0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından
Telefonunuzdan memnun musunuz ilk başta güzel çekiyor sonra güncelleme geldikçe mi nedir anlamadım fotoğrafın kalitesi düşüyor sizin kullandığınız telefon nedir iPhone hiç kullanmadım daha önce içeriğini de sevmiyor gibiyim bilemedim napicam

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

iPhone 12 pro max kullanıyorum. Fotoğrafı çok iyi çekiyor. Ayarları filan oluyor. Prof makine gibi. Her gittiğim ortamda benden çekiliyoruz ondan sonra ben gönderiyorum herkese :)

(5,318 puan) tarafından
Canım eşimin de aynısından ama ayarlardan mıdır nedir fotolar siyah çikiyor
tarafından
İlk zamanlar öyle oluyor canım alışıyorsun. Sonra androidler öyle geliyor :)
tarafından
İnternette bir araştırsın canım ayarlardan olabilir ya da kamerada sorun olabilir. Garanti varsa bir göstersin.
(5,318 puan) tarafından
Aynen bende göster dedim bence ayarlardan
tarafından
Olabilir canım.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oppo mopppo mokoppo:D

(343 puan) tarafından
Oppo kaç kullanıyorsun canım
tarafından
Pardon oppo değil Redmi, eşim kullanıyor
(Redmi Note 11 Pro)
Benim ki (HUAWEI P40 lite) kamerası iğrenç tavsiye etmem
(343 puan) tarafından
Bende de realme var çok kötü fotoğrafi paylaşınca kalitesi düşüyor galeride güzel duruyorsa paylaşınca bozuluyor
tarafından
Bilmiyorum eşimin öyle olmuyor
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Iphone dışında xiaomi nin kameraları gayet iyi diğerleri çöp 
0 oy
tarafından
I iphone ne olursa olsun hepsini tek geçer ı phone 11 kullanıyorum cidden yok böyle yani durumum oldukça model yükselirim büyük ihtimal 
0 oy
(13,014 puan) tarafından

Kullanmadığım şeyi nasıl sevmiyorsun :) IPhone kullanıyorum güzel çekiyor tavsiye ederim :)

(343 puan) tarafından
Elimize hiç almadık degil yani eşimin eski var evde 6 artık onu kullanmıyor tabi o yüzden diyorum bakınca sevmedim kullanmam gibi de geliyor
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Benim telefon vivo y53 s bilindik bir telefon değil ama herkese tavsiye ederim kamera kalitesi falan çok güzel.
0 oy
(1,095 puan) tarafından
iPhone harici dusunmuyorsan Xiaomi çok iyi çekiyor. Note 10 pro kullanıyorum şuan da. Herkes fotoğraflarının kalitesine bayılıyor. Yeni modelleri de çıkmıştır ama Xiaomi oneriririm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 298 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
14 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 151 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...