0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (205 puan) tarafından
Kızlar benim yürüyecek halim yok çok kötüyüm ya havalar aşırı derecede sıcak Mersin'de yaşıyorum hiç takatim yok 33 haftalık hamileyim şansıma klima da bozuldu pervaneyi açıyorum ama yinede işlemiyor nefesim kesiliyor kalbim çok hızlı çarpıyor bir boşlukta gibiyim acaba sıcaktan mi böyleyim yoksa başka birşey olabilir mi 17 aylık oğlum da var oda yoruyor kafamın ellerim titriyor içim titriyor klimayı da yapmıyorlar kaynanam gil zaten açmamı istemiyorlardi elektrik faturası çok geliyor diye hayatta yapmazlar klimayı da bildiğiniz nefesim kesiliyor ya kalbim öyle çarpıyor ki bayılacam sanki 

3 Cevaplar

0 oy
(7,289 puan) tarafından
Kalk bi duş al catlican şimdi sıcak tabi ondan 
(205 puan) tarafından
Duştan çıkıp öyle yazdım 2 saatte bir duşa giriyorum Mersin'in havası öyle Pis bir hava ki banyodan çıkar çıkmaz terliyorsun
(7,289 puan) tarafından
Nemden işte çok sıcak bacım hamilelikte zaten bunaliyosun diye havasicak normal aklına kötü bişey getirme kalk serin serin biseyler ye iç sık sık duş al
-Reklam-
0 oy
(8,466 puan) tarafından
Sıcak+hamilelik canım bende de durumlar aynen böyle 1 yaşında kızım 29 haftalık hamileyim şuan vantilatör karşısındayım kendinş buz gibi suyun içine atasım var 
(205 puan) tarafından
Yazın hamilelik berbat birşey ya bide ev tasicam iki üç güne kadar kafayı yicem artık herşey üst üste geliyor
(8,466 puan) tarafından
Evet berbat birşey gece artık sıcaktan uyku uyuyamıyorum habire duş alıyorum bazen gece de 2 kez giriyorum kafayı sıyırcam ev sabahtan akşama kadar güneş alıyor satılığa çıkardım inşallah satılırda kurtulurum
(205 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun inşallah
0 oy
(13,890 puan) tarafından
Duş al canım rahatlarsın havalar sıcak 

İlgili bir soru bulunamadı

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...