0 oy
156 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
24 yaşındayım ve bekarım.(SİTEYİ ABLAMDAN GÖRDÜM,bu konuda en iyi tavsiyeyi evliler verir diye düsündüm)  Doğru kişiyle bir türlü karsılasamadım. Bakıyorum yüzlerce kızla takipleşmeler vs. Bu tarz şeyler bence gereksiz. Tanışmak isteyenlerden hoşlanamıyorum ya da kriterlerime uymuyor.   Doğru kişiyi bulabilmek neden bu kadar zor ? Istedigim tarzda bir es bulmak imkansız mı? Dua olur taktik olur tavsiyelerinizi bekliyorum ♡

5 Cevaplar

+2 oy
(3,895 puan) tarafından
Doğru kime göre doğru? Senin doğrun onun doğrusu uymayabilir sana göre onun yanlışları vardır ona göre senin yanlışların vardır.Evlilik bir dengeyi gerektirir.Denge düzen olursa o evlilik yürür.Bu dengeyi her zaman kadınlardan beklerler yuvayı dişi kuş yaparmış bize öyle derler kriterleriniz uyuyorsa kafanız azda olsa uyuşuyorsa odengeyi kurarsınız.Kiminle kafanın uyduğunu o kişiyle yaşamadan bilemezsin.Erkekler bekarken kendini çok farklı tanıtabilir çok romantik çok aşık çok merhametli olarak birde evlenir bakarsın ki öyle değilmiş bu kriterlerden ucundan bile varsa hani romantiklik demeyelim genelde çoğu erkek evlenince odunlaşıyor ama uyum sağlamak isterse birazcık yontabilirsin bir denge kurarsınız.
(5 puan) tarafından
Teşekkur ederim tavsiyeleriniz için
-Reklam-
+2 oy
(2,203 puan) tarafından
Diyorsun ki illaaa çıktığım yeri bir kere daha göreyim:D yavrum otur oturduğun yerde . Mesleğini al eline al altına Bi araba gez dünyayı ne evlenmesi yaşa gençliğini 
0 oy
(63 puan) tarafından
Niye ağrısız başınızı ağrıtmaya çalışıyorsunuz? Tamam sevmek çok güzel ama evlilik bence bir o kadar zor. Çok severek evlendim hala da çok seviyorum ama şimdiki aklım olsa erken evlenmezdim biraz daha beklerdim ya da hiç evlenmezdim. Ha bir de nasip diye birsey var. Zamanını bekliyordur
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(48,713 puan) tarafından
bir onceki postuna cevap verme zahmetinde bulundaydin ya

İlgili bir soru bulunamadı

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...