0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
26 aylık olduk tuvalet eğitimini geçtim normal iletişim dahi kuramıyoruz aşırı sinirli inatçı ne anlattığımı dinler ne gösterdiğimle ilgilenir oyun bile oynamak istemiyor bende mi bir sorun var anlayamadım, tuvaleti gosteriyorum söylüyorum ama adımıni dahi atmıyor yanına yaklasmiyor ne yapabilirim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 gün eğitim yaptık ve dün bağladım biliyor geldiğini hemen saklanıp oturup yapıyor hatta yaptıktan sonra gelip gösteriyor yaptım diye ama tuvalete yapmiyor asla bende altını bağladım 
-Reklam-
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Bı uzmanla görüşün isterseniz ben görüşmeyi düşünüyorum 
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Benim oglum da 27 aylik dün lazimlik aldik geldik gelirken de anlattim bu senin tuvaletin artik cisini kakani buna yapicaksin diye dinliyo anliyo her seyi ama tuvaletini yapacaksin tamam mi diyince hayir diyo kabul etmiyo su an cok ustune gitmek istemiyorum kac gundur pedagoglardan tuvalet egitimi videolari dinliyorum hamile olmasam bir kac ay daha ertelerdim
0 oy
(1,091 puan) tarafından
1 ay sonra 3 yaşına girecek ,hala inat ediyor . Biraz erteledim havalar sıcak sürekli dışarı çıkıyoruz o yüzden ,ekim kasım gibi tekrardabln başlamayı dusunuyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Arife.. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
0 oy
17 cevap 195 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde idilt (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (145 puan) tarafından soruldu