0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Adetten 6 gün önce test yaptım çıkmadı gebelik . Yumurtlama ve gebeliğin yüksek olduğu günler beraber olduk ve şuan adetim 1 gün gecikti test erken olduğu için mi çıkmadı acaba hamilemiyim 

10 Cevaplar

0 oy
(886 puan) tarafından
Yumurtlama zamaninda olduysa 6 gün çok erkenmis tekrarla mutlaka Rabbım gönlüne göre versin 
(28 puan) tarafından
Amin istiyoruz hayırlısıyla test yapsam mı acaba
(28 puan) tarafından
Beklesemmi kararsız kaldım
(886 puan) tarafından
Yumurtlamanin üzerinden kaç gün gecti
(28 puan) tarafından
16 net geçti
(886 puan) tarafından
Yap canım o zaman cikar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence bekle biraz 
(28 puan) tarafından
Sabirsizlandim sanki ☺️
0 oy
(247 puan) tarafından
1hafta bekle derim havalrdan bide senin bekledigin icin vucut onu anliyor ole oluyor cunku ben gecti diye her test yaptigimda aksama adet oluyordum bi aralar 2 hafta bekledim test yapacam diye niyetledim olmusum bekle biraz daha normalde duzenli ise 1 hafta kesin bekle derim suan bnm duzensjz bende bebek istiyorum bnm de gecti beklicem cunku duzensiz havalardan stresden de olmus olabilir 
(28 puan) tarafından
Düzenli bı adetim var hep gününde olurum
(247 puan) tarafından
1hafta olmsa bile bi kac gun bekle canim test yapma kan ver bide kesin net cikar
0 oy
tarafından
Tutacak diye kaide yok
(28 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah tutmuştur diyelim
0 oy
(710 puan) tarafından
Benim de 4 gün gecikti. Biraz tuhaf oldum nedense. 
(710 puan) tarafından
Bende istiyorum aslında. Niyeyse iş ciddiye biner gibi olunca birden değişik hissettim. Çocuğuma arkadaş gelsin, birbirleriyle oynasınlar istiyordum hemde ben yorgunluk, gece uykusuzluğu vs durumlarını çok unutmadan hala tempoluyken bir tane daha büyüteyim istiyordum. Şöyle içimi dinliyorum aslında hala istiyorum. Sadece değişik hissettim. Baksana anlattıklarım bile karışık. :D
Allah hakkımızda hayırlısı olanı versin yaa
(28 puan) tarafından
Amin canım aynı şeyleri düşünüyoruz aman Rabbim versin sağlıklı bı şekilde hayırlısıyla versin istiyorum ☺️ bence sende vardır bebek 4 gün geçmiş test yaptım mi
(710 puan) tarafından
Yok daha yapmadım. Yarın sağlık ocağına gidip kan verecektik oğlum için. Kendim için de vereceğim bakalım.
(28 puan) tarafından
Ben gittim dün sağlık ocağına kan verdim dayanamadım test aldım geldim hemen yaptım çift cizgi darısı size ☺️
(710 puan) tarafından
Ayyy maşaallah. Allah sağlıklıca vakitlice kavuştursun. İnşaallah hayırlı evlat olur sizde ona hayırlı ana baba olursunuz.
Oğlum uyansın da bizde gideceğiz inşaallah. Hemen yakınında eczane var bende alırım Bi test.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım varsa vardır,yoksa olur inşallah ☺️
(28 puan) tarafından
Vardır inşallah ☺️
0 oy
tarafından
Evet yaptım çıkmadı erken gebelik testi 

Sonra bir test yaptım adetim 6 gün gecikti çıktı hemen şuan hamileyim 
(28 puan) tarafından
Test yaptım bende hamileyim
tarafından
Oy çok şükür canım Allah anneli babali büyütsün
(28 puan) tarafından
Amin sizinkinide inşallah
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Bende yapmıştım çıkmadı sonra adet oldum ama bu ay 3 gün gecikti hayırlısıyla olur inşallah 
(28 puan) tarafından
İnsallah
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Adet olacağını insan anlıyor bence vücut sinyal veriyor anlarsın bence 
(28 puan) tarafından
Adet olacakmışım gibiyim test yaptım çift cizgi
(13,887 puan) tarafından
Ooo maşallah hayırlı olsun canm ☺️
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Benmde adetten sonra sadece bikere de yumurtlma günü oldu adetimde hep erken gelir üç gün o üçüncü gün işte leke geldi sonra ayiktim test yaptım adetten üç gün önce silikti  üç gün geçince tam net oldu bende bu ay kaldım son adet tarihim 28 Mayıs 

Ben vücudumu tanıyorum normalde yumurtlama zamanında akıntım üç dört gün sürerdi iliski olunca işte akıntı falan olmadı bu ay üç dört günü geç bir gün bile akıntı olmadı  

Vücudunu tanırsın adetin duzenliyse bekle benm on gün gecdi tam
(28 puan) tarafından
Dün yaptım test dayanamadım ve hamileyim şükürler olsun ,☺️♥️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 152 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,974 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,360 cevap

34,885 kullanıcı

...