0 oy
755 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Dedikodu olsun diye yazmıyorum. İş artık içinden çıkılmaz hal aldı. Gorumcemle saçma sapan bir muhabbetten tartıştık. Sonra eşimin msjlara bakarken onun msjlarini gördüm. Tartistigimizda eşim evde değildi isteydi. Ona msj atmis. "Karına ayar ver yoksa ben vericem, yüz verdik tepemize çıktı terbiyesiz, ben dünkü b.ksam onun s.ctgi b.k kurumadi ( bu arada ben ona dünkü b.k demedim. Kendisi uydurmuş.) Elimde kalacak o.rspu" falan demiş. Bu kız benden 9 yaş kadar da küçük ayrıca. Eşim de sen seslenme ben hallederim falan demiş. Onun ağzından konuşmuş. Kavga sırasında kayinbabam da yanimizdaydi hatta o da demiş eşime gelinlik durum yok tartışmayın falan demiş. Yani ben bunu aşamiyorum. Bu gördüğüm msjlari sindiremiyorum. Gorumcemle konuşmuyorum ama bebeğime kaynanam bakıyor hergun görüyorum mecbur. Evde asla sürat asmiyorum ama gorumceyle de muhattap olmuyorum elinin değdiği hicbirseyi yemiyorum. Su dahi içmiyorum. Yemeğin üzerine denk gelirsek tokum diyorum yine laf sokmuyorum. Ama eşim diyor ki bana e öyle dediyse nolmus? O... Dedi diye o .. mu oldun falan diyor. Ben bunları kaldıramıyorum. Bu msjdan sonra boşanma aşamasına bile geldik. Beni ikna etti sen haklısın falan diye. Şimdi de böyle diyor. Ben de senin yaptığın yemekleri yemicem. İşte dediyse nolmus falan diyor. Canım çok sıkkın işin içinden çıkamıyorum

29 Cevaplar

+5 oy
(166 puan) tarafından
Oruspu demisse oruspu olunmuyorsa sende o oruspu kardeşini sustur de bakalım ozaman ne diyecek kesin seni kovar böyleler 
(1 puan) tarafından
Madem senin için problem değildi o.rospu biriyle evleneydin dedim
-Reklam-
+1 oy
(166 puan) tarafından
Yok artik yahu benim.görümcem yok ben gorumceyim ben böyle.bsii yapsam kardesim büyük küçük dinlemez annem babam duyaraa öyle dedigimi yerin dibine sokarlar beni.. canim o kendi ahlakini ortaya koymus sana terbiyesiz diyen kisi sana küfür édiyir esinde görümcende hic mi aile terbiyesi almamis.

Sen agirligini koy sakinligini koru kötü söz sahibinindir ama ben olsam herkes varkeb bunu konsurum anasi babasi bilsin yaptigini
(1 puan) tarafından
Aynen aynen de kötü biz oluyoruz baksana. Yapmadık böyle oldu. Yapsak ne olur kim bilir? Aklı git da değil. Her türlü yilanliga çalışır maşallah
(166 puan) tarafından
Zaten yapmadigimiz icin maraz cikiyor canim onun gibi ahlak terbiye yoksunlari insan görünce iyce hayvanlasiyor benim.esim bana hakaret ediyordu çok uyardim gecen hafta yine etti susayum.dedim kar etmedi ennson aldim.cocugu gittim evden bugun evlilik danismanuna gidecegiz son bi sans daha verdim
(1 puan) tarafından
Aynen en iyisini yapmışsın. Zaten bu konu az daha uzarsa benim yapacağım da bu
(997 puan) tarafından
Evli olmama rağmen ben anneme salk salk konuşma desem Kur'an Çarpsın beni alır o duvardan diğer duvara çarpar :D o görümceni şımartan anası olmuş . Bu arada sende ona aynını de o.rspu ne demekmiş görsün sürtk :D
(1 puan) tarafından
Onun rezil seviyesine dusemem hiç
+1 oy
(4,983 puan) tarafından
Çüş kocana nekadar geniş bir adammış 
