0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar görüncemle bebeğimiz aynı ayda doğdu 3 aylıklar benimkimin gelişimi iyi maşallah gorunceminki biraz zayıf kaynanm tutturmuş senin sütün kilo yapıyor diğer bebegide emzir siz olsanız ne yapardınız 

14 Cevaplar

0 oy
(6,526 puan) tarafından
Ayy saçmalasın yaa 

Görümcen ne diyor peki
(20 puan) tarafından
Hiç bir şey öyle bakıyor
-Reklam-
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etmem. Kendi bebegimden başkasını emzirmek bana tuhaf geliyor kaldı ki çocuğumun hakkı var o sütte 
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Tabiki emzirmem mama takviyesi yapsınlar.  Yani eski dönemde olsam tarlada doğum yapsa biri , çocuğunun hayati riski olsa 1 saniye düşünmem emziririm tabi de kaynanan sacmalamis
0 oy
(649 puan) tarafından
Benim sütüm benim bebeğime yetiyor deseydin sende.sütü kilo yapmıyorsa mama takviyesi yapsın ne saçma şey çocuk annesinin kim olduğunu bile şaşırır
0 oy
(984 puan) tarafından
Sen de zayıf kalmışsın gel senin ağzına da sıkayım deseydin ya. Tövbe tövbe yaa delirmiş bu insanlar. Ne yiyip içiyorlar anasını satayım 
0 oy
(2,208 puan) tarafından
Yani herkes ters cvp vermiş ne alaka anlamadım. Bende kendim emzirmek istedim ama kimsenin gönlü olmadı ablamın bebeğine. İleri zamanlarda evlilik falan olur o yüzden sıkıntılı ama haricinde sütün bebeğine yetiyorsa onu emzirmende sakınca yok bence. Emzirmek istemiyosan bile sağıp verebilirsin. Tabi bebeğine yetiyosa. Benim dolap sütle doldu ama hepsinin tarihi doldu bi bebek olsada versem dedim ama süt kardeşliği topuna giremedik 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bünyesi oyledir.      
0 oy
(7,145 puan) tarafından
Her bebek başkadır insan zorda kalan birinin çocuğunu tabii ki emzirebilir ama gerek yok yani. 
0 oy
(3,858 puan) tarafından
'' Hayır, emzremem''den daha net bir cümle yok. 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Cinsiyetleri ayni değilse hele hic emzirme yarin bugün birbirlerinden hoslanirlar filan. Sut anne olmanin dinen yeri var oyle keyfine rastgele bisey değil yani hadi emzir diye. sebil mi bu nazar edecekler bide sonra diycekler bi kereyle duzelmez emzir de emzir
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Asla yapmam süt annelik çok büyük bir sorumluluk zoraki sebepler olmadıkça ne süt annesi olurum ne de çocuğumu süt anneye emzirtirim gitsin mama yedirsin ayrıca kilolu olupta ne yapacak 
0 oy
(8,021 puan) tarafından
Sacmalamasin süt annelik böyle bişey değil ki couk doyuyoken ne gerek var yeri o kadar demekki saçmalık ya 
0 oy
tarafından
Ne münasebet ya emmesi yetmiyorsa mama verir her bebekte kilolu olucak diye kural yok ayrica
0 oy
(2,393 puan) tarafından

• Kilolu bebek de cocuk da yetiskin de iyi bisey değil at gibi beslemeyin çocukları yolda görünce bile garip garip bakıyoruz bu ne diye özellikle almanlar yapıyor bunu cocuk istemesede aglata aglata tıkıyorlar daha dün gördüm üzücü
(20 puan) tarafından
3 aylik bebek yani anne sütü içiyor zorla vermiyoruz ki
(2,393 puan) tarafından
Ek gıda dönemi ve çocukluk dönemini kastediyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 952 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
28 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu

386,453 soru

11,553,781 cevap

35,235 kullanıcı

...