0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Kızlar merhaba ya sorun bende mi, sabahta yazdım ev sahibi evden cikacagz olayı anneme dedim annem surda kuaför var ona şöyleyek bulur bilmem ne ya niye herkese herşeyi diyorsun, şimdi birşey diyorum canm sıkkın diyorm ya taşa teyzem duyuyor canımın sıkkın olduğunu Allah aşkına ben mi abartıyorm. En basiti kardesmgil ev alacaktı herkes duydu alamadılar ben birde bu nazar göz inanan birisiyim. müşteri ile tartışsam mesela ee anneme diyrm anlatiyrm daym teyzem duyuyor sinir oluyorum bu duruma 

2 Cevaplar

+1 oy
(7,754 puan) tarafından
Sen de anlatma canım o zaman 
(732 puan) tarafından
Anlatmayacağım artk ya
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

Bu sözü çok seviyorum. 

Yazık annene de fazla sinirlenme napcan canm bazen bazı insanları huylarını değiştiremeyiz. Ama keşke güzelce annem bak söyleme nolur şimdilik deseydin.

Şunu da soyliyim canm nazar vs bunlar var evet ama ne kadar çok düşünürsen okadar olur. Duanı et Allah a sığın inşallah bosey olmaz her konuda.

(732 puan) tarafından
Canm kaç defa güzelce söyledim ya eşim de rahatsız oluyor artık bu gidiyoruz konuyu teyzemgil bile açıyor en basiti bende sevmiyrm anne kimseye deme diyorm o da ona bozuluyor
tarafından
Ahh kuzum anlıyorum seni . Benim annemde bazı konularda böyle. Kimse içini dışını belli tmez benimkiler herkese herseyi anlatır.  Ya da milletin yanında o konuda laf sokar... vs vs.. ama ne diyelim ki canim bise desek canları sıkılıyor bu kez diyorlar ki Kurt kocayınca kuzunun maskarası olurmuş. .. Aslında niyetimiz o değil ama öyle anlıyorlar yaşlandıkça çocuk gibi oluyorlar. Sıkma canını yine biyerimize nosey olsa önce onlar koşuyor  o yüzden kalplerini kırmaya değmez.
(732 puan) tarafından
Haklısın canm inan millet birikim yapar kimseye demez bunlar yapar herkese der sonra millet gelir bunlardan borç alır evde huzur kaçar vermeynce. Koşarlar ama böyle yapmamaları gerektiğini keşke bilseler

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 659 göst.
0 oy
3 cevap 88 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 342 göst.
29 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,911 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 450 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...