0 oy
57 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Bebeğim 6 haftalık olduğu kesenin göründüğü bebeğin tam belirgin olmadığı kalp atışının başlamadığı söylendi bu durumu yaşayan var mı nelerle karşılaştınız 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm vardı 6+5 günlükken ams korkma 8 haftaya kadar deneniyor geç döllenmede olur
(1 puan) tarafından
Önceki gebeliğim de 7. Haftaya kadar başlamadı ve kalbinin durduğu söylendi aynısını yaşamaktan korkuyorum başka bir doktora daha gideceğim. Cevabınız için teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Olabilir canım 2 hafta sonra tekrar git duyarsın kalbini inşallah beta değerin normal mi 
(1 puan) tarafından
2 hafta önce kan testi yapıldı sonuçlara bugün baktı gayet iyi değerler dedi bugün tekrar bakılmadi 2 hafta sonra görüşelim denildi
(7,041 puan) tarafından
Canım değerin normalde korkma tekrar bakılması gerekmez zaten geç döllenme olmuştur ondandır içini ferah tut bak gebelikte en önemli şey stres içine bi kurt düşerse bebek hisseder tutuncaksa da tutunamaz
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Devlet hastanesine gidiyosan artık çoğu devlet hastanelerinin (şehir hastaneleri dışında)  cihazları hic iyi değil,ilk gebeligimde 6. Haftada bebeği göremedi kalp atışı duyamadi ve doktorun bana tek dedigi kimyasal gebelik olabilir dis gebelik olabilir dedi bidaha oraya adim atmamaya tövbe ettim,ya o gün yada ertesi günü özele gitmiştim bebeğide gördü kalp atışını da duydu kendini 
(1 puan) tarafından
Şehir Hastanesi'ne gidiyorum yarın özele gidecegim ins sizdeki gibi olur hayırlı haber alırım. Teşekkür ederim yorumunuz için
(9,626 puan) tarafından
Rica ederim inşallah sağ salimde kucağına almak nasip olur  ❤️ strese girme gec döllenme falan olmuştur veya iç karnın geniştir bebek daha da icerdedir o yüzden de duyulmamış olabilir,mesela benim ikinci gebeligimde geç döllenme olmuştu o yüzden 6. Haftada da kalp atışını duymamıştım şuan 3.ye hamileyim yazdigim yoruma bakiyorum da bende patır patır doğuruyorum :D şaka bi yana tabi ugrasan o kadar insan var Rabbim olmayan herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah ❤️
(1 puan) tarafından
Rabbim evlatlarinizi size bağışlasın ins ☺️ kimsenin kucağını boş birakmasin ilk gebeligimde 5+4 de kalp atışı başlamıştı oğlum şimdi 2bucuk yaşında 2. Gebeliğim sonlandı bu 3. Benimde
0 oy
(2,581 puan) tarafından
6 haftada keseyi anca gorebildik Dr 2 hafta sonra çağırdı kalp atışı duyduk canım ilk gebelikkte 6 haftada kalp atışı duymustuk her gebelik farklı bunda 8 haftada anca duyduk
(1 puan) tarafından
Benimki duymadan da önce kalp atışları başlamamış önceki gebeliğim 7. Haftada sonlandı tekrar yaşamak korkutuyo tabi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 118 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 107 göst.
16 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,151 soru

11,380,456 cevap

34,870 kullanıcı

...