0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (710 puan) tarafından
Hiç bu kadar gecikmemişti. Kan sonucunu görmeden önce neredeyse emindim hamile olduğumdan. İlk kez böyle bir şey yaşıyorum. Sürekli akıntım var. Böyle olupta sonradan değeri yükselen var mı acaba?

6 Cevaplar

0 oy
(984 puan) tarafından
Regl gecikmesi sadece gebelik durumunda olmuyor canım. En iyisi 10 güne tamamla testi tekrarla. Eğer yine adet olmazsan doktora git. Kist falan da olabilir ya da psikolojiktir. 
(710 puan) tarafından
Öyle yapmayım. Normalde de gecikirdi de Max 3-4 gün olurdu. Çocuk için korunmayıp bu kadar gecikince çok inanmıştım :(
(984 puan) tarafından
Korunmuyorsan oladabilir. İstersen direkt doktora git ya da haftaya testi tekrarla
(710 puan) tarafından
Öyle yapacağım canım çok sağol :*
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Postum çık yukarı...... 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Korunmayı yeni bıraktıysan ilk aylarda gecikme oluyor bende yasadım ikinci ayda hamile kalmıştım benimde on gün gecikmem olmuştu sonra diger ay kalmıştım 
(710 puan) tarafından
Bu ikinci aydı. Geçen ay da 3 gün gecikmişti. Bekleyeyim bakalım. Bebek yoksa eninde sonunda adetim olacaktır inşaallah.
(1,056 puan) tarafından
Rahim alışmaya calışıyırmuş aslında tutana kadar öyle duymuştum canım gecikmeleede cok normalmiş
tarafından
Ay bende yazdım işte benımde üç aydır korunmayı bırakmısım hep 7 8 gün gecıyor geçen ay 7 gün sonra adet oldum ve 9 gün sürdü ama kesildi ilk üç gün gelmedı sonra geri geldi sımdıde ıkı gündür gecmıs
0 oy
(8,947 puan) tarafından
Benim de bir hafta gecikti öldüm öldüm dirildim korkudan sjsjsjjs tam test aldı eşim yapacaktım baktım olmuşum. Rahatladım. 

Hava şartlarından sıkıntı stres ilaç kullandiysan ondan da gecikme oluyor canım. İstiyo muydun bebek 
(710 puan) tarafından
Evet istiyorduk. 2 aydır korunmuyoruz. Adetim baya gecikince içim Bi tuhaf olmuştu, hafif tedirgin olmuştum ama test negatif çıkınca üzüldüm. İstiyormuşum.
(710 puan) tarafından
Bide doğru söylüyorsunuz sıcaktan olabilir. Eşimin işi gereği bu sene doğu tarafına geldik. Yok böyle bir sıcak. Baya etkiledi beni.
(8,947 puan) tarafından
Sağlık olsun canım. İki ay daha çok erken yani. İkinci bebek mi olacak. Valla biz de bir ay oldu doğu tarafına geleli. Belki benimki de ondan gecikmiştir.
(710 puan) tarafından
Aynen Allah nasip ederse ikinci olacak. İlki 20 aylık. Kadın doğuma randevu için talep oluşturdum bakalım. Gebelik yoksa bile bir sorun mu var ona bakar en azından. Bide olmadı adet söktürücü felan verir belki. Patlayacak gibiyim çünkü
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Biz de çocuk istemeye başlayınca ilk ay gecikti döngüm bozuldu kesin hamileyim dedim 2. Ay da gecikti 3. Ay 10 gün aradan sonra oldum vücut tepki veriyor bence. 5. Ay hamile kaldım 
(710 puan) tarafından
Bizde 2 ay oldu. Geçen ay 4 gün gecikmişti. Gerçekten de vücut tepki veriyor olabilir.
0 oy
tarafından
Bende korunmuyorum 3 aydır böyle düzensiz bır türlü sıra bulamadım geçen ay 7 gün gectı 9 gün sürdü şimdi iki gündür geçmiş vala beklemeyecem test yapacam yoksa zaten kadın doğuma özele gidecem çok korkuyorum hep kistten falan bahsediyorlar ya ama korunmayı bırakınca böyle oldu şuan belim ağrıyor kopacak gibi ama hıc içimden hamilelik geçmiyor da idrar testı verecem ya varsa çıkar illaki
(710 puan) tarafından
Sizin çocuğunuz var mı? Acaba bir kez doğum yapınca sonra böyle mi oluyor ki
Benim de karnım inanılmaz şiş. Sanki 5 aylık hamile gibiyim.
tarafından
Evet var 3 yaşında aynen karnımda şiş normalde kilom var ama karnım yok benim basen lerden kıloluyum ama bır haftadır karnım şiş aynen 5 aylık gibiyim ya
(710 puan) tarafından
Benim de var 20 aylık. Aynıyız ya. Bekleyelim bakalım. Bende kadın doğum randevu bakayım bulursam Bi gideyim muayene eder   En olmadı adet söktürücü felan verir de rahatlarım.
tarafından
Bende olsamda olmasam da gidecem ya korkmaya basladım kis falan diyorlar hani ben kızım doğduğundan beri kadın doğuma gıtmedım 3 sene oldu yani korkmaya da başladım doğrusu ıkı gun geçti bugün test alıp yapasım var ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 724 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde nursenasarikayaaa (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 424 göst.
0 oy
2 cevap 127 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Banu_38 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 493 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zeyno♡Mustik♡Talha (354 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...