(1 puan) tarafından
Aynen Konya ovası kadar varlar ailecek normal karşılıyorlar
(4,983 puan) tarafından
☺️☺️☺️Sessiz kal görmezden duymazdan gel kocan zamanla yanlışını görecek sen sadece sabret bide erkeğe ailesi için böyleler soyleler dediğimizde haksız olduklarını bildikleri halde savunma gereği duyarlar o yuzden konuyu sen kapat ve sessiz kalarak kocanın doğruları görmesini bekle
(1 puan) tarafından
Benim kardeşim bizimle yaşıyor. Bu sefer çok ileri gitti kardeşimi işin içine soktu. Benim bacım sana küfür mü etti saygısızlık mi yaptı dedim. Zoruma gitti dediği laflar. Annem babam vefat ettiği için kardeşim bizimle yaşıyor ama çalışıyor yani kendi masraflarıni da karşılar bize de destek olur. O halde ona laf etti
(4,983 puan) tarafından
Nankör işte zaten başa kakmak için bahane arıyorlar helede ailesi araya girince sen uzatma bosver
(1 puan) tarafından
Aynen maalesef
0 oy
(6,979 puan) tarafından
Kayinbaban yanındayken o niye kızına bişey demiyo eşin arada kaliyo belli afedersin de pisirik baya seninki bak benim eşimde ailesinin b.kunu yer aşırı düşkündür ama biri bana küfür etse dünyayı ters eder ne demek ****** hayırdır lan ben yerinde olsam o mesajları kayınbabama gosteririm baba bu ne demek oluyo ben anlayamıyorum ben ne namussuzluk yaptım da bu lafı hakettim oğlumda ağzını açıp benim karımla düzgün konuş demiyo diye kayınbabama anlatirdim terbiyesiz sen de diyemedim mi brn orospuluk yaparken sende pezevenkligimi mi yaptın nerden biliyosun deseydin ya 
(6,979 puan) tarafından
Ayıp sana yapılmış valla bunun üstünü kapatirsan daha neler durasun tahmin bile edemiyorum olmadı kaynanana duyur arkamdan kızın böyle demiş oglunda ağzını açmamış ikisine de haddini bildirdim de sizin hattınız var dua etsinler de bari bunu benim ailem duysa ne olurdu hiç tahmin edebiliyo musun de en azından
(1 puan) tarafından
Onlara göre normal canım. Bişey diceklerini sanmıyorum. Çünkü bu kız aile terbiyesi almamış. Misafirin annesinin babasının yanında eşeğin S...ki dedi kimse de sen ne diyosun demedi. 21-22 yaşında genç evlilik çağında kız. Ben olsam babam beni orda gebertirdi. Ama bunlarin öyle ahlaki yok
(6,979 puan) tarafından
Ayyy terbiyesiz kız benim erkek kardeşim daha küçükken bi kere küfür etti de babam duymuş eve çağırdı bi dövdü çekil kapiyo yapıştırdı çocuğu daha da bizde küfür olmaz eşimde ailesi de öyledir 2 yıllık evliyim 1 sene de Nisan de 3 yılda bi kere katının küfür ettiğini duydum onda da çok sinirlenmişti çocuk daha da duymadım
(1 puan) tarafından
Benim babam da öyleydi ki değil küfür, argo kelime kullansak olduresiye döverdi. O yüzden ben kaldiramiyorum
(6,979 puan) tarafından
Bu lafı kimse kaldıramaz canım haklısın
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Eşinde iş yok
(1 puan) tarafından
Kesinlikle. İnan bu yüzden boşanacaktim kendisine de dedim. Bana dedi ki ben onun ağzının payını vericem tamam senin yanındayım dedi. Aradan aylar geçti şimdi de böyle diyor. Ben de sırf bu yüzden soğudum boşanmayı bile düşünüyorum ama kızım var ona kıyamıyorum.
