0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar eşim yine ya kardeşiyle ya babasıyla kavga etti sanırım telefonda tartıştılar babasıyla neyse aynı iş yerinde çalışıyorlar az bi tartismada hemen işe gitmiyor yani onlara gelmiyorum ben diyor geçen sene hamileydim ozaman idare ettik bir şekilde şimdi çok şükür bebegimiz varken böyle yapması beni sinir ediyor yine ise gelmiyorum demiş yani işle diğer şeyleri neden karistiyorsunki diyorum ben onları görmek istemiyorum diyor oysa daha sabah köyden geldiler görmeye gitti yani az bir tartışmada bunlar oluyor ben artık cildircam anlat diyorum yok diyor ne oldu diyorum yok diyor sonra diyor yani icim daralıyor su zamanda böyle yapmasi hiç kendimi düşünmüyorum bebeğimizi düşünüyorum yani onada diyorum bende düşünüyorum diyor düşünen insan az bir tartışmada ise mi gitmez yani nasıl davranayim ne yapayım bilmiyorum sinirle banda soruyorum diye toz ol çık git yat dedi bağırdı yani alttan aldım sınırlı diye ama zoruma gidiyor bende anlatsın dertleselim istiyorum nasıl davranayim sizce ikna edeyim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 173 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde asllyd (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 529 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,485 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 310 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 316 göst.