0 oy
605 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Eşim tarafından aldatildim ve bu ilk değildi, ve her zaman suçu bana buldu sen bana böyle yaptın şöyle yaptın diye sürekli beni suçladı. Ve bana birsuru şey ima etti bu akşam konuştuk bana dedi bosanirsan çocuğumu vericeksin ondan sonra ne yaparsan yap bende dedim ne biçim konusuyosun ya, çocuğumu sana vermem gerekirse senide kendimide öldürürum başkasına çocuğuma baba dedirtmem dedi. Küçük ilçede yaşıyoruz burda dedi herkes arkandan konusucak ve üstünden geçmeyen kalmicak ben çocuğumu *** etmem dedi. İgrencsin sen ya dedim. Olum güya büyüyünce kimi isterse ona gidermiş ozaman kadar vermezmis beni tehdit ediyor. Benim kanim bozukmuş bilmem ne bana ne biçim yakıştırmalar yaptı sonra evden çıktı gitti kafa dinlcem dedi. Bu adamla ne yapabilirim can güvenliğim bile yok şuanda.

19 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Gott erkeklerin yaptığı taktik bir anneyi çocuğuyla tehdit etmek lan gotoş donunu yıkamaya acizsin çocuğumu bakacaksın gott yeminle bıktım boşanma postuna girsem çocuğu elinden alacam çocuğu elinden alacam sende demedin mi kız çocuk istiyorsan siktirr git yatıp kalktığından yap çocuğu diye küfür için kusura bakmayın 
tarafından
Böyle bir pisliği cekicegine sığınma evinde kalırım bildiğim kadarıyla giriş çıkış saatleri belirli
(8,326 puan) tarafından
Şuan ki kaldığın adamın yanında daha güvenlidir eminim
(242 puan) tarafından
Bazen bende öldürmeyi çok istiyom valla Allah günah yazmasinda
tarafından
Bak sen önce guclen seni hep sakın görmüş gözünü korkut
(242 puan) tarafından
Giriş çıkış sıkıntı değilde telefon fln yasakmış herhalde
-Reklam-
+1 oy
(1,347 puan) tarafından
Dogru zaten hep kadında suç çükleri kopsun inş
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık
(242 puan) tarafından
23 aylık
(12,856 puan) tarafından
Bebeğinin yemeğini yedirir mi altını temizler mi banyosunu yaptırır mı tırnaklarını keser mi dişlerini fırçalar mı üzerini değiştirir mi uyutur mu oyunlar oynar mı parka götürür mü
(242 puan) tarafından
Hayır tabikide bazen ilgilenir biseyler yapar ama diğerlerini yapmaz bakıcı tutarmis yinede bakarmis çocuğuna bilmem ne
(12,856 puan) tarafından
Bırak git al çocuk sende kalsın de bak nasıl geri vites yapıyor yatılı bakıcı bulması gerekiyor bunun için bu da çok zor
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Ara hemen polisi gelsin alsın daha ne bekliyorsun ya  tehtit ediyor p. İçe bak yap yap vermem de aç bakalım davayı kime veriyormuş görsün bu arada da sığınma evinde kalırsın 
(242 puan) tarafından
Sığınma evleri nasıl hiç bilmiyorum
0 oy
tarafından
Babası gibi bir pezevenkkk varken büyüdüğünde seni öpüp başına koyar bence. Madem başkasına baba demesine istemiyormuş hasiyet ve şerefiyle yaşasin aldatmissin bari yüzün kızarsın kusura bakma da çok yüzsüz ya eşin. 
(242 puan) tarafından
Yüzü kızarmıyo asla aldatmasinin suçunu ve bahanesini resmen bana yüklüyo
0 oy
(331 puan) tarafından
Versin nafakanı kimseye muhtaç etmesin şeref yoksunu. Neler söylemiş ne ahlaksız bi insan be. Allahım uzak etsin öylelerinden uçlur düşkünü manyak herkesi kendi gibi sanıyo sanırım Allahım evladınıza acısın ama destek alın haklarınızı öğrenin. Çocuk kimin yanında mutlu huzurlu olacaksa onunla olsun çekişme olmasın evladınızı düşünün Allahım yardımcınız olsun hidayet nasip etsin
(242 puan) tarafından
Çocuğum daha 23 aylık. Ben ona çocuk fln vermem, oda beni ölümle tehdit ediyor.
0 oy
(332 puan) tarafından
Evi terk et bence. Bi dakka bile oturmam beni aldatacak üstüne bana böyle sözler söyleyecek yok ya. Öyle birine evlatmı verilir zaten delilin varsa mahkeme bebegi kesinlikle sana verir alamazda delilin olmasada bebegin küçük galiba annesine verir. Öyle birinin yanında cocuk büyütme lütfen. Tramvalarla dolu bi çocuklugu olucak
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Adam olsunda ailesine sadık kalsın o zaman p.ezevenk. bunlar nasıl yaratıklar ya. Madem boşanmak istemiyorsun neden başka kadınlara yöneliyorsun ben anlamıyorum bu kafaları. Ya bak sana tavsiyem o kadının kocasına ulaşır tüm pislikleri gün yüzüne çıkar sen böyle saklarsan elalem ve ailen sana hak vermez. Onun ailesine de göster rezil et herkese. Sende onu tehdit et sakın korkma ve korktuğunu belli etme. Pislik herif! 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Kendi ne kadar kadının üstünden geçmiş iğrenç bir eşin var ya
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Suclu bagirmişta sucsuzun ödunu yar.miş yapiyo senin koca musvettesi baci yorumda demişin ki evli kadinlarla yatiyo git soyle kocasina kimle yatiyosa adamda baksin icabina bakarsin poh yoluna giderde kurtulun allah akil fikir vicdan versin ne deyim bazen boyle adamlari allah yaratti demeyip agzini gozunu yer degistirmek lazim 
0 oy
tarafından
Diyeydin kanım bozulsa, oğlumu bana bırak kanımın bozukluğu oğlumda da var, sonucta kanım oğluma geçti (tövbe estağfurullah) dua, oyle içten allaha sığın dua et, onun adaletine, onun selametine güvenerek, dua et, ağla samimiyetle ondan iste, Allah ne dilerse o olur, tek güvencemiz bu. ALLAHA SIĞINMAK 
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Önce cocugunu alıp sığınma evine git orda iş bul seni arasın dursun bulamaz zaten aramaları bitincede ki biter gibi zaten aklı başka kadınlarda sürekli.. ailenin evine gidersin 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Senin kanın bozukmusta onun kanı nasılmış kanını kessen şeytan kafası çıkar pislik kendi yediği boklara bakmayip bide senle kavgami ediyo kendi pis kadınların tepesinde ya hep senide öyle saniyo kişi kendinden bilir işi hesabı geceynen sinirlerim tepeme çıktı ağzına yüzüne okkalı bı yolumruk caksam çok ancak hırsını alırım 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Senin aldatildigina dair kanıtın yokmu onu ver mahkemeye *** alır çocuğu senden 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Bu konuşmaların videosunu çekmen gerek tavan görede bile yeterli cnm ses kaydı yasak sana ve bebeği için söylediği şeyleri ve can güvenliğinizin olmadığının bulunduğu video olmalı ve bir bebeği babaya vermezler ama anladığım kadarıyla kaçırma ihtimali var gibi duruyor kades ya da polis eşliğinde çıkabilirsin eğer boşanmak istiyorsan gerçekten de
(2,103 puan) tarafından
Bak canım aynı şeyleri bende yaşadım doğum yapalı daha 7 gün olmuştu yaşadığımda aynı şekilde sen nerye gidiyorsan hit oğlunu vermem dedi o an ***** gibi korktum 7 gün önce doğuö yapmışım lohusayım ***** gibi bişeydim o zaman bana dediği her şeyin videosunu çektim aldattığına dair mesajların ss ini aldım ama özel hayat olduğu ın bir *** olmazmış sommra yalvardı yakardı ***** gibi beni çocuğum ile tehdit ettiğinde pustum kaldım çok çaresiz hissettim biliyor musun eşim doğulu bu bebeği benden alıp kaçırsa sittin sene bulamazdım o düşünce vardı ha sonra konuştuk hallettik bebeğim 5 aylık Allah var yukarda bir daha asla görmedim hissettirmedi de ama yine de insan böyle kendine yediremiyor gerçekten de aramız çok iyi fakat böhle yanlız kalıp kabuğuma çekildiğim zaman bu olayın ezikliğini iliklerime kadar hissediyorum
Ben boşanmış aile çocuğum gerçekten insanınninde fırtınalar kopuyor çok koptu biliyorum dışardan çok mutlu bir çocuktum nikahıma annem geldi babam yoktu Düğüne babam geldi annem yoktu en basit örneği ile bir taraf eksik kalıyor ve bebeğimin 7 günlükken öyle olmasını istemedim

Ama senin yaşadığın ile benim yaşadığım arasında ki tek fark ve ciddi bir fark şu var ki benim eşim pişkin pişkin senin üstünden geçmeyen kalmaz ya da kalmamış gibi bir şey söylemedi sustu pustu kaldı suçunu biliyor bana böyle bir şey söyleyemez götü yemez çünkü biliyor hem hatasını hem beni
Yanlış anlama bu dediğimi sakın canım seninkinde pişkinlik var sana attığı iftira dediği şey normal değil

Ayrıca sen gitmek işte o işteyken bile bir valiz yapıp gidersin ruhu duymaz gelir işten çalar kapıyı açan olmaz
(242 puan) tarafından
Sığınma evleri nasıl bilemiyorumki. Bende gitmeyi çok istiyorum. Ama evimde daha rahattım. Başka yerde nasıl olucam..bir düzen bozulması çok zor ya :(( bende boşanmış ailenin çocuğuyum.
(2,103 puan) tarafından
Canım inan ki bilmiyorum sığınma evlerini ama Çocukla zor olur ailenin yanına gitsen daha iyi olur senin için ya da bir akraban falan
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Arsiz serfsiz pisllk ustunden gecmek filan ne igrenc insanmis kendisi milletin ustundeyken iyi ne dediyse tek tek kullan git avukatla konus anlat
0 oy
(48,690 puan) tarafından
bildigin iftira atmis. kendisi demek ki dul kadinlara bakıyor ki öyle düşünüyor ne kadar zihniyeti bozuk hakkında hayırlısı olsun insallah
0 oy
(95 puan) tarafından
iğrenç bir insanla evlisin  :/
0 oy
(982 puan) tarafından
Ailen yokmu cnm benim aileme gitsen sahip çıkmaz mı ? Eşim karakolda behci benim ama sığınma evleri çok sıkı ve nasıl yaparsın orda bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 526 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 98 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 394 göst.
20 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,052 soru

11,377,087 cevap