0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (1,321 puan) tarafından
Uyumak istiyorlar sürekli halsiz yorgunluk var hiç bir şeyden zevk almıyorum ayağa kalkacak mecalim yok o derece hastaneye gitmek istiyorum bunun için ama hangi bölüme gitmeliyim bilemiyorum hangi bölüme gidilir ona göre randevu alıcam 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dahiliye gitmelisiniz kanınıza herşeyimiz bakarlar bir sorun olursa sizi o bölüme yönlendirir 
(1,321 puan) tarafından
İlk sağlık ocagına kan versem olur mu ki cnm
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun bende aynı şekilde şikayetler vardı ama o zaman bekardım yıllar once neyse saglık ocagına gidip kan verdim hepatit b varmış bende o yuzden oyleydim ama senin kanın falan vitamininde duşmuş olabilşr
(1,321 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende sağlık ocağına gideyim o zaman
(435 puan) tarafından
Aynen zaten kanın falan duşukse ilaç yazar aile hekimin yada tahlilde anormal bişi varsa seni yonlendirir
(435 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
tarafından
Sen bensin canım ben hastaneyede endokrinoloji bölümüne  gittim bütün vitaminler hormonlarda normal çıktı ve şimdi kimse inanmıyor sanırım benim psikolojik ve mutsuz hissediyorum kendimi o yüzden 
(1,321 puan) tarafından
Allahım yardım etsin benimde psikolojik olabilir valla ikizlet mahfetti beni diğer oğlumun biride otizm çok yoruyor beni öbürü yaramaz inatcı akıl sağlığımı kaybedicem artık
tarafından
Yaa benimde öyle eşimle ilgili sağlık sorunları var onu takıyorum ondan oluyor hiç birşey yapasim gelmiyor psikolojik de olabilir canım seninkide bütün yük biz kadınların üzerinde bunaliyoruz doğal olarak hayat enerjisi azalıyor
0 oy
tarafından
Bende senin gibiydim üstüne bölgesel ağrılar oluyordu canım sağlık ocağında değerlerime baktırdım magnezyum ve b12 eksik çıktı onları kullanınca düzeldi 
(1,321 puan) tarafından
Ahh bende gidiyim o zaman sürekli uyumak istiyorum mutsuzum daha şimdi kaltım düşün kafam kazan gibi kollarım tutmuyor uzun zamandır böyle çocuklarım olmasa tüm gün yatarım herhalde
tarafından
Aynı canım bende öyle yüzüm gulmuyordu vallahi şimdi birer tane içiyorum günde enerjimde yerine geliyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 108 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Cimcimeannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
0 cevap 32 göst.

379,183 soru