0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

suan indirimde kizlar 300 TL alsam ne kadar süre kullanırım gerekli biseymi

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cnm aynı soruyu bi kaç ay önce bn sormuştum çünkü çok gereksiz ve sacma geliyodu o yüzden burayada sormuştum. Fikirler nedir diye. Ama iyi ki almışım. Oğlum 8 aylık şuan 7 ay kadar kullandım elim ayağım olmuştu resmen. Gerek dışarı da gerek hastanede vs gerek evde. Özellikle mutfakta çok işime yarıyordu bn yemek yaparken ona koyup öyle yapıyodm yemeğimi veya o şekilde oyalayıp yemek yiyorduk.  Gerçekten çok işime yaradı. Kesnlkle Tavsiye ederm
tarafından
Çok açıklayıcı bir yorum olmuş canım çok tesekur ederim bilgileri benimle paylaştığın için bnde alayım o zmn Allah razı olsun senden bebişi çok op yerime Allah bağışlasın
-Reklam-
0 oy
(809 puan) tarafından
İlk zaman araba ile yolculuk için ideal sonra gereksiz bence 
tarafından
Tesekur ederim canım yorumun için
0 oy
(497 puan) tarafından
Bence çok kullanışlı max 8 9 ayına kadar kullanır.  Şuan 4. Ayında ıyiki var diyorum gerçekten 
tarafından
Tesekur ederim canım benim yorumun için bnde alayım o zmn
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Aşırı gereksiz. Taşıyamıyosun ki kendi çok agır zaten bide bebek koyuyosun içine çok daha agır oluyor. 
tarafından
Tesekur ederim canım yorumun için
0 oy
tarafından
Yukarda ki gri benimkinden 6 aylık hala kullanıyorum bugün pikniğe gittik mesela içine koydum kızımı eline oyuncak verdim durdu benim için kurtarıcı ben evde de kullanırım mesela çamaşır asacam balkonda hemen pusete koy kızı miss
tarafından
Çok teşekkür ederim canım çok açıklayıcı yazdığın için o zmn anne için bı kolaylık olmuş oluyo cokda pahalı değil mecbur alınacak ne yapalım
0 oy
(1,450 puan) tarafından
6 aya kadar surekli kullandim elim ayagimdi resmen uygunmusda al bence 
tarafından
Teşekkür ederim canım benim yorumun için Allah razı olsun Alayim canım o zmn bnde
0 oy
(316 puan) tarafından
Puset gereksiz bir icat bence 

Boş yere para israfı tavsiyem alma. 3 aydan sonra kullanılmıyor 
tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
(5,719 puan) tarafından
Arabanız varsa alın, ana kucağı olarak evde de kullanabilirsiniz. Bebek arabasıyla bir satılıyordu öyle aldım ben, bebek arabasına da takılıyor. 
tarafından
Aracda da duruyo demi canım bunlar yani illa araç için ayrı olmasına gerek yok
(5,719 puan) tarafından
Benim aldığım oto koltuğu olarak da geçiyor. Zaten bunları 10-15 kilo arasına kadar kullanabiliyorlar. Sonrasında ayrı oto koltuğu da almanız gerekir.
0 oy
(768 puan) tarafından
6 ay kullandım işime yaradı 
tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
(687 puan) tarafından
Hangi sehirdesinki
0 oy
(346 puan) tarafından
6 aya kadar dolu dolu kullandik hem hastane isleri icin hem de disarda gezerken parkta filan.Evde de kullaniyordum yemek yaparken yanimda pusette duruyordu oglum.Asiri rahatlik.
tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için alayım o zmn benim içinde kolaylık olur bebeği sürekli koyarım düşmez felan

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 181 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 179 göst.
0 oy
2 cevap 75 göst.
0 oy
3 cevap 178 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozlm.gkhn.ygt (2 puan) tarafından soruldu

378,289 soru

11,322,781 cevap

34,773 kullanıcı

...