0 oy
938 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından

İyi geceler.. 

Ben 24 yaşındayım 6 yıllık evliyim .
Çocuğumuz yok..
Biliyorum çok utanıyorum sormakta özür dilerim öncellikle.. 
Ya benim sorum şu olacakti cinsellikte vajinadan ses geliyormu hava çıkıyor gibi (osurma gibi) :(( 
Niye öyle oluor bildigim bileli öyle rahimde sıkıntı yok hsg çekildim .. 

15 Cevaplar

+2 oy
(6,516 puan) tarafından

Oluyor kız arada korkma :D içine hava girince geri çıkıyor işte sjsnns

(497 puan) tarafından
Ahahhahaha ben çok guluyom o sese kız:D tamda ilişkinin ortasında eşimde kızar iştahı mistahi gider uajsgshsa
(6,516 puan) tarafından
Shshshssh oluyor arada yapcak bişey yok ☺️
-Reklam-
0 oy
(6,950 puan) tarafından

:D:D:D rahim genislemesi canım ben bi ani anlatirim şimdi ortalık senlenir :D

(6,950 puan) tarafından
Yani kızlar biliyosa uyarması gerekir evet dinen yükümlüdür de kavgaya çevrilmez ben olsam karışmam bilmiyo mu günah olduğunu bildiği halde yapiyo banane geçen yilbasinda paylaşmıştım en son postu patlattılar kapatamiyorum hala
tarafından
Ya iyide Müslümanlık böyle bişey değil müslüman uyarabilir yükümlüdür fakat bu millete tepeden bakıyor oysa daha zavallı vaziyette haberi yok dinine bağlı olan kibirli olmaz yargı dağıtmaz nazikçe uyarır hiç hadis okumuyor sanırım namazdan çıkan bir adam sarhos bir adamla karşılaşır ve der ki şuna bak ben namazdan geliyorum şunun haline bak diğeri de keşke bende gidip namazımı kılıp söyle gezebilsem diye içinden geçirir ve cenabı hak der ki ikisinin de geçmişini silin ..
Yaptığınız şey değil nasıl yaptığınız herşeyi değiştirir tesettüre girdim diye kaf dağından konuşulmaz günahsız sanki bana cehennemde Allah yardımcın olsun yazmış sen kimsin ki gaybi Allah bilir o kadar dinine düşkün olsa bu kezat cümleleri kurmaz
(6,950 puan) tarafından
Katılıyorum bende aynı şeyi anlatmaya çalıştım
tarafından
IQ seviyesinin ayak numarasını geçtiğini sanmıyorum anlamaz boşver
(119,248 puan) tarafından
kim bu yaa
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Doğum olsa doğumdan kaynalçklı dicem ama cocukta yokmus bılemedm
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Farklı farklı şeyler deneyince bazen olur genişleme oldugunu sanmıyorum daha 6. Aydan,  takma kafana
(60 puan) tarafından
6.yil :(
(1,219 puan) tarafından
Hmmm anladım canım o zaman kegel egzersizleri iyi gelir onlara bak internetten
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Her aklına geldiğinde kaslarini sık bırak genislemeden oluyor 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Rahimde genişleme olduğu icin hava kabarcığı oluyor dogum vs olsa daha da artıyor bu.
0 oy
tarafından
Bnm bazen oluyor öyle ilişki esnasında ama bitiminde azcık adım atarken ama normal doğum yaptım diye rahim genişliyormş doktorum öyle söyledi 
0 oy
(5,883 puan) tarafından
Fhsjsjsh hava kaçıyor arada komik bir ses çıkıyor:)) normal 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
İlk evlendigimizde  olmustu da alti yildir mi oluyo oyleyse sağlam bi doktora git neden oldugunu ogren bnce
0 oy
(446 puan) tarafından
Ayy gecen gün bendede olmuştu. Ben güldükçe ses geldi kendimide tutamadim esim bence gaz cikardigimi anladi. Utandim valla ama söylemedim böyle diye nedne kaynakli bilmiyorum benimde sezaryen dogum yaptim 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
İçerde hava birikiyordur bence birazda. Eşinden kaynaklanıyor 
0 oy
(754 puan) tarafından

Canım bende de oldu bir kaç defa o pozisyondan kaynaklanıyor bence ben ne zmn o pozisyonda olsam korkuyorum olacak diye yinede oluyor hava giriyor ama gaz çıkarmış gibi ses geliyor eşim öyle yat desede ben yatmıyorum resmen gaz çıkarmış gibi oluyor eşim ilk duyduğunda baya şaşırdı ama bir şey demedi bende hemen araştırdım anlatmıştım da adam he he o.surmuyorsun da dedi :woot:

0 oy
(1,556 puan) tarafından
Genelde normal doğumdan sonra oluyor rahim genişlediği için ama sana şasirdim daha çok erken 
0 oy
(762 puan) tarafından
O ses normal hava girince öyle oluyor. Genelde domalma pozisyonunda çok oluyor. Birde bildiğim kadarıyla genişledigi için o ses oluyormuş 
0 oy
tarafından
Korkma o ses bı sorun değil yani tehlikeli yada gebeligi etkileyecek bir şey değil bir çok kadın da var inan

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,154 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nrtn123 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nrtn123 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Yenihesap2024 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 343 göst.