(7,675 puan) tarafından
Yani bence bu yüzden boşanma ama eşinle bu konudan tartışma yani görümceni komple hayatından çıkarmış o hic var olmamış gibi davran
(1 puan) tarafından
Ben de aynen o şekilde davranıyorum. Mesela eşimle sabah kızımı bırakır akşam alırız. Kaynanama kayinbabama sürat asmam ama görümcem yok gibi davranırım. Pişirdiği yemeyi yemeği, hazırladığı sofrayı yemem. Karnım tok derim de yemem bişey de demem yani. Yok gibi davranırım. Dün dedi ki bana orda yemek yemeye gidelim. Ben de dedim ki sen ye ben yemem. Kardeşinin dokunduğu hicbirseyi yemem dedim. O da bunları söyledi.
(1 puan) tarafından
Yani yemeğin üzerine denk geldiğimiz zamanlar eşim yer ona da bişey demem. Kızıma da yediririm ama ben yemem. Ona kavga çıkardı eşim olacak
0 oy
(696 puan) tarafından
Büyük konuşmayayım ama hem eşimi perişan ederdim hemde görümcemi tartışılır kavga edilir ama herkes haddini bilecek kim kimin elinde kalıyor görürlerdi ozaman kimsenin seni savunmasına bakma kendini sen savun 
(1 puan) tarafından
Aynen ben de kaldıramam bu şekil şeyleri. Üstünü kapatmaya da niyetim yok
0 oy
(13,005 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gitsin ne b.ok yerse yesin. benim babam veya abimde eşime g.vat pzvenk p.ç falan desin bende pc deyince oluyor musun diyeyim oldu o zaman 
(1 puan) tarafından
İnan geçen kardeşim eşime biraz sesini yükseltti. Ama şu şekilde. Eşim bişey sordu. Kardeşim 3-4 kere söyledi eşim anlamadı. Kardeşim de yüksek sesle bağırarak söyledi. Gittim kardeşime kızdım. Ses tonuna dikkat et kaç yaşında adam var karşında dedim. Ama hiç değmez. Onun kardeşi bana neler dedi hiç sesini cikarmadi
(13,005 puan) tarafından
Kardeşi oros.puluğu iyi biliyor anlaşılan bence tavrın net olsun evlilikte en önemli şey güvendir beni her ortamda savunması lazım ben eşimin annesi kız kardeşi ile olan whatsap gruplarına baktım hakaret falan yok ama yüzüme yengecim yengecim diyen kız arkamdan adımla konuşuyor beni soğuk ve suratsız buluyorlarmış eşimin bana aldığı hediyeyi kıskanmış haset haset konuşmuş kendi nişan görüntülerini de benim hasetleneceğimi ima etmiş inan sadece bu kadarı bile soğumama yetti önceden laf olsun diye soruyordum şimdi hiç muhatap olmuyor onların meselesiyle
(1 puan) tarafından
O işi kendinden bildiği kesin. Valla bana bunu diyor. Geçen sene konuştuğu çocuk vardı. Çocuğun annesi bunu. Amcasını aramış demiş ki senin yeğenin bizim evden çıkmıyor. Ailesine soyle terbiyesini versin demiş
 Konuştuğu oğlanın annesi. Eşimin amcası da eşimi aradı dedi ki kardeşine sahip çık beni katil etmeyin dedi. Ama o.spu olan benim
0 oy
tarafından
Burada esin haksız kardeşindir ama eşine küfür ederken bön bön bakmış mi kendisi ayar çekmesi gerekiyordu bu erkekler özür diler 1 2 gün sonra tavır aynı olur birsey yapacaksan kararında net ol ki esin seni kimsenin yanında küçük düşürmesin 
tarafından
Eşini af etme senin neyini gormuşte böyle konuşuyor valla ikisininde ağız payını ver
(1 puan) tarafından
İçimde affedemiyorum zaten. Aklıma geldikçe gözlerim doluyor. Ama ona göre ben büyütüyorum
tarafından
O öyle büyüttüğünu sansin yani ettiği laflar normal değil çok çok kötü bunu normal görüp senin susmamani buyuttugunu sanıyorsa sende susma az bile yapiyorsun
(1 puan) tarafından
Aynen aynen ben de üstünü kapatmalarina izin vermiyorum. İzin vereyim de 5 fazlasını yapsınlar istiyor galiba
tarafından
Dahada tepene çıkarlar
