0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Hanımlar doğum sonrası kanamam bittikten 5 gün sonra tekrar normal adetimi oldum ve ondan sonra adet olmadım. Bu ay gecikti. Test yaptım ee tabi bikaç ta şüphem vardı mide bulantısı sık tuvalete gitmek canımın sürekli biseyler çekmesi falan dikkatimi de çekmişti, bende test yaptım ama tek çizgi çıktı. Yeni doğum yapmama rağmen o tek çizgiyi görmek bile moralimi bozdu. Şurda 2 ay öncesine kadar 2. Çocuğa asla diyordum tâki tek çizgiyi görene kadarmış.:))) Yine de ne olur ne olmaz diye de kan vericem bakalım 

15 Cevaplar

+6 oy
(3,079 puan) tarafından
Yazık ya süt hakkına gircen 
(2,071 puan) tarafından
Farz mı ki süt vermek ama hamileyken de emziriliyor bildiğim kadarıyla
(4,174 puan) tarafından
Sut hakkini gec kendine yazik .  Bir cck bile nekadar sefil sefalet insani mahvedio insani yasam standartlarindan uzaklastirio iki cck ikiz olanlar  falan allah yarcimcilari olsun
-Reklam-
+1 oy
(1,054 puan) tarafından

Diyeceğim tek şey bebeğin hakkına giriyosun 

Şu an onun senin sütüne ilgine ihtiyaç i var 

Sırf isteğin için bebeğin e yazık olck 

0 oy
(592 puan) tarafından
Hamileliğe alışmışsin ondan o heyecanı istiyorsun yine seni anlıyorum ama bence acele etme bu bebeğin en az 9-10 aylık falan olsun hakkında hayırlısı belki hamilesindir
(37 puan) tarafından
Aynen hamileliğim her ne kadar zor geçse bile yine de güzeldi. Bebeğimin büyümesi konusunda hemfikiriz haklısınız, bide erken gebelik testi yapmıştım çıksaydı onda çıkardı diye düşünüyorum ama yinede 2. Çizgiyi görmek te isterdim yaa. Sırf bu yüzden içim iyice rahat etsin diye de kan vericem
(592 puan) tarafından
Yani yeni doğum yapmışsın rahmin biraz dinlensin sen kendinde dinlen çünkü mide bulantısı var falan bir kaç ay daha geçse
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Ben 2020 haziran da kızımı 

2021 temmuz da oğlumu kucağıma aldım.  İkisi de isteyerek oldu . Çok zor yanında yardimci biri varsa öyle yap aksi halde birini emzirip koyarsin öpüp sevmeden , diğerinin de zaruri karnını doyurur bırakırsın ikisine de eksik kalırsın.  Elinin altında biri olması lazım angarya işlerini yapacak ki sende bebeklerine bakabilesin
(37 puan) tarafından
Peki doğumdan ne kadar sonra oğlunuza hamile kaldınız.  Eğer tekrar hamileysem doğumdan sonra annem gelir 1 hafta falan ama onun haricinde görümcem var 17 yaşında bizimle kalıyor beraber yapıyoruz işleri, ben yapamadığım da o yapıyor
(2,586 puan) tarafından
Kızım 4 aylıkti ben ogluma 5 haftalık hamileydim :) kızıma gece babası baktı . Eve düzenli yardımcı aldık aynı zamanda eşim de ilgilendi.  Yemek falan hak getire yani bir gün disardan bir gün eşim yaptı arada ben öyle hergun yemek yapmadık :))) şimdi biri 3 biri tam 2 yaşında birbirine arkadaş oldular ama hem maddi hem manevi zorlayıcı bir süreç
(1,226 puan) tarafından
Bacım görümce anne geç onları. Bnmde 6 yaş ve 1 buçuk yaş ikizlerim var. Annem ve bir çok kişi yardım etti sağolsun. Yinede herşey heryer eksik. Ve herkesin planlı bi işi özel hayatı var.bi süre sonra birbirinize uyamıyacaksınız. Bizim buralarda bi laf vardır "Elden gelen öğün kesmez,gelse de vaktinde gelmez"diye. Önce sen bi toparlan sonrada miniği biraz büyüt. Yoksa hepinize yazık olacak.
0 oy
(119,331 puan) tarafından
vay bee ne kadar enerjik hatublar var
hic bi zaman aay buyuk sozume tovbe ama allahim nolur olmasin
tarafından
Ahhahahaua belki 3.supriz yapıp gelir simos gibi
tovbe dee
tarafından
Rabbım olmayana versin ajajaj
amin amin
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Sen bı 2 yas 3 yaş sendromlarini yasa görürüm seni:)) bu lelesii bunu. Lolosuda var:)) benim 3. Kaza ile oldu baya afalladm:)) hakkında hayırlısı olsun inşallah 
(37 puan) tarafından
:)) bu yorumdan sonra ben biraz düşünmek istiyorum:D
tarafından
Nerelisin kizzz Erzurumlular böyle konuşur ahhahahs
(1,011 puan) tarafından
Düşün düşün iyiki dersin ilerde kız:)
(1,011 puan) tarafından
Diyarbakır:))
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Şu an lohusalık psikolojisinde olabilir misin Çünkü lohusalık psikolojisinde Biz kadınlar Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak düşüncelerine kapılıp üzülüyoruz ve yapmak istediğimiz şeyleri tekrar yaşayabilmek için hamile kalmak istiyoruz bunları bir gözden geçir bence Çünkü ben istediğim doğum şeklini yapamadığım için psikolojimi bozup tekrar hamile kalmayı düşünüyordum hem de daha kırgın çıkmadan sonra aklım başıma geldi ne kadar saçmaladığımı anladım
(37 puan) tarafından
:))) yaniii o da olabilir ya bilemiyorum:)
(2,726 puan) tarafından
Ya bu fikir çok çılgınca hiç çekici değil hahaha bebeğin uslu mu nasıl
(37 puan) tarafından
Aslında uslu da diyemem yaramaz da diyemem, bu istekte test yaptığımda oldu o tek çizgi kötü hissettirdi ondan dolayı yaa, belki bu his geçicidir de bilemiyorum:) hayırlısı bakalım ama olsa da fena olmaz gibi :)))
0 oy
(1,072 puan) tarafından

