0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Bugun sordukta şu an 2500 aylık dediler kortasiye ve servis ücreti hariç uygun mu sizce kızım 3 yaşında ama 4 yaşında göndermeyi düşünüyorum ön kayıt olması lazımmış doluyormuş fiyat konusunda bilgimiz yok pahalı geldi bu yüzden sizce nasıl 

3 Cevaplar

0 oy
(2,667 puan) tarafından
Canım daha farklı yerlere sor tek bir yerde sabit kalma. Fiyatlar değişebilir. 
(69 puan) tarafından
Buranın yabancıdıyım canım bildiğim kadarıyla 1 tane kreş varmış o da orası maalesef
(2,667 puan) tarafından
Tokilerin oralarda mi o kreş? Ben patnosluyum bu arada sorarım istersen
(69 puan) tarafından
Kreşin Karşı tarafında  polis lojmanı mı ne lojmanı bilmiyorum ama devlete ait lojman vardı migros un ilerisine düşüyor bu kadar biliyorum açıkçası siz nereye tabiki harici bir yer varsa bilgilenmek isterim
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Patnos çok küçük bir yer olduğu için az sayıda kreş var fiyat uygun geldi bana patnosta tayinci misiniz
(4,216 puan) tarafından
Allah razi olsun
Kuran kursu dediğim büyük camideki o hem kuran falan hemde okul öncesi kreş gibi düşün ikisi bir arada bana yakin olsa yollardim canim çocuk için de iyi olur benim oğlan dört yaşında kızım da iki yaşında şuan için zor görünüyor ama eğitim ne kadar erken olursa o kadar iyi olur hem manevi olarak da ilerisi için daha makul olurdu ama dediğim gibi şartlar şuan buna elverişli deil sizin imkanıniz varsa bir araştırın derim
(69 puan) tarafından
Merhaba. Buradaki babaocağı anakoulu 4 yaşında alıyormuş. Eşimin arkadaşı gönderiyormuş çocuğunu 4 yaşında senelik 450 imiş açılınca nasıl olur bilmiyorum bizde sormak için okula gittik ama kapalıydı telefınla da aramaya fırsatım olmadı. Bilginiz olsun göndermek isterseniz eğer.
(4,216 puan) tarafından
Öyle mi senelik 450 derken anlamadım tl olarak mi
Teşekkür ederim bilgi için
(69 puan) tarafından
Rica ederim. Evet TL olarak bizde şaşırdık açıkçası okullar açılınca  tekrardan soracağız bakalım.
(4,216 puan) tarafından
Bian 450 bin diceksiniz diye çok korktum hani 450 tl deil bin tl olsun gene uygun bakicam mutlaka çok sağolun
0 oy
tarafından
Servisi krtasiyesi cart curt eklenirse 4000 bini bulur
(69 puan) tarafından
Servise şu an 500 dediler kırtasiyeyi bilmiyorum sorduk ama fiyatı sormadık tam gün yarım gün varmış sonradan öğrendik yarım gün de 1950 TL miş agustosta zam gelecekmiş bakalım artık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Gulocan (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 221 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Akile (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ebru2621 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.