0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (984 puan) tarafından
Kızım 10 buçuk aylık. Balgamı var. Ve atamıyor. Öksürüp duruyor. Bugün kaç kez midesi bulanıp kustu. Kusarak çok az attı ama yeterli değil. Şu an uyuyor tıkalı gibi. Horluyor arada. Biraz da rahatsız gibiydi calpol verdim. İli hafta önce boğaz enfeksiyonu olmuştu doktor damla vermişti. Ondan da verdim. Ama bilemedim başka ne yapayım 

7 Cevaplar

0 oy
(1,270 puan) tarafından
En etkili şey su içirmek canım balgamı inceltir ve atar
(984 puan) tarafından
Onu da doğru düzgün içse keşke ya. Her fırsatta veriyorum. Çok az içip geri kalanını fışkırtıyo
(1,270 puan) tarafından
Evet oyuna çeviriyorlar , sen fırsat oldukca ver ama 1-2 hafta sürüyor sonra kendiliginden geçiyor canım hep böyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ihlamur içir canım çok etkili benim oğlumun hep onun sayesinde çıkardı balgami
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ayağının altına zeytınyağlı sarımsak yapıp . Sadece yağını sür canım 
0 oy
(314 puan) tarafından
Ben de aynı durumdan muzdaribim ve benimkinin balgamı ciğere inmişti beş gün hastanede kaldık antibiyotik hava verdiler. Halen var balgamı ne yapcam bilmiyorum bir ara dondurma yemistik bayağı acaba ondan mı oldu bilmiyorum. Bu arada oksurmesi iyi bor şey doktor hatta söz öksürtün demişti bize. 
0 oy
tarafından
dr antibiyotik vermedi mi
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Cigere inmeden doktora gotur bence cok kucuk cunku
0 oy
(446 puan) tarafından
Burnunu sık sık aç ve YouTube da Osman hoca var. O ayrıntılı anlatıyor balgam atmayı. Rabbim şifa versin inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 88 göst.
10 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
0 oy
6 cevap 102 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (400 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 184 göst.
29 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...