevaplar

0 oy
(8,999 puan) tarafından
İki göğüs fark eder benim sağ da daha çok süt olur oğlum daha çok sağı emmek ister. Sagarkende öyleydi sağdan daha fazla gelirdi anne sütünün bir damlası bile şifadır niye yararsiz olsun sen güzel dengeli beslen yeterki 
(748 puan) tarafından
Çok teşekkür ederimm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim sol tarafta göğsüm baya sis her yemek yememde şişerdi sağ taraf asla dolmazdi zor bela dolardı sütten kestim sol halen dolu sag havası inmiş balon gibi duruyor 
(748 puan) tarafından
Herkesin öyleymiş neyseki normalmis sağlık olsun :)
0 oy
(235 puan) tarafından
Benim de sağ her zaman daha çok dolardı. Sol taraf çok  az gelirdi sonradan açıldı canım. Sen de az gelen tarafı ver bol bol inşallah açılır 
(748 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
(8,909 puan) tarafından
Benim sağ göğsüm çok dolu oluyor solum sanki bomboş ordan daha az Süt geliyor ikisi arasında fark olabilir normal yani ters bi durum yok
(2,052 puan) tarafından
Merhabalar hocam size bir sorum olcak benim goguslerim normalde küçükler 80 filan giyerim hamileligimde en fazla 85 oldu ben böyle nasil çocuk emzirecegim çok küçükler ve pazartesi günü doğum yapacağım inşallah bu konu çok canımı sıkıyor
(2,052 puan) tarafından
İlk oğlumda da zar zor geldi ve  5 bucuk aylıkken kendi birakti emmeyi bunu emzirirken istiyorum ama bu sıkıntım var işte sişmedi bile hamileligimde
(8,909 puan) tarafından
Benimde goguslerim minnacık destekli 80 desteksiz 75ti hamileligimden önce şuan bu minnacık göğüslere emziriyorum sis olması gerekmiyor dolu olması için bazen goguslerim sis değil fakat sütüm fazlasıyla geliyor önemli olan göğüs ucudur gogsun şişkinliği değil cnm
(2,052 puan) tarafından
Inşaallah yaa goguslerimi gördükçe sıkıntı basıyor beni
(8,909 puan) tarafından
Ucu varsa hiç problem değil büyüklüğü küçüklüğü onlar şehir efsanesi sadece

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy