0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Ne zaman içmeye başladınız?

Hamileliğim boyunca hiç içmedim bi anda bıraktım şuan eşim askere gitti ve kendimi çok fazla eksik hissediyorum 

içmeyi düşünüyorum sizin fikriniz nedir 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ben 9 aydır içmeye icmeye artık bırakmış gibi bisey oldum zaten o kadar fazlada içmiyordum sanırım artık canım istemiyor. Ama senin durumun farklı Yeni mi gitti askere ?

tarafından
Evet dün gece gitti bu gün saat 2 de teslim olucak yolcu edemedim arabaya binişini bile videodan gördüm galiba depresyona girdim :/
tarafından
Allah kavuştursun canım Allah sabır versin şimdi düşündümde iyiki benimki askerliğini bitirmiş nasıl özlerdim bende 1 saatliğine evden çıkınca ozluyroum hemen) başlamamaya çalışsan iyi edersin daha fazla içersin sonra canim
-Reklam-
0 oy
(176 puan) tarafından

Ben kullanıyorum sigara

0 oy
(207 puan) tarafından

Sigara mi dolduracak eksiği? Esin yaninda olmasa da bebegin var en degerli tamamlayicin o olmali. Hazir birakmissin icme iste. Sutle bebege gececek leş gibi kokacak. Ne gerek var..

tarafından
bu kadar nefsine hakim olmuşsun bir baslasan birakamazsin. Kafanj baska seylerle dagit. Senin kendi isin herkes kendi bilir ama ben sigarayi kadina yakıştıramıyorum
0 oy
tarafından

Ben de içiyordum canim hemde öyle böyle değil esim suriyeye görev e gitti i gun öğrendim hamile olduğumu düşün ve o guh bıraktım o sigarayı esim sevincimizi yasayyasayamadan gitti ve ben içmeyi bırak o gün bırakmayı seçtim. Sakin 34 hafta oldu icmedim bebeğime bunu yapamazdım güçlü olmamiz gerekirdi dua et alisicaksin emin ol 

0 oy
tarafından

Ben hiç içmedim alt katımda  oturan bir arakadaşım var hamileliğinde  içti doğum yaptı kızı 8 aylık oldu hala içiyor bırak diyorum bırakırsam  kafayı yerim diyor:((

0 oy
(1,887 puan) tarafından

Bende doğum yapalı bugün 7 gün oldu 3 gündür felan 1 yada 2 tane içiyorum 

0 oy
tarafından

İçme lütfen ne olur bırak 

0 oy
(93 puan) tarafından

Ben bebek olmadan once iciyordm hamile olunca biraktim ve canim halaaa ama hala cok istiyor AMA nefsime hakim oluyorm ve herseyden once vicdanim izin vermiyor elime bile alamam 

0 oy
(7,411 puan) tarafından
Canim yaptigin dogru degil. Tamam cok zor Rabbim tez zamanda kavustursun ama kendine acimiyosun bellide evladina aci. Sigara sana teselli vermezki. Hem böyle kendini bırakırsan depresyon falan Rabbimin gucune gider. Sana Kocanida veren Rabbim çocuğunuda. Neyi cok seversen onla imtihan olursun bak. Guzelce dua et sabir et bekle kocani. Ama bu sekilde yapman hayatını allak bullak eder. Yani sukretmemiz gereken bir ton sey varken canimizi yakan bişeye odaklanip isyan boyutuna gitmemek lazim. ALLAH muhafa. Lütfen kendine gel ve guclu ol sen herseyden evvel bir annesin. Rabbinin ve esinin emanetine iyi bir sekilde sahip cik.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 249 göst.
15 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozgecangursoybursa (10,932 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 461 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 874 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ....... (25 puan) tarafından soruldu

379,930 soru

11,373,320 cevap

34,855 kullanıcı