0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kizlar kızım 4 aylık ve 2 günün gecti çok korkuyorum tekrar hamilemiyim diye dünden beri gözüme uyku girmedi geçen sene kızım 4 aylıkken küçük kızına gebe kalmıştım şimdi gene 2 günüm geçti şaka gibi ama midem bulanıyor korunuyorum ama içime kurt düştü sezeryanla doğum yapıyorum ikisi üst üste geldi diye daha önceden de bir oğlum var 5 yaşında ama iki kizimizn arası hiç yok doğum günleri bile aynı sadece yıl olarak değişik biri 22 de doğdu diğeri 2023 de doktorum 10 sene çocuk yok dedi baglamak istedi eşim izin vermedi başka bir doğum kaldiramazsib dedi rahmin parçalanmış bı dahaki doğumda rahmin alınır dedi en az 10 sene çocuk yok daha sonra da istersen tedavi ile getireceksin doktorun izin verirse dedi cnku rahmin çok kötü 2.dogumda derileri tek tej değilde beraber dikmişler bende anlamadım ama rahmi parcalamis dedi 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin ne bk yemeye musade etmıyor pardon 
(28 puan) tarafından
Ya eşime ben öncesinde artık istemiyorum demiştim tamam dedi ameliyata girince doktors da sylicem bağlasın dedim sana sorarlarsa tamam de dedim adam tam dedi o o..r..s..p gorumcem gelmişti onunla o birakmamis daha yaşı kucuk bı tane oğlun tek var çocuk tek mi kalsın demiş
(12,791 puan) tarafından
Üç çocukta oğlan tek kalmasın diyen görümce maldır onu dinleyen koca ya diyecek laf bulamıyorum
-Reklam-
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Birincisi bu kadar hayatı tehliken varken eşin neden izin vermedi. İkincisi bu kadar şüpheye düşecek hangi yöntemle korundun bir kaç yöntemi bir arada kullanman gerekirdi inşallah değilsindir canım 
(28 puan) tarafından
Yaaaaa inşallah vallahi olcem korkudan geçen ayda adetim gecikti aynı byle oldum psikolojikmen mi oluyor bu bulantılar bilmiyorum ilaç içiyorum ona da güvenmiyorum geri çekilmede yapıyor
0 oy
(247 puan) tarafından
Emzirdigin icinde olabilir canim kondom gericekilme hap hepsini bi anda kullan stresedende olabilir kendini korkutup hemen kotu seyler dusunme 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 246 göst.
0 oy
3 cevap 123 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Nisacan (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,972 puan) tarafından soruldu