0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (2,055 puan) tarafından
Dun benim doğum günümdu eşim bakkalda tartışmış geldik sofraya oturduk önce oğlum yemek yemiyor diye onu azarlardi sonra ablası onu korudu diye onu azarladı biraz sakinleş dedikten sonra tekrar oğlana oradan ablasını azarladı bende sofradan kalktım gittim yani sofra bu kimseye hurmetin yoksa nimete hurmetin olsun pasta almış yemedim yani hergun bir sorun çıkıyor yemekte yani benim doğum günüm ne var bağırıp çağıracak diyorum böyle olmaz anlamıyor çok kırgınım sabah dedim herkes haddini bilecek diyor nasıl mantık ya bağırıp çağırarak çocuk mu terbiye edilir 

11 Cevaplar

+1 oy
(5,862 puan) tarafından
Başkasına sinirlenip sinirini bambaşka kişiden çıkarmak kadar gıcık bir şey yok. Ne çocuklarım kabahati var ne sizin. Tamam olmuş gitmiş. İnsanda sinir kalabilir. Gir bir duş al sakinleş. Size ve çocuklarınıza ayıp etmiş ben olsam çocuklar olmasa o pastayı çöpe atardım. Ağzıma tek lokma koymazdım. 
(2,055 puan) tarafından
Bende yemedim çocuklar yedi hediye almışlar zehir oldu valla hergun sofrada bir bahane buluyor artık yemek yemek istemiyorum birşey değince de ben karismiyorum artık diyor yani psikolojik baskı işte bunun adı herşeyi bağırarak çözmeye ceza ile çözmeye çalışıyor egitimciyim ben yok öğle bir dünya
(5,862 puan) tarafından
Eğitimci olan baskıyla bir çözüm olmadığını bilmeli. Akşam geliyorsa eve çocukları ayrı yedirin, kendi tek otursun sofraya
(2,055 puan) tarafından
Eğitimci olan benim o değil bakalım bir çözüm bulacağız
-Reklam-
+1 oy
(3,340 puan) tarafından
Hiç küsmem eşime  bir ara küseyim  dedim beceremedim sonuç ta aynı evin içinde küs kalamam
0 oy
(970 puan) tarafından
erkekler çok değişik varlıklar benim ki eğer evde yoksa gelene kadar devam ediyo geldikten sonra bı kere göz göze gelsek hal oliyo
(2,055 puan) tarafından
Ya o beni bilmiyor ben sogursam bir daha yüzüne bakmam insanın bizde gece barıştık ama içim hala kırgın doğum günüm yani huzursuzluk çıkarmanın alemi ne zaten yemek yemiyor oğlum bağırınca yiyecek mi yemiyecek ne gerek var doğum günüm işte gormezden gel başka zaman şöyle
0 oy
(8,041 puan) tarafından
İlk adımı eşim atana kadar beklerim asla ilk adım atmam lanet bir huyum var işte gereksiz ama napim... 
(2,055 puan) tarafından
Aslında çok gereksiz değil bence bazen benimde öğle olasım var
0 oy
(26 puan) tarafından
10 saniye felan küs kalırım çünkü intikam bazeen sıcak yenir şaka bir yana fazla küs kalamam araya şeytan girdiğine inanırım ben bu benim düşüncem gider konuşurum sakince yaptığının yanlış olduğunu beni uzdugunu söylerim varsa derdin paylaş konuş bu şekilde sınırını bizden çıkarma derim. Bazen biz kadınlar düşünemiyoruz ama inanın hayat zaten zor yaşam zor pahalılık vs almış başını gidiyor adamlar ister istemez iki üç katı strese giriyor ben mesela çok korkuyorum eşleri bunalıma girip karısını çocuğuna kiyanlari okudukça o yüzden üstüne varmak ciddi birşey yoksa ortada ee biz kadinlarda malum evde çocuk yemek temizlik çalışan kadına daha zor. Yani kısaca hayat zor zaten birde ufak tefek seyelrle biz zorlastirirsak çekilmez olur. Rabbim herkesin yuvasına önce sağlık sonra huzur versin.
(2,055 puan) tarafından
Bende çok sakin insanim ama onun bu halleri beni de artık tahammülsüz biri haline soktu
0 oy
(196 puan) tarafından
Ben eşime küserim ama o hiç küs kalamaz en fazla 5 dakika hemen yanıma gelir 
0 oy
(12,565 puan) tarafından
duramıyorum . Kusmuyoruz oturup uzlaşirız 
(2,055 puan) tarafından
Uzlasilmiyor işte hep haklı
0 oy
(30 puan) tarafından
Onj gorene kadar
0 oy
(13,889 puan) tarafından
İlk adımı atmam önce o özür dilemeli inatçıyımdir 

Birde dışarı sinirlenip eve  taşıyan es bende de var canm maalesef yansıtır bize
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ahhh ahhh canım eşiöde işte sinirli geldiği zaman bağıtır çağırıtr ters ters konulur bak işine öff hadi tamam der gibi s.git tarzında konuşur hep derim kime sinirlendiysen git ona kaldır si.ini bana değil sinirlendiğine yap bu hareketi derim bebeğim 5 aylık herhalde ona bağırsa çağırsa parçalarım herhalde 

İşte böyle insanlar anca gücü yettiğine bağırır çağırır emin ol ki marketteki adama tamam abi sorun yok demiştir ama bazı insanlar bağırarak terbiye edildiğini sanıyor ne yazık ki 

Eltim var 3 yalında da kızı var her şeyde gider kızınk döver acımadan asla bide der çok marifet gibi ellerim acıdı ama canı acımadı sen düşün bende nasıl yaparsın böyle bir şeyi diyince dövüyorum terbiye ediyorum ki şımarık olmasın der 

Algı yanlış canım 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Günlerce küs kalabiliriz. Hiç özür dilemez bende gayet rahat beklerim epey zaman geçer de mecbur kalırız öyle başlar. Ikimizde inadiz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 238 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 233 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 600 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
47 cevap 1,352 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,053 soru

11,345,675 cevap

34,811 kullanıcı

...