0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
3 yıllık evliyim Bir kızımız var. Eşim iyi birisidir ama bnim ailem annem özellikle eşime takmış kafayı bnm gozummu kör bn niye bişey göremiyorum eşimin kötü huyu yoktur evinden işine işinden evine arkadaş ortamı yoktur fazla gitsede bana sorar öyle gider içki sigara kullanmaz bana çocuğuna bağlı birisi. Hamileyken ve şimdi bana çok yardımcı oldu temizlik yaptı çocuğa bakıyor bayramlarda öncelik bizi giydirir bize alir kendine bile almaz bu bayram alışveriste babama anneme tişört aldı eşim Anneme gittik annem hiç oralı olmadı ablalarim da oradaydı hiç yüzümüze bakilmadi eve geldik durmadık diğer 3 eniştem herşeyi kullanıyor alkolü herşeyi sürekli ablalarim şiddet küfür görüyor geliyorlar tekrar barışıp gidiyorlar. Lohusalık zamanında çok ağladım tektim evde eşimden başka kimsem yoktu eşim ise başlayınca yeri çok koydu bana ağladım sürekli annem bana bitane kadın vardı çocuğu başkasındanmis sürekli agliyormus lohusayken dedi sürekli aynı lafı diyo. . Evime gelmişti giderken ağladım sizi Cok özlüyorum dedim çocuğu bırak sende gel diyo bana . Bı iyi bı kötü anlamdm öyle bişey olsa bile bize bakacagina eminim ama suratla bakar ne istiyorlar kocamdan bilmym eşim çok sakin ama onların gözünde çok saf bunaldım iyce bazen arama sorma diyorum olmuyor işte 

14 Cevaplar

+2 oy
(13,422 puan) tarafından
Evliliğim hakkında değil annem hakkında olmalı başlık şu söylediği laf tek başına mesafe için yeterli ne alaka çocuk başkasındanmış falanmış filanmış çocuğunu bırak gel. Sarhoş ayyaş damatlar normali olmuş ailenin senin eşin düzgün diye istemiyorlar 
-Reklam-
+1 oy
(192 puan) tarafından
Bence sorunu ailende ara evliliğini de onların lafıyla sıkıntıya sokma sakın eşinin kıymetini bil 
+1 oy
(330 puan) tarafından
Suan bu uygulamayi kullanan kadinlarin eşinin %40 ı senin kocan gibi olmasini ister buna bende dahil. Senin aileni anlayamadim valla 
0 oy
(2,156 puan) tarafından
Annneler maalesef kızlarının evliliğini kiskanabiliyor benim annem de eşimi hiç sevmez çocuklar bana yardımcı olunca laf eder bana bagliliklarini çekemez 
tarafından
Kesinlikle. Benim rahmetli ananem öyleydi. Bize geldiğinde hemen hemen her sabah tartışma çıkarırdı. Herkesin ortasında anneme kocana bızıklattıp durdun kendini uyuyamadım derdi ki benim de her zaman uyku problemim vardı sabah ezanından sonra uyuyordum ananem de dahil o sıra horul horul uyuyorlardı. Her seferinde annem ses çıkarmazdı alttan alırdı. Kocası değil mi istediğini yapar derdim hep.
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama. Annen alışmış diğer damatlarından herhalde. Senin eşin gibi biri gelince haneye kıskanmış olabilir. 
0 oy
(8,467 puan) tarafından
Tuhafmış ailen annen

Normal bir anne kızının yada oğlunun mutlu olması için elinden geleni yapar 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ablanlar mutsuz sen mutlu olunca annen kıskanmış aslında mutlu olması lazım ama haset etmiş 
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Alkolik damatlara alısmıs seninki tuhafına gitmis belliki insallah eşin anlamıyodur onun icin düsünduklerini eger anlarsa gitmek istemese bile sonuna kadar haklı bence esine sahip çık adam elinden gelenin fazlasını yapıyo sana anne babada bi yere kadar 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Onun bildigi tanıdığı manzaranın dışına çıkmışsın yadırgamış kabullenememis. Sınırlarını çiz müdahale hakkı verme annene. Evinde ne yaşadığını da çok anlatma. Evine odaklan sen mutluysan onlara laf düşmez. Eşin de iyi bir baba iyi bir eş olmak için elinden geleni yapıyor diyorsun kıymetini bil ben kör müyüm diyerek etkileniyor gibisin söylenenlerden. Buna musade etme 
0 oy
(993 puan) tarafından
Sordun mu annene ? Ne derdiniz var eşimle tam olarak neden sevmiyorsunuz içmiyor sovmuyor dovmuyor diye mi ?
0 oy
(37 puan) tarafından
Bu durum kocanın kötü olmasından iyidir imtihan işte bir yerden olacak, bence görme duyma dua et ileride anlarlar Allah birşey yaşatır onlara sen merak etme 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Eşinin kıymetini bil.Maşallah.Allah bozmasın.
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Canım bundan sonra senin ailen eşin ve çocukların annen bu kadar canini moralini bozuyorsa arada mesafe koyacaksın kapıyı kapatınca annen dışarıda kalıyor eşin evin içinde kalıyor önemli olan senin kendi evinin huzuru bunu unutma
0 oy
(13,890 puan) tarafından
Bence de mesafe koy ailenle arana insan sevinir kızı mutlu diye bunlar seni çekemiyor arkalarından ağlama 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 256 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 470 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hulya_02 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 469 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Haticesenyigittt (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,014 göst.