Testle inatlaşma :)  bebeğine odaklan nasıl iyi bir insan yetiştirebilirim diye annelik doğurmak değil sadece.  dürtülerimize baksak bana her sene aynı mevsimde Bi haller oluyor 12. Çocuğumu doğurmam lazımdı bu sene 

0 oy
tarafından
İyi cesaret valla ben 6 ay önce bi tane doğurdum töbe ettim :D ikinciyi belki bi ön yıl sonra düşünürüm:D
0 oy
(12,633 puan) tarafından
bende deneye deneye sonunda 4 aylık hamileyim kızım 13 aylık

hayırlısı olsun hakkında
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Ay neyinize güveniyorsunuz merak ediyorum. İlk bebeğe yazık değil en ilgi istediği zaman kardeşi doğacak size de yazık sizin de hayatınız var biraz rahat edip öyle düşünün.
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Valla helal olsun. 2.cocugu hamileyken dusunuyodum dogurunca vazgectim. Hele 2 aylikken ne gunlerdi. 

Bebeginiz kolay heralde gazi, nazi,uykusuzlugu vs yok sanirim.
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Bile bile lades derim ben buna :D

Canım 40 in çıktıktan hemen sonra olan kanamaya 40 sonu derler ondan sonra artık şansına ne zaman adet olursan ben 2 buçuk ay sonra oldum 
Daha vücudun toplanmamıstır yazık etme bir hevesle kendine 
(37 puan) tarafından
Belki de 4, 5 ay sonra adet olucamdir hiç bilmiyorum ilk doğum olunca bilemedim gecikince birde belirtiler de olunca acaba mı diye düşündüm
0 oy
(5,971 puan) tarafından
Allah isteyen herkese versin ama kendinize yazık. O vücudun bir kendini toparlaması lazım. Bu yüzden en az iki sene diyorlar. Sonra dişler dökülüyor, erken yaşlanma ve kemik erimesi başlıyor. Üstelik daha bebeğiniz çok küçük. Hamileyken emzirebilirsiniz ama yeterli ilgiyi verebilir misiniz? 
0 oy
tarafından
Anam benim kız 17 aylık 2.cocuk olacak diye yüreğim hopluyor bebeğin daha 2 aylık birde bence biraz daha düşün diş atağı dersin çiş dönemi dersin ooo neler neler şuan yiyip yatıyor hele bir emekleklesin o zmn seni görecem 
(37 puan) tarafından
Burada ki yorumlardan dolayı vazgecicem galiba:)) bitane yoruma çok güldüm; bu daha lelesi bunun daha lolosu var diye. Bunda koptum ya:D
tarafından
Evt gördüm onu sjsjsjjs haklı çünkü şuan bebegin yiyip yatıyor ee gaz sorunu yok huysuzluk yok o yüzden 2.istemişsin emekleyince tüm sorunlar başlıyor ve gün gün daha çok sorun çıkıyor ben 5 yıl düşünmüyorum gün geçtikçe o 5 yılı uzatıyorum ahahahah bi 5 dk başını koydu tam uzandım keyif yapacaktım kalkti keyfimin içine etti şimdi balkonda oturuyoruz sopa almış beni dövüyor
(37 puan) tarafından
:)) Allah kolaylık versin bolca sabır versin inşallah ne diyim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
11 cevap 123 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,495 cevap

34,855 kullanıcı

...