0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,538 puan) tarafından
Kızlar ben 3. Kez Sezeryan ile doğum yapacağım ve bir kez de sezeryan doğumu gibi karnımı kesip ameliyat edildi toplam 4 gibi düşünelim ben tüplerimi bağlatmak istiyorum eşim karşı çıkıyor zaten bir daha çocuk yapma şansımız yok ama ilerde bi hastalık felan olır düşüncesi ile istemiyor doğum esnasında bağlatmak istesem eşimin onayı olmadan bağlarlar kı

7 Cevaplar

0 oy
(6,526 puan) tarafından
Bı doktora sor canım istersen 
(1,538 puan) tarafından
Doktor randevuma bir hafta var daha meraktan birde sohbet olsun diye sordum da bilginiz var mı sizin
(6,526 puan) tarafından
4 üncü sezeryandan sonra baglatmayı uygun görüyorlar doktorlar ama eşinin izni gerekli mi bilmiyorum canım belki bı bilen çıkar
(4,585 puan) tarafından
Ben baglattim ikinci sezeryanda.  33 yasindaydim o sira. Zaten ikinci de kaza kursunu oldu. Ya rahimi söküp atin yada baglayin bidaha asla hamile kalmim dedim:)
-Reklam-
0 oy
(1,522 puan) tarafından
Hayatta bağlamazlar çünkü belgede eşinin imzası lazim cok saçma ya bu kararı eşlere bırakmak sanki onlar hamile kalıp doğuruyo bu düzenin degişmesi lazim tamam dinen uygun degil ama seninki artk 4 kez olmuş allah korusun ya hamile kalırsan nasıl dogurcan nasıl göze alcan 
0 oy
(1,209 puan) tarafından
Eşinin ıslak imzalı onayı olmadan baglatamazsin hiç bir sağlık kuruluşu onay almadan yapamaz eşini ikna etmeye çalış
0 oy
(7,446 puan) tarafından
Eşinin onayı lazım 
0 oy
(435 puan) tarafından
Canım eşinin imzası olmadan baglamazlar bilgin olsun bide dinende eşinden gizli baglarsan gunah bende baglatmak istedim doktor gitti eşimin onayını almaya eşim kabul etmedi doktorda eşinin imzası olmadan baglayamam dedi
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Riskli bir doğum ise onaya gerek olmadan ameliyat esnasında bağlıyorlar. Bende 48 gün önce 3. Sezeryanımı oldum. Ameliyatım çok riskli idi. İlk önce belden uyuşturdular . Ameliyat esnasında ağırlaştım komple bayıltacaklarını söylediler.  komple bayıltmadan önce sordular bir daha asla bebek yapma aşırı tehlikeli şuan durumun ağırlaştı seni bayıltacağız bayıltmadan soralım tüplerini bağlayalım mı dediler ben hayır dedim sonra bayıldım komple
0 oy
(4,585 puan) tarafından

Esine. Dogum evraklariyla kagit imsalatiar ama benimki o heycan panikle zaten okumadi bile:)) ne okudugunu ne imzaladigini bile bilmez emin ol. Doktorunla konus esimin onayi var de. Dr not alio zaten ekrana.  Dogum evraklarin hazirlanirken tup ligasyon inay formu da aralarinda oluo. İmzalayiverio kocalar:)) ben demistim tup baglatcam. O ne dedi dogum kontrl icin digum sonrasi dedim daha sormadi bile bisey belki haberi bile yok artik kisir oldugumdan . Zannetmiyorum ne oldugunu geri donusumsuz islem oldugunu bilcegini swnmam

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
0 oy
3 cevap 72 göst.
9 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 142 göst.

384,979 soru

11,514,262 cevap

35,174 kullanıcı

...