0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde (1,022 puan) tarafından
O utanmıyor yaparken ben anlatırken ye utanıyorum banane kendi utansın

Eşim gerçek anlamda 4 4 lük insandır her şeyde yanımda olur ama bir yanlışı var bana karşı oda zaten bütün 4 4lüğünü götürüyor 

Bu alışmış ergenliğimden beri videolar falan bakıyor her gördüğümde bağırıp çağırıyorum kavga kıyamet her neyse 

Kurban Bayramı dolasıyla sabah 6 akşam 12lere kadar çalışıyordu 3 4 gün ilişki vs olmadı haliyle yorgun olduğu için ben zaten 1 yıl olmasa hiç niye yapmadık demem çok yorgun vücudum bu aralar Her neyse 

Eşimi biliyorum çok düşkün böyle şeylere dedim ki bu kesin ister duşa girdim hazırlandım normal gecelik giydim ama kısa bir elbise vs 

Neyse eve geldi duşa girdi baya uzun kaldı duşta buda tuvalet oturup tiktok izlemeyi ardından duşa girmeyi sever öyle Bişey sandım neyse çıktı yemek yedik yattık vs Bişey yok ee bende o kadar sırf onun için duşa girdim hazırlandım vs insan şey yapıyor canı istemese bile olsun istiyor yani bugün olmasa yarın isticek benim de bazı takıntılarım var yarın hayatta canım istemez o kadar hazırlamıştım bidaha duşa hele giremem böyle tiksinti gelir bana neyse o şey yapmayınca bende döndüm yattım

Sabah telefonu karıştırdım birde ne göreyim benim gerizekslı hani normal videoları geçtim liseli bilmem ne cak cuk şeylerin bakmış bide ben yakalamıyım diye gizli sekmeden açmış bakmış ama açık unutmuş sekmeyi yakaladım yine nevrim döndü karın dururken neden yani nedennnn 

Uykusundan uyandırıp bağırıp çağırasım var ama uyandırsam kaç gündür yoruldum zaten bugün sabah sabah içine ettin bütün uyuduğum uyku dinlediğim boşa diye beni bastırmaya çalışacak daha çok sinir olacağım sonra benim panik atağım tutacak akşama kadar ay kalbim ağrıyor ay çarpıntı uğraş dur ne yapayım delirecem yaaa gerçekten 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,234 puan) tarafından
Sen genede anlatma mahrem boşver o yaptığından utansın böyle konular yatak odası dışına çıkmamalı 
(1,022 puan) tarafından
Anlatma anlatma içinde biriktir bir süre sonra patlıyor insan hiçbir derdimi anlatacak kimsem yok ne arkadaşım ne Bişey hep yalnızım böyle biriktirincede deliriyoruö
-Reklam-
0 oy
(7,251 puan) tarafından
3,4 gün yapılmıyor diye hemen vidyo izliyorsa tüküreyim onun erkekliginee
(2,705 puan) tarafından
Cocuksa eger cocuk oldugunu dusunuyosa eger bu pedofiliye girer esinin ciddi sapkinca sorunu var demektir kimsenin çocuğuyla yalniz kalmasin
(1,022 puan) tarafından
Yo baktığı fotoğraflara baktım hepsi benim gibi liseli falan değil sadece lise kıyafeti vs giymiş gbi hani öyle fantazi kıyafetleri oluyor ya onlardan belki fotodaki ler benden de büyüktür
(2,705 puan) tarafından
Onlar cocuk diye savunmasi bana cok igrenc geldi sana bana normal yaşta belki ama kendi kafasinda mi cocuk olarak goruyo kocan da olsa asla kişinin tam içini bilemezsin bilemiyorum bana cok garip geldi zaten durum komple garip de
(1,022 puan) tarafından
Hayır izlediği şeyi çocuk olarak savunmuyor mesela dükkanımıza böyle gençler falan geliyor bazen böyle bilirsin liseli gençleri antin kuntin hareketleri olur bende kıskanırım onun ilgilenmesini istemem oda gelen müşteriden kıskanmamak karşı onu söyler onlar çocuk saçmala gibisinden yoksa pedofili gibi asla birşeyi yok
(2,705 puan) tarafından
Heee tamam korktum yani senin adina Allah gostermesin kim bilir yanimizdan kac sapk kac psikpt geciyo gunde insan korkuyo gerçekten
0 oy
(7,543 puan) tarafından
Hastalık olmuş demek ki bu onda baksana karısı onun için hazırlanmış normal olan hangi erkek karısını değil de sanal şeyleri tercih eder .
(1,022 puan) tarafından
Beni çok seviyor eminim zaten 14 yaşımdan beri beraberiz bana karşı en ufak kötülüğü yok nazar değmesin aldatma gibi Bi olay olacağını düşünmüyorum zaten o konuda güvenim tam ama onun bunu yapması defalarca konuştum düzgünce ne tamam özür dilerim yapamıcam yapamıcam yok gene yapıyor bu sefer dedim tamam ya ne yaparsan yap bende izlicem diyorum hani hoşuna gitmez diye izle diyor izlemiyecwğimi biliyor Bi gün o işten gelmeden açayım açık açık gizliyim diyorum onun önünde bu sefer yüz bulup beraber izleyelim falan yapar diye korkuyorum
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Sen o kadar süslenmişsin seni çekici bulmayip gidip yine de video ile kendini tatmin ediyorsa bu çok kırıcı bir yaklaşım. Boşanmaya kadar gider. 
(1,022 puan) tarafından
Aşırı kırıcı beğenmiyor demekki diyor insan
0 oy
tarafından