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Görümcen orosbu diyor kocan susuyor öyle mi pes vallaha ne diyim
(1 puan) tarafından
Aynen maalesef onun için problem yokmuş
0 oy
(8,231 puan) tarafından
Diyemedin mi suratına sen beni daha abinin altında görmedin kimin altında gördün de bana o.... Diyorsun kişi kendinden bilir işi diye pislik 22 yaşında ağzından çıkan kelimelerin ne anlama geldiğini bilmiyor terbiyesiz ama senin eşinde iş yok karısına bu lafı söyleyen kardeşinin ağzına bir tane yapıştıracak ki çenesini kapatsın 
(1 puan) tarafından
Nişanlı zaten şuan. Gorucez o neler yasicak ama bu akılla çok çeker
tarafından
Ahahaj az daha katlan yakında gidiyor ama mesafeni hep koru uzak dur
(1 puan) tarafından
Yok canım nisanlisi uzman. 2-3 yılı var sözleşme bitince eğlenceler maalesef
tarafından
Yaaa bu olmadı ama elbet birgun evlenecek
(1 puan) tarafından
Aynen maalesef
0 oy
(30 puan) tarafından
Benim kayinvalidem neler dedi bana of of aman takma esinde korumasin bosver oyle zamalar gelecekki san mum olacaklar bekle gor 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Yani ben olsam senin kocana kardeşin beni orsp olarak görüyorsa seni de pzvenk olarak görüyor olmalı  benle evlendiğin için derdim senin kocan gerçekten erkek olsaydı kardeşine ağzının payını verirdi kardeşini dövsün sövsün demiyorum küssün de demiyorum ama benim karımla nasıl böyle konuşursun diye karşısına dikilmesi gerekiyordu hadi sana küfür etti kendi gururunu nasıl yediriyor
(1 puan) tarafından
Aynen ben de onu yapmadığı için kırıldım
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Benim kayın peder daha biz eşimle sevgili iken sarhoş olduğu için kafası güzelken bana küfür etti bütün aileyi ayağı kaldırdı eşim o gün bugündür konuşmuyoruz eşimin ailesi ile torunları olacak maddi destek vs oldular sağolsunlar evlendik aradan 3 yıl geçti özür diledi benden o gün için kayın peder ama hala samimi bir konuşma yok 

Sen evlisin ve senden küçük görümcen sana böyle diyecek eşin de ne olacak ki demesi garip geldi bana 
(1,010 puan) tarafından
Benim kardeşim karıma o ahlaksız cümleyi derse bir tokat yer kusura bakmasın ki dediğiniz gibi en azından ben halledicem demek yerine kendine gel karım hakkında düzgün konuş aranızda ne problem olursa olsun yengene saygılı ol demesi lazımdı
(1 puan) tarafından
Aynen. Benim kardeşim geçen bir konudan dolayı biraz yüksek sesle cvp verdi. Kardeşime kızdım. Ses tonuna dikkat et dedim. Bu kadar şeye bile ben müsaade etmezken onun bunlari normal karşılaması zoruma gidiyor
(1,010 puan) tarafından
Saygıyla bana yaklasmayana bende öyle yaklaşırim  alttan alma  görümceni yada eşini sende onun kardeşine ağır konuş bakalım aynı sakinlik olacak mı hee eğer sana çıkışırsa bit yeniği ararım seni kardeşini savunacak kadar gördüğü kadar namusu ve eşi olarak benimsememiş mi diye
(1 puan) tarafından
Kardeşine öyle desem ona da ses etmez çünkü normal karşılıyor
(1,010 puan) tarafından
Çok rahat başkasının dediğini takmam bende genel olarak o bana bunu vs demiş ama sevdiğim insanlara denilince ben dayanamazdim
0 oy
(3,678 puan) tarafından
Bu kadar genişlik Konya ovasında yok. Bu görümcenin seviyesi leş bir seviye, düşme. Çocuğuna da bu insanlar bakmasın o eve de girme. Benim eşim böyle bir görünceyi yaşatmaz. O o..ysa ben de p.venk oluyorum der mahveder. Kendi kardeşim ile biraz tartıştık, barıştık kardeşimin yüzüne 2 yıl bakmadı. Ben kesinlikle ailemin yanına giderim o lafı yedirtirim...
