0 oy
674 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba hanımlar bebeğim küçük fakat aklıma takılan bişey var ilerisi için.. Ona Güzel örnek olabilmek adına.  Çocukların yanında ---Abartmadan--- Eşinizi  öper sarılır mısınız yoksa kötü örnek olmamak için  yanında hiç bir şekilde öpme sarılma olmadan hareketlere dikkat mi ediyorsunuz. Nasıl davranmamız gerekiyor. Tecrübeli anneler yardımcı olabilir mi nasıl davranmamz gerekiyor 

33 Cevaplar

+1 oy
(1,293 puan) tarafından
Bence dozunu ayarladıktan sonra öpüp sarılmak normal geliyor. İlerde aile hayatına girdiklerinde örnek olmak gerekir diye düşünüyorum. 
tarafından
Doz tabiki ayarlanır cnm sadece sormak istedm sizlere de
-Reklam-
+1 oy
(119,338 puan) tarafından
yani şimos yanyana oturmamiza bile izin vermiyo birak öpmeyi ☺️☺️☺️
(552 puan) tarafından
Aynen vallaha git benim babam diyo oğlan ☺️☺️
(48,690 puan) tarafından
cadi ya babaci mi yoksa ☺️
(119,338 puan) tarafından
sevmeye geldimi babayo seviyo babanin yaninda sut dokmus kediyi oynuyo bizede mum tutturuyo
(48,690 puan) tarafından
☺️☺️ minnoş
+1 oy
(2,704 puan) tarafından
Normal bence o sevgiyi o mutluluğu gormek çocuğu da mutlu eder ben muzik acar annemle babami dans ettirirdim hadi sarilin hadi öpün cok eglenirdik hatirliyorum. Konusma tartismaya gidecek olursa benim yanimda asla yapmazlardi cocuk var susalim derlerdi. Yani cocuklar psikpt baba bezgin anne goruyo da opup sarilan anne baba gorunce mi sorun olcak 
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Valla bilmiyorum bende kenarda bekliyeyim oğlum 21 aylık eşim hiç yanımda değildi yarın öbür gün gelse nasıl olur bilmem çünkü o kadar zaman ayrılıktan sonra ister istemez sürekli bir sarılmak öpmek isterim her fırsatta kocamı☺️
tarafından
İşte insan bilemiyor iyi mi ederiz kötü mü şüphe de kalıyor
(6,251 puan) tarafından
Ama  abartmadan ne bilim bir flim izlerken bir anda sarılmak öpmek işten geldiğinde öpmek sınırları aşmadan çocuk içinde sevgi içinde büyüdüğü için iyi olur aslında sevgi çocuğu yesertir diye düşünüyorum
(3,162 puan) tarafından
Ay esmacim en kısa zamanda eşine kavuşursun
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Eşim bazen kendini kaybeder öper sarılır normal tabiki ama çocukların yanında sevmem direk uyaririm yapmayız yani anadan babadan ogreniyorlar herseyi valla
tarafından
Haklısın walla mantıklı
(5,240 puan) tarafından
Valla ben böyle düşünüyorum
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Öpüp sarilmak niye kötü örnek olsunki. Tabiki sarilip öperim. Biz birbirimizi seversek onlar daha mutlu oluyor. 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yani dediğiniz gibi abartmadan sarılırım da öperim de ne varki bunda sonuçta özel şeyler olmuyor tabikide dozunda yani yanaktan öpme yaninda otururken sarılma falan oluyor büyük çocuğum dört yaşında bence bunlar sevgi göstergesi kötü örnek olmakla alakası yok
tarafından
İşte bilemedim canım ilk  çocuk yanlış büyütmek istemiyorum
0 oy
tarafından
Ben öperim de sarılırım da çocuklar sevgiyi gördükçe öğrenir hiç de yanlış olur diye düşünmem aksine çocuklarımın gözünün içi guler
tarafından
Ben öperim çocuğumda öper seni seviyorum der
tarafından
İşte bilemedim cnm bi yandan güzel bişey o sevgiye şahit olmaları. Diğer yandan acaba bizi örnek alır küçük yaşta farklı şeylere iter miyiz diyorum. Devir artık çok kötü el kader çocuklar neler yapıyor birbirlerine
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Bence işe giderken öpüp sarılıp uğurlamak ya da işten dışarıdan geldiginde hoşgeldin hayatım deyip sarılmak çocuğa iyi örnek anne babasının birbirini sevdiği bir ailede büyümek çocuk için çok değerli 
0 oy
tarafından
Evet sarılıp öperim. Sevgimi gösteririm keza eşimde öyle gelir sarılıp öper. Sonra kızım gelir yanımıza ona da sarılırız. Bir de eşim genelde anlımı öper kızımda gördüğünde direk anlını uzaltır. Sevgi dolu ailede büyüsün isterim. Bunun için göstermek gerekir diye düşünüyorum. 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Yani kavga gürültü dolu Bi evdense dozunda birbirini öpen sarılan anne baba ile büyümesi daha sağlıklı olur elbette biz de kapıyı bereber açarız sırayla öper sarılırız işe giderken kapıda beraber uğurlarız aynı şekilde evin içinde ama normal otururken yapmayız çünkü anında ayırıyor oğlum ☺️☺️
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Hergun ise giderken gelirken sarilip opup ugurlariz  babamizi gun icerisindede surekli sarilip operiz birbirimizi hatta oglumuzuda ortamiza alip sarilip operiz birbirimizi bunda bisey yok ama bence dudaktan opme yanlis cocugun onunde onun disinda yanlis bisey yok aksine sevgiyi ogrenir 
0 oy
(488 puan) tarafından
Evet dozunu kacirmadan tabiki..hatta artik cocugum soyluyo aile sarilmasi yapalim annemede saril baba diye oda bu durumdan hosnut yatirmaya gectigimde babasi gelir iyi geceler opucugu verir ogluma yanindada ben oluyorum oglum babasina diyorki annemide opsene baba diye :) bence hosuna gidiyor boyle olmamiz abartmadan tabiki hersey yolunda imasi istiyorlar cocuklar
0 oy
tarafından
Yanağından öperim normal sarılırım 
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben sarılırım öptüyüm az olmuştur.tartışmamızı görüyor çocuk o zaman iyi olduğumuzu da görsün yani
0 oy
(5,980 puan) tarafından
Çocukların anne babasının birbirini sevdiğini görmesi lazım. Tabii ki abartmadan, dozunu kaçırmadan. Annem babamı seviyor, babam annemi seviyor bu çok normal bir şey diye bilmesi gerekiyor. Mesela çocuğun önünde tartışma oldu, sonrasında biz barıştık mesajını da vermelisiniz. 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Öpüyorum da sarılıyorum da hatta kızım kıskanıp gelip aramıza giriyor :)))
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Anam izin vermiyor ki yan yana oturalım sen merak etme yanyana oturmaniza bile izin vermiyecek:D

0 oy
(1,148 puan) tarafından
Dozunda olduğu sürece dinimiz zaten bunu söylüyor çocuklarınızın yanında eşler birbirine güzel davransın ki evlatlarda ileride evlendiklerinde gördükleri gibi davransın diye. Adamın biri eşine her zaman gülüm dermiş velhasıl evladı buna şahit olarak büyümüş evlenmiş o da eşini gül gibi incitmeden ezmeden tutmuş derler bizim oralar kavgalarınızı yalnızken sevginizi birlikteyken gösterin 
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Tabiki öpüyorum sarılıyorum bence böyle şeyler gösterilmeli varıp dudağına yapismiuoruz ki canim 

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 1,074 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 511 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 812 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 494 göst.