Sanirim bir 3 4 gun daha yapmayız diyemi düşündü :D

(1,022 puan) tarafından
Valla ben yapmayacağım istediğinde liselilere git diyeceğim sabahtan beri tavırlı davranıyorum anlamadı daha söylenip duy r
0 oy
(711 puan) tarafından
Eşinizin durumu Bi hastalık. Kavga işe yaramaz tedavi olması lazım. Zaten evli, istediği zaman ilişkiye bitip rahatlayacak konumda. İster psikolojik ister dini destek. Sizin bir şey yapmanız lazım. En azından kendiniz için. Çünkü onluk sıkıntı yok. Sıkıntıyı siz çekiyorsunuz. 
(1,022 puan) tarafından
Ya ben aslında kabullendim biliyormusun günahı onun boynuna dedim çekildim çünki kavga kavga yoruldum ama baktığında liseli falan yazınca diyorum ben yaşlımıyım ben 23 yaşındayım 14 senedir çocukluğumdan beri onlayım
Böyle genç kızlar neden dikkatini çekiyor ki bende gencim diye düşünüyor insan bu sefer soğuyorum inanır ısın 5 6 aydır zorla giriyorum ilişkiye canım istiyor bazen ama iş o iş zamanına geldimi tiksinti basıyor zor zor yani istemeye istemeye
(711 puan) tarafından
Ya ben yaştan dolayı değil de fanteziden dolayı öyle bakıyor diye düşünüyorum. Her türlü çok zor durum. Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Madem laftan anlamıyor sende sırf yaptıgının yanlış olduğunu anlaması için aynısını sen ona yap.  video yu izlemişsn ama açık unutmussun gibi sende silme geçmişten veya sekmeyi kapatma. Bide o görüp denk gelsin senin başka erkeklere baktıgını. O ne hissedecek. Yada ne yapacak . Anlamıyor madem sende anladığı dilden konuş
(1,189 puan) tarafından
Sen aynısını mi yaptin esine eşinde izle mi dedi
tarafından
Bnm eşim izlemez demiyorum illa ki izlemiştir çünkü bu devirde izlemeyen erkek yok gibi bişey. Ama ben denk gelmedim en azından. Ha denk gelsem uyarırdm hanımefendi de defalarca uyarmış ama laftan anlamamış. Madem anlamıyor bn olsam yaptığını anlasn diye bnde izlemiş gibi acar koyardım oda izlediğimi düşünsün. Sonra bakalım Onun tepkisi nolacaktı
(1,189 puan) tarafından
Ha yanlış anladım yazdığınızi ilk  haklsiiniz öyle yapsın bakalım ne olacak
tarafından
Ne çıkıyosa zaten hep bu evli erkeklerden çıkıyor. Sonradan kuduruyor şerefsizler
(1,189 puan) tarafından
Aynn azma dönemleri var
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Alışkanlık olmuş biyolojidini bozmuş aslında senınle istedgı şeyi yapabilecekken vıdeılar cart curt kacırmış trenı. Erkeklerin kndıne yaptıgı en buyuk kotuluk bu alışkanlıgı ergenlıkte edınıp bırakamamak. Esimden biliyorum o anlatır hep der bazı erkekler o dönemde ki ıhtıyacı o kdr abartıp zevke keyfe donusturup alışkanlık yapıyor ki ılerde aklına o iş gelince bile oncelıkle bu alışkanlıgıyla tatmın olmak gelirmış. Yani ıler ki seks hayatlarının bızuklugunun tek sevebi ergenlıkte ki bu alışkanlık
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Hastalık olmuş izleye izleye haklısın kim olsa çıldırır 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 698 göst.
5 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,698 cevap

34,767 kullanıcı

...