(1 puan) tarafından
Ben çalışıyorum annem babam da yok vefat ettiler. Zaten boşanacam dedim. Orda bana dedi ki ben onu. Ağzının payını verdim. Ağzına s.ctm falan ama ben inanmıyorum öyle bişey yaptığına. Yine de o yüzden gitmedim kızım olduğu için. Bide bana görümce denen yılan otur çocuğuna kendin bak anneme babama baktırmam izin vermem falan dedi. Ben de sen bu şekil yapınca yeğenini gorebilecegini mi sanıyorsun dedim. O da senin yüzünü görmeyelim yeter ki çocuğu da görmeyiz dedi. Şimdi ölürüm biterim diyor kızıma. Ben de ona inat almadım kızımı. Aslında eşime demiştim onlar bakmicak bakıcı tutcam yada kreşe vercem diye. O şekilde kaldı. Ama şimdi eşim gerçek yüzünü gösteriyor.
(3,678 puan) tarafından
Ah! Özür dilerim. Bakıcı bul kardeşim o eve de girme. Gösterme kızını. O yılann dilli özür dileyip af dileyene kadar. Onların büyüttüğü çocuklar ortada yavruya yazık olur.
(1 puan) tarafından
Aynen çok haklısınız ben de öyle istiyorum ama eşim de bakıcıya vermem sen işi birakirsin diyor. Ben işi asla bırakmam. İş boşanmaya kadar gider. Seneye kreşe vermeyi düşünüyorum normal yollardan
(1 puan) tarafından
Boşanmaktan zerre korkmuyorum. Kızıma çok üzülüyorum. Öyle bişey olursa ben başka sebire gidicem yoksa. Çocuğum arada rezil olacak diye aklıma geldikçe ağlıyorum
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Sende kardeşinden bahsederken o.rusbu kardeşin de, tepki verirse ne oldu hani demeyle öyle mi oluyor de , sana gelince bişe olmaz ona gelince ne diyecek bakalım, madem öyle birimize ana avrad düz gidelim nasıl olsa, söyleme ile bişe olmuyor 
(1 puan) tarafından
İşte ben onların o rezil seviyesine düşmek istemiyorum
0 oy
(119,287 puan) tarafından
en tehlikeli erkek tipi bu iste
0 oy
(392 puan) tarafından
Tek suçlu kocan görümcene sana istediği gibi küfür edebilecek seviyeye getirmiş ayrıca ettiği küfür yenilir yutulur bişey değil gerçekten koca vasfında olsaydı kardeşi onu söylediğinde gidip saçını başını yo.ardı
(1 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum. Kendisine de dedim zaten ben kardeşine kızmıyorum o benim muhattabim değil. Ona bu hakkı veren sensin dedim
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Gerçekten çok çirkefce.  Nasıl böyle seviyeye gelebiliyor bazı insanlar anlamıyorum.  Eşin bir gr arkanda değil.  Kardeşine en azından sus terbiyesiz ayıp değil mi ağır ol deseydi 
(1 puan) tarafından
Aynen onu bile demedi bide napiyim doviyim mi diyor
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Sen de pezevnk misin o zaman de bakalım noluyomus slak herif midesiz
(1 puan) tarafından
Demekle öyle olacak değil ya nolacak ki
0 oy
(450 puan) tarafından
kaynanan kayinbedere soyle madem esin anlamiyor bana oruspu diyor cok zoruma gitti esimle onun yuzunden birbirimize girdik de bana nasil oruspu der bu normal biseymi bnde sizin kizinizim bu soylencek seymi eger iyi insanlarsa kizlarina ayar verirler sahsen bnm annem babam olsa yerin dibine sokardi beni

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,139 göst.
+2 oy
35 cevap 1,070 göst.
12 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 879 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,859 göst.
22 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu